BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Mislim da je kompletna ova "igra" sa kurvama na osobnoj bazi i preferencija, odnosno kako tko percipira i iz kojeg razloga upražnjavaju usluge "dama". Kod mlađih neznam koji je razlog zašto idu (možda nesretna ljubav, misle da su ružni itd) jer sam ja u poodmakloj dobi (55 g. sportske sam građe i izgledam 10 g. mlađe) sretno oženjen itd. Moj razlog je što mi se više neda skrivati i upoznavati komade koje bi se pojebale iz gusta (preko tindera i ostalih aplikacija), trošiti vrijeme, a i lovu na takve, pa mi je puno jednostavnije na ovaj način odradit koju i ispraznit jaja kak se spada. Financijski je ovo možda malo skuplje, ali vremenski puno isplatljivije.
Da, osim što je skupo, može bit i mentalno zarazno. Ja pokušavam bit umjeren i zviznut njih 2-3 mjesečno po sat vremena, ali ponekad neidem i po 2 mjeseca jer ne stignem. U svakom slučaju, moj savjet mlađima do 40g. starosti bubajte i karajte komade koji hodaju oko vas (sve bi se one jebale samo to ne pokazuju javno) a vi stariji laganini ono kaj mislite da vam je pametnije.
Pamet dolazi iz gornje u donju GLAVU !!!
Ovo kao da sam sebe opisao. Samo nije da mi se ne da ganjati mlađe cure, obično ako i uspije muvanje onda to i nije komad kakav se nekada uspijevalo smuvati, nego jednostavno sam sebi izgledam nakaradno i nakazno kad sam u društvu ženske osobe koja je od mene mlađa 20 i više godina, a o pogledima da i ne pišem. A što se tiče financija, kad uletiš u taj žrvanj onda te tare, sreća pa mogu financijski to podnijeti ali npr. kad sam upoznao "tetuMaju" i njenu sestru u tjedan dana sam skurio 1200 eura, ili na ovu Tinu iz Ukrajine u 3 dana 500 eura (sreća da je cura 200 sat). Trošio bi i više kad bi stroj bio dovoljno moćan. A u takvim prilikama i na takvu uslugu ne odlučuje gornja nego donja glava dakle ne mozak nego kurac.
PS; oženjeni ne uzimajte kraće od sat vremena, naročito kod latina, čisto praktično da se prije odlaska uredno otuširate i skinete njihov miris jer će aždaja doma namirisati.....
 
Ja sam u ovom "hobiju" cca 3 ipo godine i utuka sam sigurno 10000 € i od kad sam otkria za EGE bia sam samo s jednom curom van ovog sporta jer kad god mi se prijebe kroz par poruka odma dogovorim sve.Moj savjet svim novima a pogotovo ovima ispod 30 jer i sam nemam 30 god koji ovo procitaju je da ako ih bas zanima kako je to biti s nekom strankinjom neka plate 1-2 puta i gotovo jer kad se jednom navucete na ovo a mozete to priustiti sumnjam da cete vise ikad izac a da ne kazem da rijetko koja nasa cura koju vidite po klubovima ili gdje vec ce vam bas zapeti za oko.
 
Volio bih momci iskreno kad bismo malo vise o tome razgovarali… svjestan sam da cete me popljuvat i to sve, ali nije mi bitno. Mene je ovo sve unistilo, nisam sposoban uopce gledati zene onakve kakve jesu, nego samo kroz cistu prizmu seksualnosti. Prosjecno zgodna zena mi vise uopce nije zgodna jer zelim jos jos jos, bolje, bolje. Potrosio sam brdo love i totalno sam emotivno tup,iako sam ne biste vjerovali PSIHIJATAR.
ja sam davno presao rubikon ali ne dozivljavam to previse ozbiljno. mozda nisam svjestan sebe ali moja potreba je krenula od zivotnog stava da ne mogu nista uzeti previse ozbiljno, a uz to sam jos od srednje skole imao potrebu prilazit zenama. bilo kakav adrenalin po pitanju izbacivanja sebe iz cipela me puni. jos kad je zacinjeno dobrom zajebancijom je razlog vise. uz sve to komunakacija sa zenama mi ide tako da nisam nikad osjetio razlog za prestat. stovise sad u cetrdesetima imam vise situacija sa izrazito zgodnim zenama nego prije. nedavno sam lezerno uzeo broj od jedne prezgodne studentica na blagajni ducana koja se jednostavno nudila. sad to zvuci ko neko retardirano preseravanje ali samo oslikavam koliko sam u tome i ne da mi se stat. uvijek sam bio previse izravan za zene. to je razlog i odasku kurvi vjerojatno. uz tu strast i uzbudenje da je ona tu radi seksa. kad sam bio mladji na ulici sam prisao valjda 500 zena. vec napamet prepoznam kakva je koja ili bar mislim da sam to u stanju. nisam dugo u vezi jer ne zelim varat curu osim ako je veza otvorena onda je to ok, ali to se treba potrefit.
ja u svemu tome ne vidim problem ali vjerojatno sam isto tako emocionalno otupio kako si napisao.
 
ja sam davno presao rubikon ali ne dozivljavam to previse ozbiljno. mozda nisam svjestan sebe ali moja potreba je krenula od zivotnog stava da ne mogu nista uzeti previse ozbiljno, a uz to sam jos od srednje skole imao potrebu prilazit zenama. bilo kakav adrenalin po pitanju izbacivanja sebe iz cipela me puni. jos kad je zacinjeno dobrom zajebancijom je razlog vise. uz sve to komunakacija sa zenama mi ide tako da nisam nikad osjetio razlog za prestat. stovise sad u cetrdesetima imam vise situacija sa izrazito zgodnim zenama nego prije. nedavno sam lezerno uzeo broj od jedne prezgodne studentica na blagajni ducana koja se jednostavno nudila. sad to zvuci ko neko retardirano preseravanje ali samo oslikavam koliko sam u tome i ne da mi se stat. uvijek sam bio previse izravan za zene. to je razlog i odasku kurvi vjerojatno. uz tu strast i uzbudenje da je ona tu radi seksa. kad sam bio mladji na ulici sam prisao valjda 500 zena. vec napamet prepoznam kakva je koja ili bar mislim da sam to u stanju. nisam dugo u vezi jer ne zelim varat curu osim ako je veza otvorena onda je to ok, ali to se treba potrefit.
ja u svemu tome ne vidim problem ali vjerojatno sam isto tako emocionalno otupio kako si napisao.
Ma ide se kao što je već napisano ako želiš seks nema bržeg i lakšeg načina.
 
Ja ne znam koji k... vama koji ste u vezi i dalje idete pa da imam curu ne bi išao. Evo meni je čak žao što nisam prije počeo ali dobro stigne se iživiti.
Izivio sam se ja tokom zivota, barem sam tako mislio. Naci ces i ti neku s kojom ces se htjet skrasit, ali proci ce neko vrijeme i demoni proslosti ce te krenuti hvatati. Ako budes dovoljno jak da se tome odupres, svaka cast. Ja nazalost nisam jbg. Nisam inace ovisnicke naravi, probao sam svasta u zivotu i osim cigareta i kurvi nista se nije zakacilo.
 
Naravno, ali kao psihijatar bi trebao znati u čemu je "problem".. il da mu ja kažem? 😂
Ne, psihijatri zapravo ne znaju dovoljno o ljudskoj prirodi, a sve uočene poremećaje po pravilu rešavaju lekovima. Na stranu što su gotovo svi sujetni, pa im je lakše izvaditi zub na živo nego da odu negde i zatraže pomoć.
Ono što ovom psihijatru treba je psiholog, preciznije - psihoterapeut. Sve se to ispravi i sredi, relativno brzo. Samo treba biti uporan
 
Ma da kurcina. Ma najvise me zna jebat ovo navecer il tak popodne zavrsim s kurvom i putem kuci sam gledam parove u centru grada, svi u vezi, ja si mislim na sta sam ja spao hahaha.
Spao si na to da si u zadnjih mjesec i pol izjebao vise zenski nego sto je vecina tih likova koje vidis u centru izjebalo tijekom citavog zivota 😆
 
Spao si na to da si u zadnjih mjesec i pol izjebao vise zenski nego sto je vecina tih likova koje vidis u centru izjebalo tijekom citavog zivota 😆
Al se netko najebo na moj račun😂
 
Ova cura je u Beogradu ali možda dođe i kod vas pa ne mogu da ne napišem recenziju :)
Išao sam rano u toku dana da joj budem prvi pošto znamo da se ne tuširaju posle svake mušterije.
Devojka je lepa na slikama ali je uživo još lepša, na slikama izgleda kao da je 1,80m a ustvari je mala i sitna sa extra guzom i nogama i jako lepim prirodnim sisama (2), struk tanak, ima linije od sunčanja koje ja ne volim ali njoj pašu extra. Najjači utisak mi je da ima nekako malu slatku facu, baby face, samo po licu ne bih joj dao više od 17 godina. Koža predivna, miriše...
Smeštaj je u staroj gradnji, ona otvara vrata, idemo na sprat (kat) nekim jako uskim kružnim stepenicama i uživam u pogledu na guzu :)
Ne zna ni reči engleski pa smo se jedva sporazumeli zašto je dodatnih 20e (svršavanje po faci / u usta). Sve ona to polako, prošlo je 10 minuta, kucka ona poruke, valjda javlja makrou da je sve ok, idem na tuširanje, veliki peškir je prljav ali sam našao male čiste! Izlazim, ona u sexy crnom vešu, prilazi mi, ljubi me stojećki u usta kao da sam joj prva ljubav, smeje se stalno, ima protezu za zube, ljubim je svuda po telu, sedam na ivicu kreveta, ona se odmah spušta na kolena i ljubi mi butine, jaja, liže mi jaja, ja joj malo spustim glavu tako da mi je lizala onaj deo između jaja i čmara. (Ona ima u ponudi i rimming, sad mi je krivo što nisam uzeo).
Kreće da puši, raste joj u ustima, baš se lepo nabija i stalno gleda u oči, rukom joj guram glavu i dosta duboko prima sobzirom da ima malu glavu i malo mi je deblji. Bukvalno je jebem u usta i kreću joj suze i ja osetim da ću da svršim ako ne prekinem pa brzo prekidam i pokazujem joj da legne i ližem joj stvarno prelepu macu, ona ispušta zvuke, glumi ko Tori Black. Okrećem je u doggy i zamalo da joj poližem i guzu, stvarno jako lepo izgleda ali ipak nisam. Sad razumem Milića Vukašinovića " Koji sevap - poj'o bi joj govno kao ćevap" :)
Ona mi nudi kondom ali ja ne mogu sa tim uskim, odmah mi padne pa uzimam moje kineske sa Aliexpressa, i dok sam ih našao malo mi padne, ona uzme da ga puši, ja stojim pored kreveta a ona na sve četiri na krevetu i guzi se, strašan pogled. Stavljamo kondom, okreće se i jebem je zguza ali moram da usporim jer ću da explodiram u kondom a treba u usta. Tako da sam je polako zguza još neko vreme, problem je što ja uglavnom tražim kurvu koja guta spermu pa onda drkam a ne svršavam po nekoliko dana, a mislio sam da idem prošli vikend a nisam, tako da mi se skupilo sperme od 8-9 dana, šteta da svršim u kondom. Onda je legla na leđa, ljubio sam je po celom telu, lice, nos, uši, vrat, stvarno ne mogu da verujem kako su ruskinje hladne, pa čak i naše devojke u odnosu na ove brazilke, ovo mi je prvi put da sam i video brazilku uživo. Seo sam joj "na sise" i pokažem joj da bih da joj svršim po faci jer je stvarno jako lepa a neće da guta nikako. Ona otvori usta i isplazi jezik jako tako da sam joj gurnuo u usta i bukvalno je jebao u usta dok nisam krenuo da svršavam. Prskam je po faci dva manja mlaza a ona otvara usta i uzima ga u usta i sisa jako i pošto nije očekivala valjda toliko sperme ispušta ga iz usta tako da sam joj svršio još po faci i onda ga opet stavlja u usta i cedi do kraja polako, ja ne mogu da verujem šta sam doživeo! Udaram je polako glavićem po usnama ona se smeje, ustajem sa nje, ona polako ustaje, odlazi u kupatilo da pljune spermu, i ispira usta sa Listerinom više puta. Zove me, briše mi rukom preostalu spermu sa kurca i pokazuje da idem da se istuširam. Ona za to vreme pere ruke i lice na lavabou. Ja se brišem malim peškirima, jedini je minus što je danas bilo toplo a ovo je još na spratu, ima klima ali nije radila. Nije mi bilo vruće do samog kraja. Obučem se polako, ona namešta krevet i oblači se, smeje se stalno, uzimam telefon sa stola, ona mi pokazuje naočare da ne zaboravim i pita rukama dal sam sve poneo, da nešto ne zaboravim. Silazimo dole, otključava vrata od kuće, okreće se i ljubi me dva puta u vrat, prati me do vrata od dvorišta, otključava i kaže bye baby :)
Braćo ako postoji raj, nadam se da je to to :)
Nikako je ne propuštajte ako dođe u Hrvatsku, ima i drugaricu koju sam video dok sam čekao bus odmah iza ćoške, išla je u radnju. I sa njom sam se dopisivao i izgleda super ali je ova je mlađa i skroz prirodna.
Brazilke su zakon, bio sam sa jednom ruskinjom, klinka 18 godina, stvarno lepa, progutala mi je spermu i napravila facu kao da joj je prvi put u životu, odmah popila pola čaše vode koja joj je spremna tu bila i odmah u sekundi uzela telefon i tipka, nije me ni pogledala - kao robot. Baš mi je bilo drago što mi je progutala spermu a odvratno joj je da guta. Kurva - sve za pare. Ova kaže ne guta ali je sve bilo lepše.
E da, platio sam 150e pola sata + 20e CIM/CIF (ja sam mislio da moraš da se odlučiš da li hoćeš jedno ili drugo ali dobio sam oba.)
Evo i par slika ako crkne link
Mis vise nije klinka sad se i ona sminka dobra je sad ima silikone
 
Ma buraz istina je, ode mi 2.7k€ eura u mjesec i pol dana. A realno nis mi bolje nakon tog. Super je kad jebes, al kad zavrsi susret, zazvoni to vrijeme, u centru grada prema kuci a sam oko tebe sretni parovi haha

Pajdo, a što si mislio? Da će se kurva zaljubit i oženit za tebe?

Ti očito tražis novu partnericu, to nećeš pronać među kurvama (nadam se 🤣).

Fulao si ceo fudbal.

Situacija je vrlo jasna, za tebe i sve ove "samce" koji su se "navukli", idete kurvama iz "krivog" razloga, očekivate da će vas to "spasit" i "riješit" sve probleme (može imat benefita kod nekih ljudi, al o tom potom).

Ako to ne možete riješit i posložit si u glavi, posegni za dobrom starom desankom šakić (il lijevom, svejedno). Svaki put kad ti dođe pomisao da posegneš za mob i javiš se nekoj kurabi, uhvati malog i lupaj (x2 ak treba).

I baam, želja za slatkom, malom čikitom iz Kolumbije magično nestaje.

Dal ćeš se osjećat ko kurac nakon toga? Vjerojatno, al bolje se osjećat ko kurac sa 200, 1k, 3k (il u slučaju onog kolege 10k) eura u đepu, nego bez njih, a "efekt" nakon je isti dal bio kod kurve il doma natezao 🤣.

Kurve su kao prvo i osnovno za zabavu i razonodu, tko nema to posloženo u glavi, dogodi se problem i minus na računu.
 
Pajdo, a što si mislio? Da će se kurva zaljubit i oženit za tebe?

Ti očito tražis novu partnericu, to nećeš pronać među kurvama (nadam se 🤣).

Fulao si ceo fudbal.

Situacija je vrlo jasna, za tebe i sve ove "samce" koji su se "navukli", idete kurvama iz "krivog" razloga, očekivate da će vas to "spasit" i "riješit" sve probleme (može imat benefita kod nekih ljudi, al o tom potom).

Ako to ne možete riješit i posložit si u glavi, posegni za dobrom starom desankom šakić (il lijevom, svejedno). Svaki put kad ti dođe pomisao da posegneš za mob i javiš se nekoj kurabi, uhvati malog i lupaj (x2 ak treba).

I baam, želja za slatkom, malom čikitom iz Kolumbije magično nestaje.

Dal ćeš se osjećat ko kurac nakon toga? Vjerojatno, al bolje se osjećat ko kurac sa 200, 1k, 3k (il u slučaju onog kolege 10k) eura u đepu, nego bez njih, a "efekt" nakon je isti dal bio kod kurve il doma natezao 🤣.

Kurve su kao prvo i osnovno za zabavu i razonodu, tko nema to posloženo u glavi, dogodi se problem i minus na računu.
Ma ide se jel smo željni seksa s zgodnim curama eto nema tu neke velike mudrosti ili potrebe za filozofiranjem.
 
Ma buraz istina je, ode mi 2.7k€ eura u mjesec i pol dana. A realno nis mi bolje nakon tog. Super je kad jebes, al kad zavrsi susret, zazvoni to vrijeme, u centru grada prema kuci a sam oko tebe sretni parovi haha
Gle, ja recimo na ovaj sport gledam kao na nešto što me održava u kondiciji i u treningu za onu na koju ću možda stvarnom životu naletit ili možda neću. Dakle kao neka prijelazna faza, čisto da održim u normali i u funkciji i volju za odnos sa ženema i s druge strane da je reguliram tj. spriječim je da ne podivlja. Dakle, kao one brane kojima se regulira da vodostaj ostane na prihvatljivoj razini. A to ima svoju cijenu naravno, kao i svaki rekreativni sport što ima, trudim se jedino da mi što manje utječe na svakodnevnu psihu i da na real life žene ne gledam kroz vizuru koju ovakve aktivnosti stvaraju.
 
Djevojke iz oglasa su super zabava. Isto kao droga, alkohol i kockanje. Nije za svakoga ali tko se zna kontrolirati će uživati. Teško je naći takvo iskustvo drugdje kad god se zaželiš. Danas si kod neke od 20 godina koja će ti lizati šupak, drugi put kod top MILF-ice koja ti se nabija kao luda kada joj ga gurneš u guzu. Treći put uzmeš dvije i zapališ dok ih prašiš. Šteta je ne probati
 

Ima te neke selfi provere, ako nekom smeta da zna. Akcija solidna, odradi svoje posteno, pusenje isto ok...ono nije bilo vau efekta ali kao sto rekoh posteno i zato ti ni nije zao para....i iz jos par razloga:
prica engleski jako dobro pa se da s njom i porazgovarati izmedju pauza u pocetku malo odmerena al kad skonta da si normalan razveze se 😄 Mala jebeno izgleda....strukic mozes valjda s rukama obuhvatiti skroz, doggy ludilo😄, dobro dupe i naravno silikoni...e sad sta je interesantno....lepa je ko lutka...znaci uzivo potseca na Angelinu Jolie iz mladih dana....ono da namesti frizuru i obuce kostim pred vama bi stojala Lara Croft ono iz tv-a direkt 😄
Neverovatno koliko te slike nemaju veze s vezom u 99% slucajeva. Tj slike i realnost. Nekad se okrenes i pobegnes a nekad ostanes zatecen 😂
 
Pajdo, a što si mislio? Da će se kurva zaljubit i oženit za tebe?

Ti očito tražis novu partnericu, to nećeš pronać među kurvama (nadam se 🤣).

Fulao si ceo fudbal.

Situacija je vrlo jasna, za tebe i sve ove "samce" koji su se "navukli", idete kurvama iz "krivog" razloga, očekivate da će vas to "spasit" i "riješit" sve probleme (može imat benefita kod nekih ljudi, al o tom potom).

Ako to ne možete riješit i posložit si u glavi, posegni za dobrom starom desankom šakić (il lijevom, svejedno). Svaki put kad ti dođe pomisao da posegneš za mob i javiš se nekoj kurabi, uhvati malog i lupaj (x2 ak treba).

I baam, želja za slatkom, malom čikitom iz Kolumbije magično nestaje.

Dal ćeš se osjećat ko kurac nakon toga? Vjerojatno, al bolje se osjećat ko kurac sa 200, 1k, 3k (il u slučaju onog kolege 10k) eura u đepu, nego bez njih, a "efekt" nakon je isti dal bio kod kurve il doma natezao 🤣.

Kurve su kao prvo i osnovno za zabavu i razonodu, tko nema to posloženo u glavi, dogodi se problem i minus na računu.
Bruh to uopce nebi ni trazio kod kurvi. Niti nejdem kod iste dvaput makar bila predobra. Nezz ni sam zas sam iso, htio sam jebat nes. Al da ovo ostalo si sve dobro rekao, nejdes kod kurvi ako nemas sve poslozeno u glavi, evo ja tek imam 20 god valjda me mozete razumijet haha
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh