Cijene nakon uvođenja eura

Bit ce zaokruzene cifre, ja nekako mislim, a opet sam misljenja da ce bit previse ali osnovna opcija ce bit 60-65-70 europskih. Neko moje skromno misljenje
 
Pa šta je ovo sa takvim cijenama.... Zovem malo oglase i među ostalim, nađem ovo, za masažu...
092/425-0186
Piše da ima 53 godine...po glasu kao da ima 68....traži 50 eura za običnu masažicu sa ručnim završetkom ....ili odnos (bez masaže ) za 70 eura.....pa jel to normalno
A i druge su dosta digle cijenu.....pošten čovjek i radnik si više nemože ni "keks" priuštiti...
 
Pa šta je ovo sa takvim cijenama.... Zovem malo oglase i među ostalim, nađem ovo, za masažu...
092/425-0186
Piše da ima 53 godine...po glasu kao da ima 68....traži 50 eura za običnu masažicu sa ručnim završetkom ....ili odnos (bez masaže ) za 70 eura.....pa jel to normalno
A i druge su dosta digle cijenu.....pošten čovjek i radnik si više nemože ni "keks" priuštiti...
Vidla žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu.
 
Pa šta je ovo sa takvim cijenama.... Zovem malo oglase i među ostalim, nađem ovo, za masažu...
092/425-0186
Piše da ima 53 godine...po glasu kao da ima 68....traži 50 eura za običnu masažicu sa ručnim završetkom ....ili odnos (bez masaže ) za 70 eura.....pa jel to normalno
A i druge su dosta digle cijenu.....pošten čovjek i radnik si više nemože ni "keks" priuštiti...
A do prije mjesec dana je bila full usluga 300 kn ( 40 eura )...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh