Bukkake

polycum

New member
Jedno vrijeme sam se družio s osobom koja je prakticirala ovo.
Bilo je brutalno.
Sad, jebiga, imamo godina, i neki ne mogu baš sve radit.

Ima li kakve "organizacije" ovakvih evenata? Znam neke onlyfans cure koje definitivno nisu za.
Znam da nekad poznatiji stranci u struci znaju završit ovdje, ali nema baš neke komunikacije prije za outsidere.
Pa ako netko ima išta pametno za reć, dobro je došlo.
 
doslovno - jel itko ikad gdje radi to, i kako se povezat ako da?
znam ekipu u srbiji, al jbg daleko
 
pa naravno da ima cura koje su spremne na to, ovisi o tvom budžetu. Ako imaš par frendova koji su zainteresirani samo je pitanje hoćete li uzeti kurvu iz oglasnika - tu ćeš platit najmanje, ili curu s kojom si se upoznao na smokvi - tu možda prođeš i najjeftinije ako ti i frendovi imate velike alatke jer ima tamo napaljenih milfica, ili curu sa seekinga - tu ćeš proć skupo i morate se dobro poznat da ti ona dovoljno vjeruje ak joj kažeš da ćeš dofurat par frendova ili odeš u Austriju - to je definitivno najjednostavnije rješenje ali ak ti je Srbija daleko onda ti je valjda i AU. Bio sam nedavno u jednom društvu gdje je pripadnik zagrebačke zlatne mladeži pričao kak su na jednom rođendanu nagovorili curu da popljuga slavljeniku pred svima, ona pristala i onda se još četvorica "nadoštukala" i navodno je maloj bilo fenomenalno....sigurno je bila razvaljena od alkohola i možda još nečega ali...doživila super avanturu, navodno nije nitko snimao tak da nećemo uživat uz kokice i colu ali jebiga....
Long-story-short bez hrpe love ili ogromne kite nebuš doživio tu maštariju a ti znaš u kojoj si kategoriji
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh