Crystal Richi

Steta da na moze u RH jer bi mladoj dami ovdje bila berba samo takva.
Moze biti bahata i odresita, ali zena zna posao i tu prica prestaje.
Izgleda top i takav joj je i nastup....posrami vecinu njih.
Meni izgleda sa onom zalizanom kosom u rep, epohalno.
Jbg stvar je ukusa i percepcije ljepote...
 
Steta da na moze u RH jer bi mladoj dami ovdje bila berba samo takva.
Moze biti bahata i odresita, ali zena zna posao i tu prica prestaje.
Izgleda top i takav joj je i nastup....posrami vecinu njih.
Meni izgleda sa onom zalizanom kosom u rep, epohalno.
Jbg stvar je ukusa i percepcije ljepote...
Je se ponašam “bahato” samo sa onima, sto pljuju po meni
Oni, sto me znaju i bili kod mene, znaju da sam ja brat, drug i domaćica 😀

Al neću sa cutim kad neko pokazuje nepoštovanje
 
Je se ponašam “bahato” samo sa onima, sto pljuju po meni
Oni, sto me znaju i bili kod mene, znaju da sam ja brat, drug i domaćica 😀

Al neću sa cutim kad neko pokazuje nepoštovanje
Ja sam ti samo dao iskreni kompliment, a za debile koji ne znaju cijeniti neke stvari jednostavno ne gubim vijeme. Meni samo zanima kada i ako jednom dodjes k nama koji te cijene dal' se moze sve kao i na video materijalima? ;)
Uzivaj i ugodan dan zelim.
 
Nema se puno šta reći za nju ona je sve sto jedan eskort moze da ima , dao sam ja svoju recenziju ali evo i ovdje cu .
Savršena, ljubazna ,gostoprimstvo sve najbolje za nju od usluge do seksa .

Krivo mi je jedino sto naleti na debile , idiote , al nije to nista za nju . Zna ona ko su dobri ljudi i dobri klijenti za nju . Lijep pozdrav Čitamo se!!!
 
Ja sam ti samo dao iskreni kompliment, a za debile koji ne znaju cijeniti neke stvari jednostavno ne gubim vijeme. Meni samo zanima kada i ako jednom dodjes k nama koji te cijene dal' se moze sve kao i na video materijalima? ;)
Uzivaj i ugodan dan zelim.
Možda bi bilo dobro da za početak definiraš što podrazumijevaš pod pojmom "sve", s obzirom na široki spektar usluga koje dotična je u mogućnosti pružiti.
Uključuje li predmet tvojih želja i duplu penetraciju u istu rupu s best frendom dok se pritom međusobno trljate? Natjecanje u vodenim sportovima? Begging for pegging možda? 😅
Ili nešto drugo/deseto pak? 😃
 
Možda bi bilo dobro da za početak definiraš što podrazumijevaš pod pojmom "sve", s obzirom na široki spektar usluga koje dotična je u mogućnosti pružiti.
Uključuje li predmet tvojih želja i duplu penetraciju u istu rupu s best frendom dok se pritom međusobno trljate? Natjecanje u vodenim sportovima? Begging for pegging možda? 😅
Ili nešto drugo/deseto pak? 😃
I koliko je siromah spreman odvojit za to
 
Možda bi bilo dobro da za početak definiraš što podrazumijevaš pod pojmom "sve", s obzirom na široki spektar usluga koje dotična je u mogućnosti pružiti.
Uključuje li predmet tvojih želja i duplu penetraciju u istu rupu s best frendom dok se pritom međusobno trljate? Natjecanje u vodenim sportovima? Begging for pegging možda? 😅
Ili nešto drugo/deseto pak? 😃
Može hoće ipak da me sere u usta?
 
Da razjasnimo jednu stvar - cura o kojoj pišete hvalospjeve i koja se ovdje s nama blagoglagolji je ova cura?


I dolazi nam nekad u RH, čim riješi papire?
 
Da razjasnimo jednu stvar - cura o kojoj pišete hvalospjeve i koja se ovdje s nama blagoglagolji je ova cura?


I dolazi nam nekad u RH, čim riješi papire?

Vjerovao ili ne to je baš ona, provjereno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh