Crystal Richi

Slazem se bas debili pretjeruju ali malo sam procitao i poslusao te njene odgovore.
Toj curi treba hitno pomoc to sta prica o onome lijeku nekakvom znaci da se uopce ne moze nosit sa situacijom i poslom kojim se bavi,redovito se vidi na njoj da je il pijana ili nadrogirana.
Simapticna je priznajem al ponasanje kriticno nazalost.
Nisam bio sa Kristal, i naprabio sam acc da iznesem svoje vidjenje.
Ono na instagramu je da ne povjerujes, kakva šizofreniska prica i odgovori. Pa ono kada se zakoci i smije "ha ha ha, u u uu uu u" simpa jee, ali malo sizofrena nazalost!
Mislio sam je posjetiti kada bude opet u Mostaru, ali mene strah nje, imam osjecaj da bi je moglo u pola akcije prenjeti da me napadne nozem ili tako nesto. Divim se onima koji se usudjuju da odu kod nje.
 
Nisam bio sa Kristal, i naprabio sam acc da iznesem svoje vidjenje.
Ono na instagramu je da ne povjerujes, kakva šizofreniska prica i odgovori. Pa ono kada se zakoci i smije "ha ha ha, u u uu uu u" simpa jee, ali malo sizofrena nazalost!
Mislio sam je posjetiti kada bude opet u Mostaru, ali mene strah nje, imam osjecaj da bi je moglo u pola akcije prenjeti da me napadne nozem ili tako nesto. Divim se onima koji se usudjuju da odu kod nje.
Druže trebaju ti muda.
Fina je cura, Alme se čuvaj
 
Nisam bio sa Kristal, i naprabio sam acc da iznesem svoje vidjenje.
Ono na instagramu je da ne povjerujes, kakva šizofreniska prica i odgovori. Pa ono kada se zakoci i smije "ha ha ha, u u uu uu u" simpa jee, ali malo sizofrena nazalost!
Mislio sam je posjetiti kada bude opet u Mostaru, ali mene strah nje, imam osjecaj da bi je moglo u pola akcije prenjeti da me napadne nozem ili tako nesto. Divim se onima koji se usudjuju da odu kod nje.
Duševne bolesti i dobar sex su uvijek bili povezani, većina ludih žena su dobre u sexu😁
 
Sve je to uredu dobra lova se tu vrti ali je to muka i stres kada te 6 muskaraca trpa i razvali pa posle 7 dana ne moze da hoda kako treba. Koliko god izgkeda lagano nije i bilo bi lijepo da nam ona kaze malo vise o tome
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh