Cijene nakon uvođenja eura

A tema je da 90% 'muškarčina' ovdje nema novčanik za dobar sex ili bi besplatno.
Koji k je sa vama uopće?
Danas 45min običnog razgovora tj psihoterapije košta 60-100e, 1 posjet frizerki 50-100e, a vi bi sex i raznorazne zahtjeve i žensko dostojantsvo za takvu sličnu cijenu???
Nije ni čudo da ste u nejebici.
I treba vam tako kad podcjenjujete.
Zanemarujes zakone trzista. Ne mozes ti traziti 100€/pola sata ako mlađa i ljepsa trazi npr.70€. Mislim,mozes samo... Ako ta mlaďa i ljepsa pocne traziti 100€,onda ce svi ici kod strankinja koje su ipak bolje. Ako strankinje pocnu traziti npr.200€ e onda ce se pojaviti gomila strankinja a nece biti posla za sve pa ce cijene padati. Ako cijene ne padnu onda ce se toj gomili pridruziti jos vise domacih cura pa ce cijene ipak pasti. Jer najgore je ako je apartman prazan. Kazes da je to samo posao. Ok,u tom slucaju zena je samo roba,a klijent samo kupac i konzument.
 
Zanemarujes zakone trzista. Ne mozes ti traziti 100€/pola sata ako mlađa i ljepsa trazi npr.70€. Mislim,mozes samo... Ako ta mlaďa i ljepsa pocne traziti 100€,onda ce svi ici kod strankinja koje su ipak bolje. Ako strankinje pocnu traziti npr.200€ e onda ce se pojaviti gomila strankinja a nece biti posla za sve pa ce cijene padati. Ako cijene ne padnu onda ce se toj gomili pridruziti jos vise domacih cura pa ce cijene ipak pasti. Jer najgore je ako je apartman prazan. Kazes da je to samo posao. Ok,u tom slucaju zena je samo roba,a klijent samo kupac i konzument.
Tako je.
Svaka roba ima svog kupca. Prodavač određuje svoje uvijete i cijene.
A radnike se ne smije podcjenjivati, jer kako stanje stoji uskoro ćete vi hodati nepalkama i razgovarati sa AI robotima pa da vas onda vidim sa vaših pišljivih 100e.
😅
 
Tako je.
Svaka roba ima svog kupca. Prodavač određuje svoje uvijete i cijene.
A radnike se ne smije podcjenjivati, jer kako stanje stoji uskoro ćete vi hodati nepalkama i razgovarati sa AI robotima pa da vas onda vidim sa vaših pišljivih 100e.
😅
Ha,čuj. Slazem se da je 100€ nist koristi ali ni zene vise nisu neophodne. A postoje i razne druge opcije za potrositi 100€. Mnogi bi bili u dilemi da li potrositi 100e na kurvu ili na npr.kokain i sl.
Imam dojam da ti mislus da muskarci svakodnevno idu kod prostitutki i da im je to preokupacija. Ja odem 1put,2put godisnje ako mi padne na pamet. Nista ne gubim niti ako ne odem. U meduvremenu uopce ne razmisljam o tome. Ok,nekima je to hoby. Neki to obave jedanput iz nekih razloga i nikada vise. Neki (kao ja) se zabavljaju tu na forumu,a u stvarnosti nista ili malo. Itd...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh