BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije


svakako preporuka, bio danas u slavonskom brodu-Centar grada apartman (dobit cete adresu od nje-nije fer da ja ovdje pisem). 140 poena pola sata al isplati se...
P.S. taj broj je navodno od toga koji nju drzi zaposlenom tak da nije ona direktno. U svakom slucaju, nema bonova il nesta slicno. Natuca engleski al to nije nikakav problem jer je cura stvarno simpaticna. Pricali preko googl tranlatea... Pusenje je bez i to vrhunsko, khm duboko
 

svakako preporuka, bio danas u slavonskom brodu-Centar grada apartman (dobit cete adresu od nje-nije fer da ja ovdje pisem). 140 poena pola sata al isplati se...
P.S. taj broj je navodno od toga koji nju drzi zaposlenom tak da nije ona direktno. U svakom slucaju, nema bonova il nesta slicno. Natuca engleski al to nije nikakav problem jer je cura stvarno simpaticna. Pricali preko googl tranlatea... Pusenje je bez i to vrhunsko, khm duboko
 

svakako preporuka, bio danas u slavonskom brodu-Centar grada apartman (dobit cete adresu od nje-nije fer da ja ovdje pisem). 140 poena pola sata al isplati se...
P.S. taj broj je navodno od toga koji nju drzi zaposlenom tak da nije ona direktno. U svakom slucaju, nema bonova il nesta slicno. Natuca engleski al to nije nikakav problem jer je cura stvarno simpaticna. Pricali preko googl tranlatea... Pusenje je bez i to vrhunsko, khm duboko
kako si je kontaktirao?
 
Iskreno, meni najvise bilo radi pandurije posto sam cuo da provode neke akcije a za konzumante do 2500e kazne tak da...ak nije provjereno, bolje ne
 
Ne postoji takav zakon kod nas gdje musterija placa kazne
Kazne za korisnike usluga prostitucije u Hrvatskoj prema Zakonu o prekršajima protiv javnog reda i mira zaista mogu iznositi do 20.000 kuna, što je približno 2.500 evra.

Dakle, kazne za korisnike usluga prostitucije su:

  • Novčana kazna: Od 5.000 do 20.000 kuna (približno 660 do 2.500 evra).
  • Zatvorska kazna: Alternativno, može se izreći kazna zatvora do 60 dana.
Ovaj raspon kazni ukazuje na ozbiljnost prekršaja i cilj da se obeshrabri konzumacija seksualnih usluga.

clanak 12 zakona o prostotuciji i remecenja JRM

Mislim mene osobno zaboli, al pazite da ne naletite na akciju MUPa jer imam bliske izvore i znam da to rade. Inace osobe koje to rade su u dilu sa pandurijom gdje murija koriste iste.
 
Kazne za korisnike usluga prostitucije u Hrvatskoj prema Zakonu o prekršajima protiv javnog reda i mira zaista mogu iznositi do 20.000 kuna, što je približno 2.500 evra.

Dakle, kazne za korisnike usluga prostitucije su:

  • Novčana kazna: Od 5.000 do 20.000 kuna (približno 660 do 2.500 evra).
  • Zatvorska kazna: Alternativno, može se izreći kazna zatvora do 60 dana.
Ovaj raspon kazni ukazuje na ozbiljnost prekršaja i cilj da se obeshrabri konzumacija seksualnih usluga.

clanak 12 zakona o prostotuciji i remecenja JRM

Mislim mene osobno zaboli, al pazite da ne naletite na akciju MUPa jer imam bliske izvore i znam da to rade. Inace osobe koje to rade su u dilu sa pandurijom gdje murija koriste iste.
To je nacrt prijedloga zakona, nije to stupilo na snagu.
Evo upravo sam gledao Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira i nema te odredbe.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh