BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio sam danas kod Vike i nema s njom greske ali kaze da jedva ceka ici kuci. Planirala je krajem mjeseca ali ako ulovi kartu ranije i prije ce.
S tim da njezin salon trpi doma pa ce se tome posvetiti i najvjerojatnije se vise ne vraca u Hr
 
Bio sam ja još dok je bila u ZG, ista kao na slikama i videu.
Meni super izgled i akcija.
Radi sve što hoces, ne požuruje, puši bez, ljubi se, ugodna, pristojna, nasmijana.
Ja sam bio prije mjesec dana, pußi s kondomom ( ne sa) kratko, nißta posebno. Akcija nißta posebno, trudi se ßto prije matirala. Ali je izgledam kao I na slikama.
 
Ja sam bio prije mjesec dana, pußi s kondomom ( ne sa) kratko, nißta posebno. Akcija nißta posebno, trudi se ßto prije matirala. Ali je izgledam kao I na slikama.
Sad sam pogledao, ja sam bio 22.05. i 25.05., oba puta 1h/250 € i akcija odlična bila, radila sve kako sam htio i koliko sam htio. Ljubila i pušila bez.

Moguće da si naletio na njen loš dan.

Tako je meni bilo sa onom malom rebeccom sto je sad u Puli, prvi put kad sam bio kod nje, nasmijana, sretna, može sve, čak sam i snimao i slikao, odličan izgled i akcija.
Dođem drugi put kod nje, živčana, nervozna, ne može ništa,izmice glavu, ne želi da ju ljubiš, gleda da me cim prije odradi, gleda na sat. Pitao sam ju zašto je toliko ljuta danas, čemu takva promjena kao da je druga osoba i njen odgovor je bio da se ispričava, da joj je upao sapun u oko hahah
 
Ljudi kakva iskustva imate s agencijama? Jel postoje neke koje treba izbjegavati? Dosad u ovih par puta što sam išao bilo je kod ovih kojima stoji independent, ne znači puno ali svakim put je bila cura sa slike.
 
Sad sam pogledao, ja sam bio 22.05. i 25.05., oba puta 1h/250 € i akcija odlična bila, radila sve kako sam htio i koliko sam htio. Ljubila i pušila bez.

Moguće da si naletio na njen loš dan.

Tako je meni bilo sa onom malom rebeccom sto je sad u Puli, prvi put kad sam bio kod nje, nasmijana, sretna, može sve, čak sam i snimao i slikao, odličan izgled i akcija.
Dođem drugi put kod nje, živčana, nervozna, ne može ništa,izmice glavu, ne želi da ju ljubiš, gleda da me cim prije odradi, gleda na sat. Pitao sam ju zašto je toliko ljuta danas, čemu takva promjena kao da je druga osoba i njen odgovor je bio da se ispričava, da joj je upao sapun u oko hahah
Da nije mozda u pitanju prirodni sapun bijele boje? 😆
 

evo posjetio i ovu damu.To je ona sa slika. Prekrasna u licu. A dupe kakvo ima... i kako to sve čvrsto stoji.... show.....

inače 220 + 30 bez kapice, spustila je na 230 ali niti euro više... lokacija centar grada...
e jedino što me drkala sa tim selfijima, slikaj se prije, pa se slikaj kod vrata pa jebem ti mater više....
na kraju odradio to, ovu sliku prije sam malo izfiltriro i zamutio, a kod vrata sam se na pola sliko...
BJ solidan, fino ga cucla i gladi te po jajima iako ga ne guta do kraja. Cowboy poza fino jaše, a reverse cowboy je show. prebacio ju kasnije da se legne na trbuh da joj sjednem od iza na tu prdaru... promjenili par poza i 1.pucanj. Drugi slično samo sam ju poslije uzeo u doggy i izgušto se.

Tu je neka 2tjedna i bit će još oko tjedna dana onda ide na more, vjerojatno u Zadar.

Ko voli latine s čvrstim guzicama - navalite
bez pretjerivanja kad stoji mogo bi joj kriglu pive stavit na dupe- stajala bi bolje nego na šanku :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh