BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Evo jedna topla preporuka ako netko ne zna gdje će i što će

150€/30 min

Vika se vratila u Zagreb, apsolutno njene slike i apsolutno vrhunsko dupe. Pristojna cura s kojom sigurno nećete imati problema oko dogovora i koja voli seks. Mekana koža, oko 23 godine, lijepe pušačke usne. Po meni, a ja sam nebitan, među najboljima u trenutnoj ponudi Zg.
Jel pocela davat cim/cif i anal ili ovi i dalje seru bezveze da navuku ljude i obecavaju da radi, a dok dodes ne radi? Bio kod nje kad je tek dosla tu cca 07/2023. Samo je lezala kao lutka za jebanje, al da je lijepa i da fino njezno pusi, to stoji.
 
Sama je rekla kad sam ju pitao koliko ostaje na što je odgovorila da još samo 2 dana. PItam zašto tako kratko pa kaže da sam joj ja tek drugi klijent danas, a bila su već 22h.
Nakon HR ide u crnu goru, a zatim u grčku.
Kaže da puno ljudi dogovori termin pa se ne pojavi.

Sad bude i na kraju price da nema posla u RH 🤣
 
Sad bude i na kraju price da nema posla u RH 🤣
Znas kaj, brijem da je fora u tome da cure sa top recenzijama ginu od kolicine posla, a da druge imaju tak po 2-3 klijenta dnevno, mozda vise ako su na slikama i videu na profilu baš top. Kad dodem kod cure koja nema recenzija osjetim koliko je opustenija i koliko joj se nikud ne zuri jer joj nisam vec sedmi klijent taj dan i jer nema vec zabiljezenog iduceg klijenta odma iza mene pa da me se mora cim prije rijesit.
 
Znas kaj, brijem da je fora u tome da cure sa top recenzijama ginu od kolicine posla, a da druge imaju tak po 2-3 klijenta dnevno, mozda vise ako su na slikama i videu na profilu baš top. Kad dodem kod cure koja nema recenzija osjetim koliko je opustenija i koliko joj se nikud ne zuri jer joj nisam vec sedmi klijent taj dan i jer nema vec zabiljezenog iduceg klijenta odma iza mene pa da me se mora cim prije rijesit.
Top komentar.
 
Znas kaj, brijem da je fora u tome da cure sa top recenzijama ginu od kolicine posla, a da druge imaju tak po 2-3 klijenta dnevno, mozda vise ako su na slikama i videu na profilu baš top. Kad dodem kod cure koja nema recenzija osjetim koliko je opustenija i koliko joj se nikud ne zuri jer joj nisam vec sedmi klijent taj dan i jer nema vec zabiljezenog iduceg klijenta odma iza mene pa da me se mora cim prije rijesit.
Upravo to, ova uopće nije gledala na vrijeme čak sam i premašio 1h, a kao što veliš i opuštenije su
 
Sama je rekla kad sam ju pitao koliko ostaje na što je odgovorila da još samo 2 dana. PItam zašto tako kratko pa kaže da sam joj ja tek drugi klijent danas, a bila su već 22h.
Nakon HR ide u crnu goru, a zatim u grčku.
Kaže da puno ljudi dogovori termin pa se ne pojavi.
Dobra je ponuda trenutno u ZG.
Cesto imaš samo 1-2 top, sad ih je 5-6.
 
Ova Mary jel barem zgodna bila?

Koliko kuzim po brojevima to je agencija kod koje je i Vika, bila i Lara, Inga, itd. Uglavnom zgodne zenske. Kod njih trebas napomenuti da ti kazu koje zenske su tu, i ako nije ta koju hoces da ces se okrenuti na vratima.
 
Ova Mary jel barem zgodna bila?

Koliko kuzim po brojevima to je agencija kod koje je i Vika, bila i Lara, Inga, itd. Uglavnom zgodne zenske. Kod njih trebas napomenuti da ti kazu koje zenske su tu, i ako nije ta koju hoces da ces se okrenuti na vratima.
Meni ne, totalno druga osoba. 55 kila sa stolicom. Lajkam mrsavice ali ova bas nije bila nesto
 

Bio u četvrtak kod nje. Pola sata 100e. Oral bez sex sa. Nisam ni pito za ljubljenje, a ona se počinje ljubit. Prošli smo misionarku, doggy, cowgirl, spoon i pozu u kojoj on leži na trbuhu. Htjela je da svrsim nakon 10 minuta - ''cum baby, cum''. Samo sam ju izignoriro i nastavio s akcijom. Osto sam 25 minuta. Za ponoviti. 10/10
Ja isto bio u petak. Nadodao bi jos ono u videu ne izgleda tak. Previse je isfiltrirano. Losije uzivo izgleda sto mi je bila steta
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh