Ciara

Ja sam bio kod nje u 11 mj, ne sjećam se zubi samo se sjećam da mi je pusila sa kondom i da je imala aparatić, nezainteresirana do ibera Al aj, bar je moš nabijati za što se buni ali opet boli te k šta kaže i nastaviš po svom, jako je gipka i možeš joj svakako okretati.

Mlada je ali nekako njonjava, nit vrit nit mimo, nebi ponovio bas ali nikad ne znas sta budućnost nosi.
600 kn pol sata bilo, sad koliko sam skuzio je skuplje.
 
Kak ti imas 6 objava i iskljucivo branis doticnu. Kak 5 ljudi tvrdi da je krezuba a ti kontra?
Zato sto je on prodaje ,kristalno
Ja sam bio kod nje u 11 mj, ne sjećam se zubi samo se sjećam da mi je pusila sa kondom i da je imala aparatić, nezainteresirana do ibera Al aj, bar je moš nabijati za što se buni ali opet boli te k šta kaže i nastaviš po svom, jako je gipka i možeš joj svakako okretati.

Mlada je ali nekako njonjava, nit vrit nit mimo, nebi ponovio bas ali nikad ne znas sta budućnost nosi.
600 kn pol sata bilo, sad koliko sam skuzio je skuplje.
Ne vrijedi ni 20e
 
Ako hoćeš jebati srendnjoskolju za 200€ onda se možda isplati. Oral sa ili bez uz nadoplatu. Nezna pušiti, tako da svejedno. Seks obavezna sa kapicom i prilično dobro prima. E sad faca nije ništa i zubi h kurcu. Tijelo, bas je mršava i naravno utegnuta do kraja kad ima možda nekih 18/19 god. Teško ju dobiti i radi samo iza ponoći poslije 1.
Pa kada je onda zvati ako radi tek tada.Da zovem tamo iza ponoci ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh