Crystal Richi

Prejaka je lik ju na insta pita di se mogu javit osim onlyfansa npr dm insta ili wapp njen odg nigdje samo only 😂😂😂😂😂😂 a jebe se sve u 16
 
Ma naravo da ne javljam se ja sama na WA, pa svoj privatni br nikome ne dajem i to je to
Naravno,to je tvoje pravo hoćeš li dat
Čak i ako ga daš igrom slučaja,to je zato jer ga je ta osoba zaslužila svojim ponašanjem i poštovanjem prema tebi..a to sta ostali pišu,radilo ovo radila ono..šta koga boli ona stvar..jednom se živi i treba svašta probat,osim droge naravno
 
Naravno,to je tvoje pravo hoćeš li dat
Čak i ako ga daš igrom slučaja,to je zato jer ga je ta osoba zaslužila svojim ponašanjem i poštovanjem prema tebi..a to sta ostali pišu,radilo ovo radila ono..šta koga boli ona stvar..jednom se živi i treba svašta probat,osim droge naravno
Nisi živio ako nisi barem jednom lajnu povukao💀
 
Ovo je bolesno, koliko odvratan treba biti za ovo pitat Crystal
https://ibb.co/7jLRbNR
Slazem se bas debili pretjeruju ali malo sam procitao i poslusao te njene odgovore.
Toj curi treba hitno pomoc to sta prica o onome lijeku nekakvom znaci da se uopce ne moze nosit sa situacijom i poslom kojim se bavi,redovito se vidi na njoj da je il pijana ili nadrogirana.
Simapticna je priznajem al ponasanje kriticno nazalost.
 
Slazem se bas debili pretjeruju ali malo sam procitao i poslusao te njene odgovore.
Toj curi treba hitno pomoc to sta prica o onome lijeku nekakvom znaci da se uopce ne moze nosit sa situacijom i poslom kojim se bavi,redovito se vidi na njoj da je il pijana ili nadrogirana.
Simapticna je priznajem al ponasanje kriticno nazalost.
Ja sam joj davao savjete šta da pije dok smo imali kontakt na whatsup, al nije htjela slušati, generalno je draga cura
.
 
U mene dobar drug radi u apoteci, inače privatna apoteka vlasnik njegv otac. Baš ću namjenski da otiđem ako mognem ikako da mu dignem 7-8 paklica Lyrice. Ako ikako to bude izvodivo. Ili ne bi žalio ni platiti 40km je paklo 300mg, pa platio bi duplo ako mi mogao uzeti bez recepta.
mislim dao bi dao bi za nju bubreg, nedo Bog da joj zagreba. A ne par paklica Lyrice...
jer Crys je brat i zaslužuje svu moguću pažnju...
 
Slazem se bas debili pretjeruju ali malo sam procitao i poslusao te njene odgovore.
Toj curi treba hitno pomoc to sta prica o onome lijeku nekakvom znaci da se uopce ne moze nosit sa situacijom i poslom kojim se bavi,redovito se vidi na njoj da je il pijana ili nadrogirana.
Simapticna je priznajem al ponasanje kriticno nazalost.

Ovi koji piju su još gori kad prestanu. Tako da sam na njezinoj strani.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh