BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Mislim da je kolega u prvom postu mislio na Viku onu malo stariju, isto ukrajinka, radila je u Dalmatinskoj ulici prije....
Uglavnom i ta starija nije možda izgledom nešto ali dobro odradi posao, BJ više nego odličan....

po izgledu se ne može uspoređivati s "mlađom" Vikom - ona je baš boginja.....
Ma znam skužio i ja tek poslje... 😅

ekipa ima ko iskustva s ovom djevojkom? nisam našao ništa u tražilici a ima sad 4 ili 5 oglasa na ege


i za ove dvije nema još recenzija pa ako je koja dobra duša bila da nam potvrdi




ide mi sad par dana slobodno pa trebam napraviti raspored unaprijed :D

Ma nema šanse da ova Hanna iako izgleda thick ima toliko kila koliko joj stoji u opisu. 🤔
 
ekipa ima ko iskustva s ovom djevojkom? nisam našao ništa u tražilici a ima sad 4 ili 5 oglasa na ege


i za ove dvije nema još recenzija pa ako je koja dobra duša bila da nam potvrdi




ide mi sad par dana slobodno pa trebam napraviti raspored unaprijed :D
Možda ćeš ti trebat riskirati pa nam reći dojmove 😁😁
 

Ponukan dobrim recenzijama otisao posjetiti doticnu.

Chiara je mali bomboncic koja ce sve napraviti da ti udovolji.
Voli se ljubiti sto meni ne pase jer ipak nisam tu zbog toga ali ako netko zeli ona to obozava.
Krenuli smo sa oralom bez, to sam nadoplatio i to radi odlicno. Guta ga do kraja, slini, drka, bas se igra s njim a i sama kaze da to voli raditi.
Zatim smo promijenili 3 poze pa sam joj rekao da mi ga puši dok ne svršim prvi put i bas sam joj fino napunio usta ali ona ga i dalje pusi dok nisam ostao bez zadnje kspi. Ne guta jer to inace ne radi.
Popricali 10-tak minuta i stvarno voli pricati a engleski joj je odlican.
Bacili smo se na drugu rundu i tu je opet krenula s oralom, nastavili sa 3-4 poze (jedino ne radi reverse cowgirl jer ju boli) i vidio sam da necu tako lako svrsiti pa se ona bas trudila sa oralom na sve moguce nacine ali nisam uspio.
Uglavnom, moja preporuka. Cist apartman u centru, cisti rucnici a ona bas angazirana.
 
Jednostavna,nema vozanja,da adresu sve ide brzo,docek u stiklama i donjem rublju,visoka kako i pise,oko 30 godina,vesela i opustena ,nudi pivo,vodu,tus ( odraden prije ),stan klimatiziran ali akcija u sobi BEZ KLIME!!!
Uzea pola sata sa analom,150 zrnaca riže plus 50 za dodatak,kad san vidia da nema klime pozuria jer ne znam bili prezivia.Ona ok neki oziljci po dupetu kao da je stavljala pa vadila silikon,pusenje ok sa gumom,par minuta ona gore ali odma okret doggy ,anal jer je prevruce,izdrzala je dobro.Sve skupa onako,za preporuku tako tako,ima opcija 20 min.Vracat se necu ,jer to nikad ni ne radim,ovo bez klime je ajme,posebni pozdrav kolegi Ijak ma gdje on bio🍻
 
Volio bih momci iskreno kad bismo malo vise o tome razgovarali… svjestan sam da cete me popljuvat i to sve, ali nije mi bitno. Mene je ovo sve unistilo, nisam sposoban uopce gledati zene onakve kakve jesu, nego samo kroz cistu prizmu seksualnosti. Prosjecno zgodna zena mi vise uopce nije zgodna jer zelim jos jos jos, bolje, bolje. Potrosio sam brdo love i totalno sam emotivno tup,iako sam ne biste vjerovali PSIHIJATAR.
Zanimljiva tema, Ja sam vec dobrih 7 godina u điru, mozda i duze😱, ali za sad mislim da 1x mjesecno ne spada u ovisnost, uostalom kombiniram seeking i EGE, PO je za zaboravit, a i riskantan. U braku sam pa mi dobar sex fali ali doziram. Ako se razvedem u nađem neku dobru jebacicu mozda i prestanem😅
 
Volio bih momci iskreno kad bismo malo vise o tome razgovarali… svjestan sam da cete me popljuvat i to sve, ali nije mi bitno. Mene je ovo sve unistilo, nisam sposoban uopce gledati zene onakve kakve jesu, nego samo kroz cistu prizmu seksualnosti. Prosjecno zgodna zena mi vise uopce nije zgodna jer zelim jos jos jos, bolje, bolje. Potrosio sam brdo love i totalno sam emotivno tup,iako sam ne biste vjerovali PSIHIJATAR.
Već sam pisao da je takvo ponašanje vjerojatno odraz nekih dubljih problema, znam po sebi i ne lažem se da nemam problem. Nemoj sam sebe promatrati kao slučaj pošto si psihić, nego potraži pomoć. Psihoterapija ili seksualna psihoterapija.
 
Mlada MILF,punija nego na slikama,loš GFE,ne ljubi se jedva dala pizdliz,jer kao hrvati puno puše,kilava u jahanju i svemu,non stop nešto laje na portugalskom i hvata se mobitela. Guzio je poprilično vremena jer baš ima guzičetinu za to. Prostor na poluotoku u Zadru loš i star.
Očekivao sam više i ne bi ponovio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh