Cura iz Zaprešića, ljekarna

alwayshorny69

New member
Pozdrav svima, imo sam neki dan vrlo zanimljivu situaciju u ljekarni u Zaprešiću - u sklopu Kauflanda, imo sam neko crvenilo na glaviću, ušo unutra i pitao za savjet, cura je ispitivala sve informacije i nisam mogo dobro objasnit pa sam pitao jel smijem pokazat, ona je pristala al kaze da idem iza u skladiste. Ja se skinuo gol, ona ga uzela u ruke, gledala i preporucila kremu, izaso van i kupio tu kremu i tjt. Znaci poslje sam izdrko na nju par puta koliko ima dobre nokte zgodna mala, uglavnom zanima me njezino Ime Prezime di da ju nađem ako tko zna o kome se radi, Ll
 
Pozdrav svima, imo sam neki dan vrlo zanimljivu situaciju u ljekarni u Zaprešiću - u sklopu Kauflanda, imo sam neko crvenilo na glaviću, ušo unutra i pitao za savjet, cura je ispitivala sve informacije i nisam mogo dobro objasnit pa sam pitao jel smijem pokazat, ona je pristala al kaze da idem iza u skladiste. Ja se skinuo gol, ona ga uzela u ruke, gledala i preporucila kremu, izaso van i kupio tu kremu i tjt. Znaci poslje sam izdrko na nju par puta koliko ima dobre nokte zgodna mala, uglavnom zanima me njezino Ime Prezime di da ju nađem ako tko zna
Koji si panj, sad ce pol zapresica ic u ljekarnu da im pogleda cura penise. Jos ako decko ili muz od doticne cita forum bacio si curu u sto problema. Sto je tako tesko nac broj ljekarne na net-u i nazvati. Boze kakvih likova tu ima... on na forumu za kurve trazi ime i prezime zene iz ljekarne 🤦‍♀️
 
Koji si panj, sad ce pol zapresica ic u ljekarnu da im pogleda cura penise. Jos ako decko ili muz od doticne cita forum bacio si curu u sto problema. Sto je tako tesko nac broj ljekarne na net-u i nazvati. Boze kakvih likova tu ima... on na forumu za kurve trazi ime i prezime zene iz ljekarne 🤦‍♀️
Pa neka gleda ako joj se gleda, mogu rec samo da ga je lijepo nategnula :)
 
Lik laže, kakvo smeće od čovjeka. Vjerojatno je prištavko pitao za broj pa dobio pedalu. Sigurno je curi baš to potrebno da ga vodi u skladište gledati njegov INFICIRANI kurac, majko moja.
ne, istina je... ja sam bio nalakirani nokat i sve sam vidio... daj zamisli... na poslovnom putu😂
 
Koji jadnik... jesi kad bio kod urologa da ti prostatu pregleda, prstom u pakšu??? Ti bi i njega ganjao za broj 😃😄
A ovo smrdi, teško da je istina... a da imaš muda vratio bi se u ljekarnu i pitao curu o tome šta to ti trebaš od nje, a ne tu ...
 
Pozdrav svima, imo sam neki dan vrlo zanimljivu situaciju u ljekarni u Zaprešiću - u sklopu Kauflanda, imo sam neko crvenilo na glaviću, ušo unutra i pitao za savjet, cura je ispitivala sve informacije i nisam mogo dobro objasnit pa sam pitao jel smijem pokazat, ona je pristala al kaze da idem iza u skladiste. Ja se skinuo gol, ona ga uzela u ruke, gledala i preporucila kremu, izaso van i kupio tu kremu i tjt. Znaci poslje sam izdrko na nju par puta koliko ima dobre nokte zgodna mala, uglavnom zanima me njezino Ime Prezime di da ju nađem ako tko zna o kome se radi, Ll
A onda je svizac zamotao čokoladu!
 
Pozdrav svima, imo sam neki dan vrlo zanimljivu situaciju u ljekarni u Zaprešiću - u sklopu Kauflanda, imo sam neko crvenilo na glaviću, ušo unutra i pitao za savjet, cura je ispitivala sve informacije i nisam mogo dobro objasnit pa sam pitao jel smijem pokazat, ona je pristala al kaze da idem iza u skladiste. Ja se skinuo gol, ona ga uzela u ruke, gledala i preporucila kremu, izaso van i kupio tu kremu i tjt. Znaci poslje sam izdrko na nju par puta koliko ima dobre nokte zgodna mala, uglavnom zanima me njezino Ime Prezime di da ju nađem ako tko zna o kome se radi, Ll
Jebote šta je ovo, forum za prepričavanje mokrih snova i seksualnih fantazija?:ROFLMAO:
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh