BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Bio u četvrtak kod nje. Pola sata 100e. Oral bez sex sa. Nisam ni pito za ljubljenje, a ona se počinje ljubit. Prošli smo misionarku, doggy, cowgirl, spoon i pozu u kojoj on leži na trbuhu. Htjela je da svrsim nakon 10 minuta - ''cum baby, cum''. Samo sam ju izignoriro i nastavio s akcijom. Osto sam 25 minuta. Za ponoviti. 10/10
Dode mi da ih posaljem u tri pm i uzmem novce nazad kad pozuruju, no Isabelle me nije pozurivala. Doduše navodno sam dosao izvan termina u kojem inace radi pa je mozda do toga. Zdepasta je i tri ocjene losija uzivo od svojih infiltriranih slika, no ajde, trudi se koliko toliko. Nebi ponovio tho
 
Iskreno sam se iznenadio kad je rekla da joj je u VŽ bilo puno bolje jer je imala puno više posla 🤷‍♂️🤷‍♂️
Još je rekla da nije samostalna jer se boji policije, nego ima nekog iz HR koji joj pomaže i njemu ide polovica love.
Dok je u grčkoj samostalna tj radi solo bez pimpa.
Da vjerojatno je istina a pogledaj cijene u Varaždinu, ako spuste cijene u Zagrebu imat će više posla...
 
Prati policija tu stranicu. Vjerujem da ona prate I ovu stranicu

Kaže mala da upadaju u civilu, daju I'm novac I samo ih pokupe...

Problem je sto dio tih cura iz juzne amerike treba cash, a tamo nema s posla. S druge strane je I nasa drzava skupa a posjetitelji ove stranice ne mogu klasicnim putem do picke...

Ok neki I to mogu ali su ovisni o stranici a svaka pička , - pička
 
Ok. Znaci sad odlucio komentirat. Vec par puta idem na brazilke i uvjek corak. Mnogi to ovdje hvale vjerojatno pimpovi. A druga raja ko luda ide i baca pare. To sta dolazi to je sve bahato i arogantno smece koje nas dolazi pljavkat za lovu. Dobar dio fake profila i slicnog, veliki dio dece i tranvestita, i lose izoperirani izrodi. Kao ima sise al kad sam jebao ovu zadnju drzi sise i kao ima silikone pa nesmiju skakat i smijes ih sam pipnut nema
Diranja cuclanja stiskanja nicega. Dupe isto tak, kosa isto tak. Ona se ne ljubi ona nebi ovo a doplaru bi za ono. I nakon svega danas udjem u grupu zageb jel bio tko i piknem neku milfacu na kvatricu. Sat vremena 150 spajalica. Doceka te u halterima topu i minjaku. 38 god jebena do bola. Zvali se lize ri cijelo tijelo i pusi kurcinu koda nema sutra. Kad si spreman najari gumicu i deri. Kolko i kak oces. Koju pozu oces. Sise ti u usta navali i dudaj kak volis. Inace se s brazilkama
Pol sata natezem dok mi se opce digne. Ovdje sam resio za 10 min. Pita me u pol sata ocu jos jednom reko necu zauzila si. Jbt kad usporedim ovaj otpad s nasom trebom ovo su ko trolovi. Treba to ignorirat i odjebavat. Ak se nece karat nek ne dolaze u nasi drzavu a ne da nas plja kaju i vuku za nos. Budite pametni i ne bacajte pare.
 
Ej ljudi, upravo otisao od Tine Treasure!.
E to je jedina koja me je istinski zadovoljila jos od one male Raisse!!!
Kod njih dvije sam sa zadovoljstvom pricao nakon sexa, mazio se, a ne da sam se odmah obukao i otisao, kao sto je vecinom slucaj!!!
Mala je luda!
Na pauzi je uzela vibrator i sama se zadovoljavala tako da ju ja mogu gledati i da se cim prije oporavim🙈🙈
 
Ok. Znaci sad odlucio komentirat. Vec par puta idem na brazilke i uvjek corak. Mnogi to ovdje hvale vjerojatno pimpovi. A druga raja ko luda ide i baca pare. To sta dolazi to je sve bahato i arogantno smece koje nas dolazi pljavkat za lovu. Dobar dio fake profila i slicnog, veliki dio dece i tranvestita, i lose izoperirani izrodi. Kao ima sise al kad sam jebao ovu zadnju drzi sise i kao ima silikone pa nesmiju skakat i smijes ih sam pipnut nema
Diranja cuclanja stiskanja nicega. Dupe isto tak, kosa isto tak. Ona se ne ljubi ona nebi ovo a doplaru bi za ono. I nakon svega danas udjem u grupu zageb jel bio tko i piknem neku milfacu na kvatricu. Sat vremena 150 spajalica. Doceka te u halterima topu i minjaku. 38 god jebena do bola. Zvali se lize ri cijelo tijelo i pusi kurcinu koda nema sutra. Kad si spreman najari gumicu i deri. Kolko i kak oces. Koju pozu oces. Sise ti u usta navali i dudaj kak volis. Inace se s brazilkama
Pol sata natezem dok mi se opce digne. Ovdje sam resio za 10 min. Pita me u pol sata ocu jos jednom reko necu zauzila si. Jbt kad usporedim ovaj otpad s nasom trebom ovo su ko trolovi. Treba to ignorirat i odjebavat. Ak se nece karat nek ne dolaze u nasi drzavu a ne da nas plja kaju i vuku za nos. Budite pametni i ne bacajte pare.
Imas li link od te milfare s kvatrica ?
 
Ok. Znaci sad odlucio komentirat. Vec par puta idem na brazilke i uvjek corak. Mnogi to ovdje hvale vjerojatno pimpovi. A druga raja ko luda ide i baca pare. To sta dolazi to je sve bahato i arogantno smece koje nas dolazi pljavkat za lovu. Dobar dio fake profila i slicnog, veliki dio dece i tranvestita, i lose izoperirani izrodi. Kao ima sise al kad sam jebao ovu zadnju drzi sise i kao ima silikone pa nesmiju skakat i smijes ih sam pipnut nema
Diranja cuclanja stiskanja nicega. Dupe isto tak, kosa isto tak. Ona se ne ljubi ona nebi ovo a doplaru bi za ono. I nakon svega danas udjem u grupu zageb jel bio tko i piknem neku milfacu na kvatricu. Sat vremena 150 spajalica. Doceka te u halterima topu i minjaku. 38 god jebena do bola. Zvali se lize ri cijelo tijelo i pusi kurcinu koda nema sutra. Kad si spreman najari gumicu i deri. Kolko i kak oces. Koju pozu oces. Sise ti u usta navali i dudaj kak volis. Inace se s brazilkama
Pol sata natezem dok mi se opce digne. Ovdje sam resio za 10 min. Pita me u pol sata ocu jos jednom reko necu zauzila si. Jbt kad usporedim ovaj otpad s nasom trebom ovo su ko trolovi. Treba to ignorirat i odjebavat. Ak se nece karat nek ne dolaze u nasi drzavu a ne da nas plja kaju i vuku za nos. Budite pametni i ne bacajte pare.

Masta radi svasta 🤣
 
Ej ljudi, upravo otisao od Tine Treasure!.
E to je jedina koja me je istinski zadovoljila jos od one male Raisse!!!
Kod njih dvije sam sa zadovoljstvom pricao nakon sexa, mazio se, a ne da sam se odmah obukao i otisao, kao sto je vecinom slucaj!!!
Mala je luda!
Na pauzi je uzela vibrator i sama se zadovoljavala tako da ju ja mogu gledati i da se cim prije oporavim🙈🙈
Raissa je znala posao ja bio 4 puta kod nje šteta sto je nema u zg vise. To je bio pravi gfe i trebale bi se ove neke ugledat na nju koje si samo nabijaju cijenu a usluga im nevalja
 
Jel milfara Lara stvarno tolko loša, danas sam ju vidio na ulici i jbno izgleda. Ako je netko bio kod nje u kojoj je ulici smjestena, jer vidio sam ju još i prije kod Tuđmana, al nisam znao da je ona.
 
Ok. Znaci sad odlucio komentirat. Vec par puta idem na brazilke i uvjek corak. Mnogi to ovdje hvale vjerojatno pimpovi. A druga raja ko luda ide i baca pare. To sta dolazi to je sve bahato i arogantno smece koje nas dolazi pljavkat za lovu. Dobar dio fake profila i slicnog, veliki dio dece i tranvestita, i lose izoperirani izrodi. Kao ima sise al kad sam jebao ovu zadnju drzi sise i kao ima silikone pa nesmiju skakat i smijes ih sam pipnut nema
Diranja cuclanja stiskanja nicega. Dupe isto tak, kosa isto tak. Ona se ne ljubi ona nebi ovo a doplaru bi za ono. I nakon svega danas udjem u grupu zageb jel bio tko i piknem neku milfacu na kvatricu. Sat vremena 150 spajalica. Doceka te u halterima topu i minjaku. 38 god jebena do bola. Zvali se lize ri cijelo tijelo i pusi kurcinu koda nema sutra. Kad si spreman najari gumicu i deri. Kolko i kak oces. Koju pozu oces. Sise ti u usta navali i dudaj kak volis. Inace se s brazilkama
Pol sata natezem dok mi se opce digne. Ovdje sam resio za 10 min. Pita me u pol sata ocu jos jednom reko necu zauzila si. Jbt kad usporedim ovaj otpad s nasom trebom ovo su ko trolovi. Treba to ignorirat i odjebavat. Ak se nece karat nek ne dolaze u nasi drzavu a ne da nas plja kaju i vuku za nos. Budite pametni i ne bacajte pare.


Istina je da su brazilke retardirane, i sve si dobro opisao. Ali mi neko djeluje da si ti ta milfača koja sere po konkurenciju :) Nije bas ni da su nase milfače ideala, iskusnjare dodu malo ga liznu okrenu se daj pare i vozi ća....na oglasniku je na 50 kurvi 1 prava koja će te bas istinski zadovoljit.

Seks kao s ljubavincom neš na oglasniku nać sigurno, ako i hoćeš, kažem, 1 na 50.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh