Cum draining

Ante Pavelić

Active member
Znači jel ima cura koje ovo rade? Ovo nije ni samo handjob ni samo dominacija ni nekakav milking nego nešto između. Ne znam jel se tak zove i jesam li se dobro izrazio.

Dakle drkanje i kad svršiš, da ona nastavi ali ne nasilno (ne cum torture). Nego da te natjera da svršiš bar 3 ili više puta ma koliko god ti mislio da ne možeš.

Ništa prostata, ništa guranje u šupak. Drkanje i svršavanje što više puta za redom. Koja to radi?
 
Znači jel ima cura koje ovo rade? Ovo nije ni samo handjob ni samo dominacija ni nekakav milking nego nešto između. Ne znam jel se tak zove i jesam li se dobro izrazio.

Dakle drkanje i kad svršiš, da ona nastavi ali ne nasilno (ne cum torture). Nego da te natjera da svršiš bar 3 ili više puta ma koliko god ti mislio da ne možeš.

Ništa prostata, ništa guranje u šupak. Drkanje i svršavanje što više puta za redom. Koja to radi?
Netko pvt
 
Nemam ideju tko konkretno bi to radio, ali nije li to bolji upit prema maserki? Ako je dobra, onda bi to trebala znati.

Pošto su cure sve drekaste na telefonu sumnjam, da ćeš dobit odgovor. Jedino ako pristojno započinješ razgovor i razjasniš, da si ozbiljna mušterija.

Ja ču zamoliti Avu za "edging" ili "cum control" sa masažicom prije toga.
 
Šta pvt? Dopisivanje?
Pa nisam na forumu 24/7.

Znaš li nekoga da to radi, ili možda ti to radiš (pod uvjetom da si žensko)?


Nemam ideju tko konkretno bi to radio, ali nije li to bolji upit prema maserki? Ako je dobra, onda bi to trebala znati.

Pošto su cure sve drekaste na telefonu sumnjam, da ćeš dobit odgovor. Jedino ako pristojno započinješ razgovor i razjasniš, da si ozbiljna mušterija.

Ja ču zamoliti Avu za "edging" ili "cum control" sa masažicom prije toga.
Do sad su me sve blijedo gledale. Pogled im je ono "ja bih ti izdrkala za 5-6 min i uzela pare za 30 min, a ti ekšli oćeš neku uslugu koji ti je kurac". Do sad mi nije prošlo ni s maserkama ni s eskort damama. To dama mora željeti i uživati u tome. Neke s ege su to nudile ali jbg 250€ za drkanje izađe puno.
Koja Ava pruža edging/cum control?
 
Koja Ava pruža edging/cum control?
Podsjeća me na "BulRomkinje" tu u Nemačkoj. Masne pare hoću, ali odraditi neću. Gluoe guske! 🖕


Ava 092/406-3539 (tako da se može pronaći preko tražilice!!!)
Cum edging je moj individualan dogovor s njom, a ne da općenito nudi.

Tko pita, ne skita. ;-)
 
Podsjeća me na "BulRomkinje" tu u Nemačkoj. Masne pare hoću, ali odraditi neću. Gluoe guske! 🖕


Ava 092/406-3539 (tako da se može pronaći preko tražilice!!!)
Cum edging je moj individualan dogovor s njom, a ne da općenito nudi.

Tko pita, ne skita. ;-)
Hvala.

P.s. ne možeš pretraživati po riječima koje imaju manje od 4 slova. Tak nešto. Ak staviš Ava u pretragu dobiješ kurac (umjesto pizde). Probaj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh