Crna pantera /Nives

Ma briga me narucit cu se kod nje udarat cu je u doogyu prija svrsavanja i kad mi dode skinem kondom i iskrcam joj se po stopalima bez pitanja ako me napadne rec cu da sam mislio da je dozvoljeno svugda po tijelu
 
Msn jeba sam dosta njih maja zagorksa sta se tice foot fetisha mi je zakon ali eto tio bi malo promjene valjda joj samo svrsavanje na stopala nece smetat
 
Ne kontam u čemu je problem sa svršavanjem po stopalima.
Nisam probao po stopalima ali jesam po licu i u usta (jedino što ne guta, ali nebitno).
I po sisama ...
Zašto bi onda bio problem po stopalima svršiti?
Probat ću sljedeći put pa javim:)
 
Ma briga me narucit cu se kod nje udarat cu je u doogyu prija svrsavanja i kad mi dode skinem kondom i iskrcam joj se po stopalima bez pitanja ako me napadne rec cu da sam mislio da je dozvoljeno svugda po tijelu
nikad mi nije bilo jasno to oko fetisa na stopala
i ako svrsis na prste na nogama, kako onda polizes svoju spermu i pojedeš? zar ti nije lakse u ruku svrsit i onda samo gutnes i popijes sok iza toga...
 
Bio sam kod Nives 4 puta.

Prvi puta... uf... na Kvatriću je bila još, to je valjda neka 2015., 2016., ovako nešto... za 200 starih kolačića sam dobio sve šta sam htio. Sjećam se dobro oralnog i odnosa za zaštitom te foot fetisha. Tada je još bez problema davala da joj se ližu stopala, nudila analni sex, svršavalo joj se u usta. Dobra stara vremena!

Drugi i treći puta sam bio kada je bila u Prečkom. Tada je također davala sve, ali mislim da je cijena za sve bila 300, a bez penetracije 200. Tada nekad sam prvi put primjetio ona spomenuta podrigivanja nakon svršavanja u njena usta, također i da joj se igrice sa stopalima ne sviđaju baš, ali ih je još odrađivala.

Zadnji put sam bio kad je bila u Zapruđu. Mislim da je to čak bilo prije korone. Ne sjećam se koliko kolačića. Bila je zima, imala je samostojeće i rekla mi je da nema šanse da ih skine, da joj je zima i da radi stopala. Oralno i odnos i dalje sve po starom.

Sve u svemu, super ženska. Sa mnom je uvijek odavala dojam opuštene ženske. Dođeš, prvo ona zapali cigaretu, malo spika prije akcije. Opuštena atmosfera. Voli sex, utrenirana, nekima mršava, male sise. Kvarca se. Starija, ali za svoje godine izgleda top. Vidio sam ju 2x u gradu, i prije nego sam ju prepoznao sam se oba puta okrenuo za njom!

Da je malo otvorenija prema igricama sa stopalima, dvojio, bio bi redovit. Ovako, samo ponekad!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh