Cuckold

Trazim iskren i ostvaren Hotwife ili cuckold par, koji drze do sebe, zaigrani i opusteni, za dugorocniji odnos, nikako promiskuitet. Javite se bez obaveze ako trazite momka drugacijeg od vecine ovdje, koji je spreman ucinit sve kako bi vasa curka, dama, neizmjerno uzivala ;)
 
Ljudi Smokva je zakon, tko sere po tom sajtu taj pojma nema...Dugo sam tamo član i imam super iskustva. Treba znati kako pristupiti, biti konkretan, direktan, poslati slike i imati muda se naći s parovima. Ako te uvjete ispunjavaš jebati ćeš do mile volje. Tko ne vjeruje može pogledati moju galeriju na sajtu pa će vidjeti da ne muljam;)
Smokva je bila dobra prije 10 i vise god. ali desila se promjena generacija koje vise koriste drustvene mreze i dating apps, osim toga sajt se ne moderira, toleriraju se fake profiles, i cak stavise, namjerno se ubacuju zenski profili da bi muski korisnici placali pretplatu. I guess za parove je jos OK no za solo dating sucks big time vec godinama.
 
Pozz ekipa...Jel ima tko kakve informacije o paru sa smokve...Ime je "okparbj"....46-48 godina......piše da su iz bjelovarske županije
 
Trazim iskren i ostvaren Hotwife ili cuckold par, koji drze do sebe, zaigrani i opusteni, za dugorocniji odnos, nikako promiskuitet. Javite se bez obaveze ako trazite momka drugacijeg od vecine ovdje, koji je spreman ucinit sve kako bi vasa curka, dama, neizmjerno uzivala ;)
Ocito je ona mala sacica parova, iskrenih u zelji da pronadu nekog, izgubila strpljenje i narasla im tvrda koza, od likova koji forsiraju, nemaju manire, izgubljeni su u vremenu i prostoru, tako ucinili stetu iskrenim pojedincima, tesko doci u kontakt a jos teze popricati, ljudi odmah daju crveni karton i prekidaju razgovor samo nakon jednog pogresnog koraka, steta, no ipak, nada umire posljednja, nadam se naci nekog zanimljivog 😁
 
Ima li ijedna dama ili par da su zainteresirani za druzenje mlad sam zgodan obdaren izdrzljiv i diskretan.Iz Hercegovine sam ako je netko zainteresiran neka je javi u pp ili na mail: ssddo6440@gmail.com
 
Dali ima neki par ili dama da su zainteresirani za susret sa momkom od 27 godina zgodan sam pristojan diskretan obdaren i izdrzljiv.Iz Hercegovine sam ako je netko zainteresiran neka se javi u pp ili na mail: ssddo6440@gmail.com
 
  • Like
reagiranja: Mik

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh