Brza ejakulacija ili svrsavanje

šteta je koristiti te kemije i trovati organizam

uz malo treninga možeš postići da ti ostane dignut nakon svršavanja.

naprimjer ja oduvjek drkam s ciljem da svršim nekoliko puta i skroz mi je već normalno da kad svršim prvi put samo nastavim dalje.

probaj par puta pa vidi, kad svršiš samo flaksaj dalje kao da nije niš bilo i nakon nekog vremena ti se neće više spuštati nakon svršavanja
Eh, mladosti... ne ide to baš tako lako kad prijeđeš pedesetu, vjeruj mi ;)
 
šteta je koristiti te kemije i trovati organizam

uz malo treninga možeš postići da ti ostane dignut nakon svršavanja.

naprimjer ja oduvjek drkam s ciljem da svršim nekoliko puta i skroz mi je već normalno da kad svršim prvi put samo nastavim dalje.

probaj par puta pa vidi, kad svršiš samo flaksaj dalje kao da nije niš bilo i nakon nekog vremena ti se neće više spuštati nakon svršavanja
ma pusti, zato će kad tad umrijet sretni ko Bandinjo npr. 😁
 
Da ne otvaram novu, mada mogao bi, pa budem ovdje

Je l ima netko kontra problem? Ono, jebem, tvrd je al nikako svršit?
Dok si ga drkam ležečki automatski iztežem noge.
Ako sjedečki drkam onda si ukručujem bedra.
Uvijek zadržavam dah, sam čekam kad će mi u glavi nešt puknit.
 
Da ne otvaram novu, mada mogao bi, pa budem ovdje

Je l ima netko kontra problem? Ono, jebem, tvrd je al nikako svršit?
Dok si ga drkam ležečki automatski iztežem noge.
Ako sjedečki drkam onda si ukručujem bedra.
Uvijek zadržavam dah, sam čekam kad će mi u glavi nešt puknit.
Ja također imam problema svršit kad sam s nekom prvi put, možda u glavi neka blokada da ne bude pre brzo pa ne ide nikako.
 
Meni je to stalno tako. Možda s nekom drugom ne bi bilo jer bi bila nova pička nakon više od tri godine pa bi se uzbudio.
 
Ja sam uvjek mogo brze svrsit kad drkam nego u seksu ali kd hocu sto duze mjenjas sto vise poza i bitno je opustit onaj misic koim mos micat kitu ak me kuzite i u dogiju mislim na nes drugo ak hocu da potraje.
I kad si blizu stani malo lizi il nes pa opet ja onda obicno nakon tooga bs tesko svrsim al svako je drugaciji treba probat.
 
Ja sam uvjek mogo brze svrsit kad drkam nego u seksu ali kd hocu sto duze mjenjas sto vise poza i bitno je opustit onaj misic koim mos micat kitu ak me kuzite i u dogiju mislim na nes drugo ak hocu da potraje.
I kad si blizu stani malo lizi il nes pa opet ja onda obicno nakon tooga bs tesko svrsim al svako je drugaciji treba probat.
E i zaboravio sam jebena stvar je popit malo netrebas bit ni pripit pola bombice votke uvjek svrsim tek za 45 min do sat i pol. Al najbolje mi je prvih pola sata. A prije mi se znalo desit da za 2 min.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh