BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Jos jedna recenzija od mene, ali ovog puta pozitivna.


...

Ukratko, tko voli ovakve, samo udri.

Za sva dodatna pitanja tu sam, peace out
@AddName
Koliko vidim ima u ponudi BDSM femdom. Je li divlja u seksu? Mene pale ove vatrene "divljakuše" koje svezaju klijenta i onda ga "siluju" u amazonskoj poziciji (žena u gornjoj poziciji nabija se mahnito na kurac :)) Ovako najlakše doživim orgazam. Pa čisto iz znatiželje pitam je li dovoljno "divlja" da može priuštiti ovakav užitak, a da ne bude mrtvo slovo na popisu ponude, a zapravo to ne radi. Ima li igračaka (bič, dildo, i tako to) za dodatnu stimulaciju klijenta ili treba donijeti igračke sa sobom.
 
Imas presuda , vecinom kada ti susjedi prijavljuju , lazni novac i ove koje dilaju usput i kojima su pimpovi Albanci. Ne krivim nikoga sta ne cita presuda, jer nije toliko medijski eksponirano. Ali misliti da kada se uvede odgovornost klijenata , da ti neće nista biti , neće sada biti akcije ko poslje ubojstva pukanica , je jako naivno . Pogotovo na ovom forumu gdje dajes iskustva , dijelis lokaciju gdje su , koliko si platio etc , neće moci oni retrogradno djelovati u smislu kažnjavanja , ali samo ti treba nakon sta se da nacrt i izglasa kad se izglasa , par akcija , jer sumnjam da itko ovdje koristi VPN a kamoli VPN koji odbija dati podatke policiji. Nisu u policiji svi apsolutni idioti , i to sta king-ict jebe u mozak državni dio IT-a , to ti ne znaci da par profesionalnih ljudi ako se zele uhvatiti s time , da neće riješiti . Stvar je opet jer kod nas prostitucija leti ispod radara dok je HDZ na vlasti , i nemoj se zavarati da "mocni igrači" otvaraju ege i sl , imaju svoje kanale, ali dobar dio razumije zašto uzimamo kurve . Ali sta ako ti neka feministkinja dode za 4 godine ( SDP/MOZEMO) , i imas zakonsku osnovu ? Slicno ti je ekipa za isplate kripta i sta su vratili kineske dionice , pa sad plaćaju poreznoj . Isto su mislili da su nedodirljivi . I govorim o manjim igračima kakvi smo i mi ovdje . A sta nek ti samo prijavu naprave i zena ti sazna ? Ili na sudu na razvodu i kod dodjele djece i alimentacije a ti imas prijavu za prostituciju ? Ne smatram da će ovo uništiti zanat niti nas , ali je dobra mogućnost da će djelu ekipe zakomplicirati zivot.
 
Ima policija prešnijeg posla nego da se zajebava sa nama pičkopačenicima, luzerima, koji nisu u stanju dobiti pičke na normalni način, pa idu na kurve.
A, i kurve su pačenice, također kao i mi pačenici, samo na drugi način.
Pačenike/-ice policija ne dira.

Policiju zanima organizirani kriminal (organizirana prostitucija) i to je prijetnja društvu, a ne pojedinačni pičkopačenici i pačenice.

Ja imam dosta fetiša, koje s "normalnom" ženom teško mogu ostvariti, pa onda idem na kurve da upražnjavam te neke fetiše, jer bi me "normalna" žena vjerojatno proglasila "nenormalnim". Jedan od takvih fetiša je da me žena siluje.
 
No frks, no paniks. Jedno je zakon na papiru,a drugo hoće li se to u praksi primijenjivati. Prostitucija je u HR zapravo već odavno prešutno legalizirana, inače bi odavno ove kurve sa EGE-a bile deportirane. Ako se i usvoje ti zakoni, kod nas se neće provoditi u praksi.

Točno to, pa za ovaj EGE svi znaju, bilo i na tvu i u novinama, pa opet dozvoljeno (jedino ako ih netko ne prijavi).

A ako će njima bit dozvoljeno prodavat usluge, znači da će ih biti još i više.

Di bi oni sve to kontrolirali, puste priče.
 
Točno to, pa za ovaj EGE svi znaju, bilo i na tvu i u novinama, pa opet dozvoljeno (jedino ako ih netko ne prijavi).

A ako će njima bit dozvoljeno prodavat usluge, znači da će ih biti još i više.

Di bi oni sve to kontrolirali, puste priče.
ovo sto velis da bi ih bilo jos vise bi bilo odlicno (ako vec uvedu taj jebeni zakon), al opet, nece bit to to kad ces svaki put morat mislit u kakve ces probleme upast ako te uhvate. Doduse ni ne znam po kojem principu bi uopce hvatali klijente, nije valjda da bi murjaci upadali u stan da bi ulovili klijente s prstima u pekmezu :LOL:
 
Ekipa, mozda nije primjereno da stavljam tu ali nek cim vise ljudi procita.

Pripremaju nordijski model u Hrvatskoj glede prostitucije. U sustini korisnici prostitucije ce se kazneno kaznjavati a za prostitutke nema kazne zbog pruzanja usluge. Clanak je na jutarnjem ali nije potpun/placa se zato nisam objavio link.

Ako to prodje a ide u tom smjeru, bit ce veselo...
Vidio sam članak u Jutarnjem, to jest da budem precizniji, samo naslov jer smeće od tekstova tamo ne mislim plaćati. I svakome je jasno da bi to, ako se dogodi, bio kompromis feministkinja iz EU birokracije i policije. Policija će i dalje držati nadzor nad prostitucijom, ali sad će se batina u slučaju eventualnih problema lomiti na nama mušterijama. Evo na naprimjer, tipična situacija, damo novac, ona uzme i ne poštuje dogovoreno ili odbija odradit dogovorenu uslugu za koju je novce uzela. Ako dođe do rasprave, ona po tom prijedlogu može zvat policiju i prijavit mušteriju koja onda prekršajno dogovara za prostituciju. Samo što EU feministkinje ne kuže da to ne znači da prostitucije više neće biti niti, zapravo biti će je još više uz takve uvjete, niti to da su prostituke time zaštićenije od nasilja. Budaletinama i kriminalcima sklonim nasilju obična prekršajna prijava ništa ne znači. Samo će normalnim mušterijama dodatno zagorčat ionako ne baš jeftino, a vrlo često razočaravajuće iskustvo.
 
Vidio sam članak u Jutarnjem, to jest da budem precizniji, samo naslov jer smeće od tekstova tamo ne mislim plaćati. I svakome je jasno da bi to, ako se dogodi, bio kompromis feministkinja iz EU birokracije i policije. Policija će i dalje držati nadzor nad prostitucijom, ali sad će se batina u slučaju eventualnih problema lomiti na nama mušterijama. Evo na naprimjer, tipična situacija, damo novac, ona uzme i ne poštuje dogovoreno ili odbija odradit dogovorenu uslugu za koju je novce uzela. Ako dođe do rasprave, ona po tom prijedlogu može zvat policiju i prijavit mušteriju koja onda prekršajno dogovara za prostituciju. Samo što EU feministkinje ne kuže da to ne znači da prostitucije više neće biti niti, zapravo biti će je još više uz takve uvjete, niti to da su prostituke time zaštićenije od nasilja. Budaletinama i kriminalcima sklonim nasilju obična prekršajna prijava ništa ne znači. Samo će normalnim mušterijama dodatno zagorčat ionako ne baš jeftino, a vrlo često razočaravajuće iskustvo.
Preselit će se posao u Austriju, Sloveniju, Mađarsku, kako je kome bliže. A s obzirom na cijene ovdje pa neće nitko u minus zbog toga doći će na isto.
 
Dečki Tania se ne javlja, Gie nema, Ruskinje Vike nema... Šta ima još u Zg sa top uslugom (prosječne mogu bilo gdje), po mogućnosti da radi anal?
 
Dečki, dok ste vi juče gledali utakmicu ja sam zabiao Gii. Stvarno cura odradi kako treba, sve pohvale. Usluga na vrhuncu. Bio sam i kod Vike u subotu. Cura stvarno zgodna ali sam bio malo razočaran, nije bio onaj pravi GFE kao kod Gie. Nakon Vike sam otišao još do Viktorie Drage, žena zmaj, zna dobro napalit ali pušenje za razliku od Gie i Vike za 2 razine bolje. Milf is milf.
 
Ok. Znaci sad odlucio komentirat. Vec par puta idem na brazilke i uvjek corak. Mnogi to ovdje hvale vjerojatno pimpovi. A druga raja ko luda ide i baca pare. To sta dolazi to je sve bahato i arogantno smece koje nas dolazi pljavkat za lovu. Dobar dio fake profila i slicnog, veliki dio dece i tranvestita, i lose izoperirani izrodi. Kao ima sise al kad sam jebao ovu zadnju drzi sise i kao ima silikone pa nesmiju skakat i smijes ih sam pipnut nema
Diranja cuclanja stiskanja nicega. Dupe isto tak, kosa isto tak. Ona se ne ljubi ona nebi ovo a doplaru bi za ono. I nakon svega danas udjem u grupu zageb jel bio tko i piknem neku milfacu na kvatricu. Sat vremena 150 spajalica. Doceka te u halterima topu i minjaku. 38 god jebena do bola. Zvali se lize ri cijelo tijelo i pusi kurcinu koda nema sutra. Kad si spreman najari gumicu i deri. Kolko i kak oces. Koju pozu oces. Sise ti u usta navali i dudaj kak volis. Inace se s brazilkama
Pol sata natezem dok mi se opce digne. Ovdje sam resio za 10 min. Pita me u pol sata ocu jos jednom reko necu zauzila si. Jbt kad usporedim ovaj otpad s nasom trebom ovo su ko trolovi. Treba to ignorirat i odjebavat. Ak se nece karat nek ne dolaze u nasi drzavu a ne da nas plja kaju i vuku za nos. Budite pametni i ne bacajte pare.
je je .. zato ja izbjegavam brazilke vec par godina :)
trecerazredne favelke se kod nas prodaju ko top roba a u stvarnosti ne vrijede 20€ (cast izuzetcima, koji su u manjini)
 
Da odgovorim sam sebi - ima 8 profila u Splitu, te 2 u Zg...

Kud sam uopće pomišljao bahčat se sa istočnoeuropljankom, kad je 99% fake
 
Dečki, dok ste vi juče gledali utakmicu ja sam zabiao Gii. Stvarno cura odradi kako treba, sve pohvale. Usluga na vrhuncu. Bio sam i kod Vike u subotu. Cura stvarno zgodna ali sam bio malo razočaran, nije bio onaj pravi GFE kao kod Gie. Nakon Vike sam otišao još do Viktorie Drage, žena zmaj, zna dobro napalit ali pušenje za razliku od Gie i Vike za 2 razine bolje. Milf is milf.


Hahahaha jesi ponosan. Kako najvise volim te legende koje se uvijek javljaju nakon neke utakmice i slicno kao, " e dok ste vi gledali ja sam prcio".
 
@AddName
Koliko vidim ima u ponudi BDSM femdom. Je li divlja u seksu? Mene pale ove vatrene "divljakuše" koje svezaju klijenta i onda ga "siluju" u amazonskoj poziciji (žena u gornjoj poziciji nabija se mahnito na kurac :)) Ovako najlakše doživim orgazam. Pa čisto iz znatiželje pitam je li dovoljno "divlja" da može priuštiti ovakav užitak, a da ne bude mrtvo slovo na popisu ponude, a zapravo to ne radi. Ima li igračaka (bič, dildo, i tako to) za dodatnu stimulaciju klijenta ili treba donijeti igračke sa sobom.
Iskreno nisam siguran... Možda najbolje probaj pitati. Iz mog iskustva cura se trudi i obavit će onako kako ste dogovorili, tako da ako odgovori potvrdno na tvoj upit sumnjam da neće ispuniti želje i dogovor :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh