Crystal Richi

300€ 1h 🤔, a sad navodno ima cum in mouth, a prije 3, 4 godine nezz kad sj bila u zg si tražila dodtanih 50 za svršavanje u usta🤔. Iako je cijena već tada bila
Oko 250€ 1 h ak se dobro sjecam
 
300€ 1h 🤔, a sad navodno ima cum in mouth, a prije 3, 4 godine nezz kad sj bila u zg si tražila dodtanih 50 za svršavanje u usta🤔. Iako je cijena već tada bila
Oko 250€ 1 h ak se dobro sjecam
Ne znam šta je poenta ovog tvog posta, osim da si drkadžija koji pamti detalje o oglasima pre 4 godine 😁
 
Ne znam šta je poenta ovog tvog posta, osim da si drkadžija koji pamti detalje o oglasima pre 4 godine 😁
Bio sam 20 ili 22 kod nje. Prije 2-4 godine tada je tražila 50€ za svršavanje u usta a bila je 250 € 1h a sad je 300 i uključeno je kao to isto kao i lizanje uključeno a meni tada nije dala da ližem. Poanta je cemu tako visoke cijene 200€ pol h pa to inače traže za 1h
 
Bio sam 20 ili 22 kod nje. Prije 2-4 godine tada je tražila 50€ za svršavanje u usta a bila je 250 € 1h a sad je 300 i uključeno je kao to isto kao i lizanje uključeno a meni tada nije dala da ližem. Poanta je cemu tako visoke cijene 200€ pol h pa to inače traže za 1h
Socijalizam je odavno mrtav, ne znam što je toliki problem da to shvatite 😁

1. Cena na slobodnom tržištu je pitanje ponude i potražnje. Ako dovoljan broj klijenata plaća, cena nije visoka. U suprotnom jeste.

2. Zašto je nesrazmerno visoka cena za pola sata? Da bi više njih dolazilo na 1h, misleći da su tako bolje prošli.

Eto, toliko je jednostavno 😁 na stranu što ne postoji BUKVALNO NIŠTA na ovom svetu što danas ima istu cenu kao pre 4 godine.
 
Smatram da ima smisli sada dignuti cene, jer ipak se starim, pa za nekih 4-5 godina se vratim na ono sto je bilo pre.
Ako se neko ne slaže, mnogo sam zainteresovana da napišu svoje mišljenje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh