BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Prosli tjedan sam bio kod ove cure. Sad je u Splitu.
Cura je ful zgodna, slike su njene, malo doradjene.
Engleski li-la, dogovaras s managerom tako da treba provjeriti prije love sve sto si dogovorio. Meni je jedino odbila fingering tj. kao samo malo jer to ne radi. Inace ima 31, ali joj ne bi dao vise od 25. Super tijelo, prekrasne sise 3-, prekrasan picic. Pusenje fenomenalno, pokusava stalno i drkati, ali sam to otkantao. Jad mi je doslo da svrsim od pusenja, rekao sam joj da se prebaci na jaja. Sex je bio super. Svrsavanje po tijelu.
Apsolutna preporuka.

Britanska influencerica koja ne zna engleski. Yeah, right. 🤣
 

Bio sam kod Clara-e u Osijeku. Prekrasna djevojka, najprirodnija u ponasanju od svih sto sam bio na EGE-u.

Evo malo detalja za vas, ukoliko dodje u vas grad...

Otisao sam na pola sata i tu sam pogrijesio. Djevojka sa profila vas doceka nasmijesena od prve do zadnje sekunde. Bolje izgleda nego na slikama/video-u, znaci bar za 30-40% bolje. Prirodne grudi, lijepo zaobljeno dupe…faca 😍 Sta je ovo…

Otusirao sam se, dosao do spavace sobe a ona tamo. Krenemo se ljubit na stojecki, znaci koliko hoces…ne napada ali da se fino ljubit.

Krenula pusiti dok sam stajao nasred spavace sobe, stavi ga duboko…jako lijepo pusenje. Onda legao na krevet i nastavi sa pusenjem, da sam htio pusila bi jako dugo…ja sam joj rekao kad prelazimo na seks.

Jase mozda najbolje od svih, mislim da ne pretjerujem…znaci cudo. Prelazimo na missionary, adminova omiljena poza…jako dugo smo bili u toj pozi. I NI JEDNOM zenska nije rekla:”Mijenjajmo pozu, ovo joj ne odgovara ili nesto”

I na kraju doggy, jako lijepo dupe.

Naglasio bih jednu stvar, ova zenska ima najljepsu osobnost od svih EGE djevojaka sto sam bio i zadnje dvije godine. Toliko te opusti da nema dalje. Trudi se da ti udovolji, jako joj je bitno da izadjes zadovoljan.

Jako dobar GFE(ne napada ali se da ljubi i mazit koliko hoces)

Seks odlican(pogotovo u kaubojki)

Izgled - prirodna ljepotica, prekrasno dupe a lice jedno od ljepsih meni.

Ovu osobnost i ljubaznost je nesto sto nisam nikad dozivio ni kod jedne sa EGE-a kao sto sam sinoc dozivio.

Za ono sto ja trazim, ovo je jako tesko nadmasiti.

Mozda joj vi uspijete naci neku manu ali nema sanse da cete ovo ocijeniti manje od 8/10…NEMA SANSE!!!

Moja ocjena: 10/10
 
a šta si ti ovdje kao neki moralni propovjednik, ili toliko isfrustriran i napaljen, da provjeravaš post svakoga tko ovdje nešto napiše? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jel ti treba možda još i moj OIB, Adresa, pa da me zbog toga prijaviš? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Previše idiot poput tebe ima na ovom forumu koji samo ispituju; "jel bio tko" a nikad nisu napisali ni jednu jebenu recenziju, niti su otišli kod koje...zato rađe budi tiho i pokrij se ušima.
 
Previše idiot poput tebe ima na ovom forumu koji samo ispituju; "jel bio tko" a nikad nisu napisali ni jednu jebenu recenziju, niti su otišli kod koje...zato rađe budi tiho i pokrij se ušima.
...a znači ipak se kod tebe radi o nepismenoj, isfrustriranoj debilčini koja ne zna ni ispravno napisati odgovor (Previše idiot poput).... zato moj savjet, završi konačno osnovnu školu prije nego se praviš pametnim 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
 
...a znači ipak se kod tebe radi o nepismenoj, isfrustriranoj debilčini koja ne zna ni ispravno napisati odgovor (Previše idiot poput).... zato moj savjet, završi konačno osnovnu školu prije nego se praviš pametnim 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
Vidi se da si glup, za takve nema lijeka i ne mislim se prepirati..ako ne misliš napisat recenziju ne spamaj forum bezveze
 
Vidi se da si glup, za takve nema lijeka i ne mislim se prepirati..ako ne misliš napisat recenziju ne spamaj forum bezveze
polaziš od sebe? ;) gle, nitko TEBE nije pitao za nikakvo mišljenje i koliko vidim nisi nikakav admin da uređuješ pravila tko šta ovdje smije pisat. Koji je tvoj problem? Pre mali ti je?, svršavaš pre brzo?, ne diže ti se? Prikazuješ se kao veliki jebač, a ponašaš se kao baba u PMS-u. Očito ti taj sex koji imaš ne čini dobro, jer inače bi bio normalan, a ne ovakav jadnik... a ja tu uistinu nisam kriv, što je tvoja zadnja pica koju si uživo vidio besplatno bila pica tvoje stare kad si se rodio... zato gledaj svoja posla....
 
polaziš od sebe? ;) gle, nitko TEBE nije pitao za nikakvo mišljenje i koliko vidim nisi nikakav admin da uređuješ pravila tko šta ovdje smije pisat. Koji je tvoj problem? Pre mali ti je?, svršavaš pre brzo?, ne diže ti se? Prikazuješ se kao veliki jebač, a ponašaš se kao baba u PMS-u. Očito ti taj sex koji imaš ne čini dobro, jer inače bi bio normalan, a ne ovakav jadnik... a ja tu uistinu nisam kriv, što je tvoja zadnja pica koju si uživo vidio besplatno bila pica tvoje stare kad si se rodio... zato gledaj svoja posla....
Problem si ti koji nema ni jednu recenziju, a praviš se pametan to je sve
 
Bio danas kod Gie, centar grada. Ona uredna, vrlo susretljiva. Pusenje sa sto mi nije smetalo jer ga odlicno radi i voli to raditi. Trudi se i duboko ga pusiti. Nakan toga izmjenili 3 poze, voli ga jahati ali kako kaze najvise uziva u doggyu i tu sam je sigurno jedno 20 min fino udarao i na kraju svrsio po sisama.
Apsolutna preporuka za nju, narocito sto je i sama rekla da jako voli sex i da je njoj smisao života da se jebe :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh