Crystal Richi

Vrlo vjerojatno je Crystal Richi agentica ruske tajne službe FSB koja skuplja podatke i novac za ruske ratne napore. Nije slučajno da se nalazi u proruskoj RS i da ne smije ući u RH. Pa vi navalite i financirajte FSB, Wagnera i Putinov režim.
 
Dragi susjedi iz RH.
Molim Vas, već koju put, ali MOLIM da meni ne pišite na WA i ostalo da pitate “Kad ćeš u RH” “Dolaziš li u Zagreb” “Dolaziš li u Pulu”
Molim vas da prestanite
Zbog ovih poruka ja ne mogu stići odgovoriti onima, sto su u istom gradu i hoće dođi
Nemam ja ništa protiv RH, volim je, ali ako vi možete putovati gđe god, me znaci da i ljudi iz drugih zemlja mogu. Izgooglajte malo, čitajte, pričajte sa ljudima, saznajte nešto o ovom svetu i šta je kad se rodiš u nerazvijenoj zemlji.
Hvala na pažnji, prijatna kavica ☕
 
Ali opet, kad budem sredila vizu, neću se peglati za 100e
130/200 u ZG pa iću u drugi zemlji gđe ima vise para
Izvinjavam se za emocije 🤣
 
Nego šta ću ja trošiti dani šengenske vize u gradovima gđe se traži za 100e
Logicno da zelis maksimizirati zaradu, ali to sto smo na papiru siromasnija drzava od npr njemacke ne znaci da ces kod nas imati manju zaradu, postoji vise faktora koji utjecu na zaradu. Toliko ljudi te opsjeda porukama da dodes u RH sto znaci da bi tu garantirano ubrala brdo love pa se stoga ne cini nimalo logicna odluka da nas zaobiđeš
 
Logicno da zelis maksimizirati zaradu, ali to sto smo na papiru siromasnija drzava od npr njemacke ne znaci da ces kod nas imati manju zaradu, postoji vise faktora koji utjecu na zaradu. Toliko ljudi te opsjeda porukama da dodes u RH sto znaci da bi tu garantirano ubrala brdo love pa se stoga ne cini nimalo logicna odluka da nas zaobiđeš
Naravno ti znaš bolje od mene, možda i ti si bio u manjim gradovima radio pa znaš šta se traži 😘
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh