BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Jel postoji šansa da je prije bila muško?Piše na profilu da je bisex a u videu žvače žvaku ko muškarac.Osobno nisam vidio žensku da tako žvače .Možda se varam
Nisam bio sa tom. Ali, i meni se čini da je riječ upravo o tome.
Moj savjet je da izbjegavate žene sa silikonima. Inače sam alergičan na te TS spodobe. To su poremećni muški, koji fantaziraju da su žensko.

Jedini pouzdani način da nije TS, ovako na slikama procijeniti je da ima prirodne grudi, a ovi baloni (čak i da je prava žena) su ionako previše degutantni. I na dolasku ako ima preduboki glas i Adamovu jabučicu, ćaos, odmah okret na vratima.
 
Nisam bio sa tom. Ali, i meni se čini da je riječ upravo o tome.
Moj savjet je da izbjegavate žene sa silikonima. Inače sam alergičan na te TS spodobe. To su poremećni muški, koji fantaziraju da su žensko.

Jedini pouzdani način da nije TS, ovako na slikama procijeniti je da ima prirodne grudi, a ovi baloni (čak i da je prava žena) su ionako previše degutantni. I na dolasku ako ima preduboki glas i Adamovu jabučicu, ćaos, odmah okret na vratima.
Dobro je pogledat u tu svrhu i ruke, tj. prste i zapešće i stopala, ako ima zidarsku šaku i stopalo 45, jasno je da je bila muško, to se ne može riješiti operacijom
 
Zar ne vidiš da je to operirano muško: visoka spodoba sa namontiranim sisama, "vagina" na slici zamagljena, faca neka debilno-frankeštajnska i nudi besplatno anal.
Fuj, bljak. 🤣:poop:
I kao što je kolega malo prije spomenuo: zidarska šaka i stopalo br. 45. 🤣

Kud ide ovaj svijet.
Kao što rekoh, izbjegavati žene sa silikonima (pogotovo ove sa balonima E i F) koje nude besplatno anal. Gotovo 100% je riječ o muškome.
 
Negdje sam pročitao da žene koje se bave bodybuildingom i uzimaju steroide kao nuspojavu dobiju povećan klit, ali ne znam je li to istina
Jeste.

A common side effect of testosterone replacement therapy for women is an enlarged clitoris, also referred to as clitoromegaly. While a small amount of enlargement of the clitoral tissue may not bother some women, some may find that the change in appearance is drastic enough to be bothersome.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh