BRODSKO POSAVSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Danas bio u Sl. Brodu i kontao malo da se počastim nekom od braziliki iz EGE ponude...Nina, Bella, Alexandra imaju istog pimpa koji šalje identičnu generičku poruku sa cijenama usluga. Kada sam upozao za potvrdu da li su to stvarno ribe iz ponude dobio bi kratki video kao na EGE što imaju...To mi je bio veliki red flag i odustao sam, neću da me dočeka kakav gnom i da se moram zgražavati na vratima. Hvala, neka hvala...

Ostale ne odgovaraju na upit.
 
Pimp je u pravilu debil, ali nemora značiti ja sam se nekoliko puta ugodno iznenadio ne bude ta cura ali bude jako zgodnih, a gnomova ima ali okrenem se bez jebem ti nemam problem sa tim.
 
E vidiš ja sam se znao gadno opeći u takvim slučajevima. Dočeka te grdoba da poslije imam noćne more ili me odradi ko na traci sudarim se sa drugim likom na hodniku. Ako nije normalna korespodencijama porukama i ne pošalje mi realne slike ili video gdje vidim s kim imam posla - zajebi to...

Mogu onda i ja tako poslati sliku Gerarda Butlera ili Alaina Delona kada mi traže selfi, jbg što da ne...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh