Crna pantera /Nives

kakkvo joj je radno vrijeme i kad najbolje zvati
treba li kao kod Marice s neke lokacije zvati radi bržeg starta? koj je kvart
 
Pantera je zakon! Pristupom jedna od najboljih u Zagrebu... Još ako volite mršave milfače, pun pogodak! Ja bi i dalje bio redovan, ali ne radi više foot fetish nikako
Bas mi je napeta i po pricama i po slikama ali i ja imas izrazit fetish na stopala pa jeli bar dozvoli da joj se na kraju svrsi po stoplima
 
Posjetio ju odmah ujutro valjda bio prvi, fino me docekala stikle tange grudnjak, prvo prica cigara keksi 😄 pa tus akcija prvo ja njoj lizao sule pa ona meni pa ju u klasici masakrirao odmah i svrsio u nju u kondom, druga runda ona skace po meni pa opet pusi pa malo prstenjacio izmjenili 4,5 poza pa joj svrsio u usta progutala sto inace kaze ne radi, za iduci put dogovorili trojku s prijateljicom njenom sve u svemu malo starija ali zna posao ubija se od kurca, kaze mi dnevno odradi 7,8 al ako idete najbolje odmah ujutro odite sve u svemu 9/10
 
Nives je bomba. Zena ide redovito u teretanu, nema grama sala, mekana koža... samo po faci mozes shvatit koliko ima godina. Odnos prema klijentu odlican, atmosfera opustena... i stvarno voli onu stvar, a i zna posao. Po meni, nitko nece otic nezadovoljan, a subjektivno je kome bude samo dobro, a kome savrseno.
E da, prvi put sam iskreno na telefon rekao koliko imam godina pa je rekla da moze samo oralno, nisam otisao, drugi put sam bio pametniji pa bas nikakvog problema nije bilo, sve sam dobio :)
 
Posjetio ju odmah ujutro valjda bio prvi, fino me docekala stikle tange grudnjak, prvo prica cigara keksi 😄 pa tus akcija prvo ja njoj lizao sule pa ona meni pa ju u klasici masakrirao odmah i svrsio u nju u kondom, druga runda ona skace po meni pa opet pusi pa malo prstenjacio izmjenili 4,5 poza pa joj svrsio u usta progutala sto inace kaze ne radi, za iduci put dogovorili trojku s prijateljicom njenom sve u svemu malo starija ali zna posao ubija se od kurca, kaze mi dnevno odradi 7,8 al ako idete najbolje odmah ujutro odite sve u svemu 9/10
U koje vrijeme si bio...tj otkada radi
I koja tarifa
Ja bi pokusao isto ovaj tj
Hvala
 
Danas ju vidim u dubravi sece se lagano trenirkica fino svjeza naspavana tocno to u faci se vide odredene godine ova linija tip top vitka jebozovna zenska u svakom smislu,davno sam bio kod nje ima dosta godina energija napaljujuca divlja al dobra zena
 
Oce li mi neko odgovorit oce li mi dat da joj svrsim na stopala i ima li sexy stopala cije mi cak i nije bitna?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh