BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Top preporuka. Jully se vratila. Bio danas kod nje. Lak dogovor, uredan apartman. Kupanje i cisti rucnik. Oral bez. Prekrasna. Ista kao na slikama. Guzica, sise, obucena u sexy donje rublje te doceka. Ne zna bas puno engleskoga. Sat vremena 220 veverica. Blizu Zrinjevca. Za svaku preporuku. Bio sam je vec upratio prije dok je bila u Zagrebu i danas otisao. Jos je tu tri tjedna. Jako lijepa, vrhunski atributi i nema zavlacenja.

Kod nje mislim otici super mi izgleda.
 
Procitao sam neku recenziju iz splita da je mala bomba...
Jebiga... Nemam vremena dugo istrazivat..

Zato sam otišao do ove...
Dobra mala skroz, dupe savršeno brazilskoj, sise loše napravljene sa velikim oziljkom, tijelo bombastično.
Docekala me u tajicama i sportskom grudnjaku, znači vrh...
Malo striptiz, pa BJ 4/5,i onda akcija...
Akcija je dobra... Može sve samo nemoj oko čmakija...
150 jevreja pol ćuke, plus 20 za istovar u usta...

Nedami se u Villach, takve stvari odradim kad odem na put...
Zadnje je bila ova...
Znači uzeo sat i pol, mala je bomba, može sve... Pitam ju šta najviše voli veli ko iz topa Anal...
Odradio sam sve kaj se moglo, i sve uključeno u cijenu...
Na kraju sam odustalo nakon sat vremena i pazi sad.... Mala mi vrati 100jevreja za tih pol sata...
E to ja briga za klijenta...
Ak ću ikad opet u bukurestidem opet kod nje...
Zamisli sabrina dodje u Hrvatsku svako bi je probao
 
Ili Klagenfurt, Leibnitz, Graz.....Beč na kraju krajeva
Svakako preporuka na Laufhaus Leibnitz ili Lagergasse 126. Zna biti vrhunskih komada pa redovito pratim njihove web stranice.
Naravno nadje se tu i tamo koja je fotoshopirala slike al realno sve to rade u manjoj ili vecoj mjeri.
Vecinom to budu Rumunjke, Mađarice, poneka Spanjolka i sl. Takodjer cure se moraju redovito testirati tako da nema pretjerane bojazni od bolestina sto mi je svakako veliki plus jer se mogu maksimalno opustiti.
I definitivno cijene su prihvatljivije jer npr. cure u Leibnitzu naplacuju 70€/30min sa kabanicom ili +20€ za pusenje bez.
Vecinom uspijem dogovorit 150€ za dva pucnja u 1h npr. CIM i druga runda klasicno udaranje.
Preporuka svakako za posjetiti ako je katastrofa od izbora u Zg, kao sto je sad, jer cca. put do Leibnitza je 1h20min-1h30min, vinjete budu 20ak i cestarina u HR 7€ u jednom smjeru i gorivo naravno....ali po meni svakako isplativije nego tu trpat neke fejkare za 250€ i praznit jaja jer nema boljeg i izbora....
 
Svakako preporuka na Laufhaus Leibnitz ili Lagergasse 126. Zna biti vrhunskih komada pa redovito pratim njihove web stranice.
Naravno nadje se tu i tamo koja je fotoshopirala slike al realno sve to rade u manjoj ili vecoj mjeri.
Vecinom to budu Rumunjke, Mađarice, poneka Spanjolka i sl. Takodjer cure se moraju redovito testirati tako da nema pretjerane bojazni od bolestina sto mi je svakako veliki plus jer se mogu maksimalno opustiti.
I definitivno cijene su prihvatljivije jer npr. cure u Leibnitzu naplacuju 70€/30min sa kabanicom ili +20€ za pusenje bez.
Vecinom uspijem dogovorit 150€ za dva pucnja u 1h npr. CIM i druga runda klasicno udaranje.
Preporuka svakako za posjetiti ako je katastrofa od izbora u Zg, kao sto je sad, jer cca. put do Leibnitza je 1h20min-1h30min, vinjete budu 20ak i cestarina u HR 7€ u jednom smjeru i gorivo naravno....ali po meni svakako isplativije nego tu trpat neke fejkare za 250€ i praznit jaja jer nema boljeg i izbora....
Pa u Laufhausu i zna biti 150€ / 1h
 
Svakako preporuka na Laufhaus Leibnitz ili Lagergasse 126. Zna biti vrhunskih komada pa redovito pratim njihove web stranice.
Naravno nadje se tu i tamo koja je fotoshopirala slike al realno sve to rade u manjoj ili vecoj mjeri.
Vecinom to budu Rumunjke, Mađarice, poneka Spanjolka i sl. Takodjer cure se moraju redovito testirati tako da nema pretjerane bojazni od bolestina sto mi je svakako veliki plus jer se mogu maksimalno opustiti.
I definitivno cijene su prihvatljivije jer npr. cure u Leibnitzu naplacuju 70€/30min sa kabanicom ili +20€ za pusenje bez.
Vecinom uspijem dogovorit 150€ za dva pucnja u 1h npr. CIM i druga runda klasicno udaranje.
Preporuka svakako za posjetiti ako je katastrofa od izbora u Zg, kao sto je sad, jer cca. put do Leibnitza je 1h20min-1h30min, vinjete budu 20ak i cestarina u HR 7€ u jednom smjeru i gorivo naravno....ali po meni svakako isplativije nego tu trpat neke fejkare za 250€ i praznit jaja jer nema boljeg i izbora....
Kako se zovu njihove web stranice
 
Evo “novi” sam u ovom svijetu, 6 oglasa za sad prošao, ali eto bio sam maloprije kos dotične cure i sve u svemu dosta dobro iskustvo..
Oral bez kabanice , da se lizat i uživa jako u tome kao i u cijelokupnom “druženju”..dosta sitna i mlada cura, rane dvadesete, cca 150 visine možda malo jače i dosta vitka, dosta bolja nego na slikama, grudi malo manje, ali tak i tak meni je bitniji “stražnji” kraj koji je super po meni pošto iako je dosta sitna ima prirodnu latino guzu po meni taman možda i malo veća naspram ostalih “gabarita”, dogovorio sam pol sata i odšteta je 100..vedra i voli i zajahat i sve tako da eto minusi su što ne zna engleski, prstić party ne može i tko se voli ljubit može zaboravit, osim skroz sitne puse bez jezika itd..pristupačno za parkirat (zgrada prek puta arene) i bile su još dve cure u stanu (20-24 god max) plavuša i crnka ali njihove oglase još nisam vidio..
Sve u svemu ništa ne ubrzava (ostao svih 30 min) i nije da jedva čeka da završiš i odeš tak da što se mene tiće za pol sata i 100€ se isplati i iako mi je cilj svaki put biti sa nekom drugom ovoj bi se čak i vratio nazad a i njene kolegice su primamljive.
 

1h 200€.

Prvih 15 min kad sam to svrsio bilo sve super. Al onda nakon tog prvog pucnja nes zenska stalno po mobu krenula prckat, nezaintesirana full, neda sve poze, vjv bila umorna vec( i ova opet isfo ima onu pizdariju kao kad platis 1h, ri zapravo mozes jebat 45min a ne 1h to mi je retardirano).

Naljutio se krenuo se oblacit i trazim 50% love natrag jer sam bio 30 min ukupno. Krenula srat kao 150€ pol sata je, ja joj uzmem mob krene cmizdrit i onda trazim lovu i na kraju mi dala sve hahaha, ono hvala ti hahahahahha. A mislim da nije bila tak retardirana bilo bi sve lk nebi spusila tih 200€.
 

1h 200€.

Prvih 15 min kad sam to svrsio bilo sve super. Al onda nakon tog prvog pucnja nes zenska stalno po mobu krenula prckat, nezaintesirana full, neda sve poze, vjv bila umorna vec( i ova opet isfo ima onu pizdariju kao kad platis 1h, ri zapravo mozes jebat 45min a ne 1h to mi je retardirano).

Naljutio se krenuo se oblacit i trazim 50% love natrag jer sam bio 30 min ukupno. Krenula srat kao 150€ pol sata je, ja joj uzmem mob krene cmizdrit i onda trazim lovu i na kraju mi dala sve hahaha, ono hvala ti hahahahahha. A mislim da nije bila tak retardirana bilo bi sve lk nebi spusila tih 200€.
Uglavnom to kad trebam imat drugi pucanj kak kurve ne kuze da ne smiju tak bit ono nezainteresirane il te stalno jsbaf s vremenom opcenito ono jebote daj budi uzivljena u pricu samnom pa budem svrsio taj drugi put brzo i otisao prije hahaha. A kurve si sam pogorsavaju stvari s time kad te pokusavaju nes pozurivat. To pricam sad opcenito iskustvo ne za ovu
 
Uglavnom to kad trebam imat drugi pucanj kak kurve ne kuze da ne smiju tak bit ono nezainteresirane il te stalno jsbaf s vremenom opcenito ono jebote daj budi uzivljena u pricu samnom pa budem svrsio taj drugi put brzo i otisao prije hahaha. A kurve si sam pogorsavaju stvari s time kad te pokusavaju nes pozurivat. To pricam sad opcenito iskustvo ne za ovu
Prije samo koju stranicu si ovdje kukao kako tužan ideš doma poslje kurvi i srećeš putem te sretne parove pa te kao rezultat hvata osjećaj tužan, nikakav. Upitaj se ako se ovako ponašaš prema osobi koju si prvi put u životu vidio i ne trudiš se nimalo da doživi ona tebe i ni ti nju, nego joj otimaš mobitel koji je njoj kao stranjkinji ovdje sve, onda i sve novce koje si joj dao, kako bi se ponašao prema svojoj curi?
 

1h 200€.

Prvih 15 min kad sam to svrsio bilo sve super. Al onda nakon tog prvog pucnja nes zenska stalno po mobu krenula prckat, nezaintesirana full, neda sve poze, vjv bila umorna vec( i ova opet isfo ima onu pizdariju kao kad platis 1h, ri zapravo mozes jebat 45min a ne 1h to mi je retardirano).

Naljutio se krenuo se oblacit i trazim 50% love natrag jer sam bio 30 min ukupno. Krenula srat kao 150€ pol sata je, ja joj uzmem mob krene cmizdrit i onda trazim lovu i na kraju mi dala sve hahaha, ono hvala ti hahahahahha. A mislim da nije bila tak retardirana bilo bi sve lk nebi spusila tih 200€.

Mogo si joj bar 100e ostavit, ipak si ju kresnuo jednom.
 
Djevojke iz oglasa su super zabava. Isto kao droga, alkohol i kockanje. Nije za svakoga ali tko se zna kontrolirati će uživati. Teško je naći takvo iskustvo drugdje kad god se zaželiš. Danas si kod neke od 20 godina koja će ti lizati šupak, drugi put kod top MILF-ice koja ti se nabija kao luda kada joj ga gurneš u guzu. Treći put uzmeš dvije i zapališ dok ih prašiš. Šteta je ne probati
Jedini točan odgovor
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh