BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Znači sad mi cura piše i moram se s njom natezati jer je ovaj otkucao što se piše na forumu. Kolega, ono je bio moj zadnji post na forumu, nema više šanse da išta pišem, pozitivno ili negativno.
Pa i treba da čuju negativne komentare, kako ce se inače popraviti, većina njih misli da su najbolje. Ako one ovo gledaju kao na posao onda neka ga i rade kako spada. Previše je nas ostavilo puni iznos za pola usluge.
 
Dogovorio susret frankopanska 6 i napisao evo me ispred i napiše mi ok i ne otvara. Pitam što se čeka i ništa.
Ova je ista ali slike od prve šalje i isto tako. Estonski broj
Kod prve cure sam bio i nije bila u Frankopanskoj. Bez problema me pustila, čak i nešto ranije nego smo se dogovorili. Mislim da nije ona na slikama i da je druga cura bila, meni osobno bolja. Kako nisam baš u nekoj seks formi brzo me odradila. Zašto te nije pustila to ne znam, ali ona tada nije bila u Frankopanskoj.
 
Najvjerovatnije je u zgradi preko puta ili negdje gdje te može vidjeti sa prozora, i nisi joj se svidio. To je česta praksa.
Ne znam, mene je primjerice prva cura pustila. Nisam baš nešto zgodan u licu, a i morao sam poslati selfie koji je bio katastrofa. Doduše, što se tiče građe tu bih rekao da sam iznad HR prosjeka. Kamera je bila ispred ulaza u zgradu, ali da te one gledaju prije nego te puste ne bih baš rekao. Kada bi to tako bilo ne bi one imale baš puno posla jer i nismo mi baš nešto lijep narod.
 
Ne kužim,nisam star ni debel za 80 % populacije sam atleta
Ma mislim da to nema veze. Možda jednostavno nisi imao sreće. Sve u životu je sreća. Meni se primjerice kod prve sa tvog popisa posrećilo. Mala je bila top, prava mala džepna venera, građena kao pješčani sat, sise nesilikonke, lišena celulita. Puno bolje izgleda nego na fotografijama, a mislim da to uopće nije ni ona. Dogovor je bio lagan, dan prije rekao sam joj da dolazim oko 18 sati, a došao sam oko 17.30 i primila me odmah. Sve je bilo dogovoreno preko ukupno 5-6 poruka. Ja čak i jesam star jer imam 50 godina, malo kose na glavi, ali tijelo mi je ipak iznad prosjeka čak i za one koji su puno mlađi od mene. Pazim i na urednost i odjeću i to je jedino što mogu napraviti oko sebe.
 
Ma mislim da to nema veze. Možda jednostavno nisi imao sreće. Sve u životu je sreća. Meni se primjerice kod prve sa tvog popisa posrećilo. Mala je bila top, prava mala džepna venera, građena kao pješčani sat, sise nesilikonke, lišena celulita. Puno bolje izgleda nego na fotografijama, a mislim da to uopće nije ni ona. Dogovor je bio lagan, dan prije rekao sam joj da dolazim oko 18 sati, a došao sam oko 17.30 i primila me odmah. Sve je bilo dogovoreno preko ukupno 5-6 poruka. Ja čak i jesam star jer imam 50 godina, malo kose na glavi, ali tijelo mi je ipak iznad prosjeka čak i za one koji su puno mlađi od mene. Pazim i na urednost i odjeću i to je jedino što mogu napraviti oko sebe.

Ja sam bio prosle godine kod nje, bas mala sa slika. Prvi puta se nikako nismo mogli dogovorit kad sam bio vec tamo pa sam otisao. Drugi put izvisem kod neke i slucajno ovoj poslaljem poruku i dogovorimo se u roku odmah. I bila je ona...

Jbg tak to ide. Kod mene gotovo uvijek bude po dogovoru, al nekad izvisis.

Jednom ja cekam kod jedne, a normalno ona je u zgradi preku puta. I ko za kurac tam di ja cekam, iz zgrade izadje neki tip i nesto tamo stoji. I stoji mozda 2-3 min a ja par metara od njega. I ova iz zgrade prekoputa vidi dva tipa i misli policija.

Srecom ovaj otisao pa me pozvala ali rekla je da nije znala sta napravit...

a jbg ima svega...
 
Pozdrav jebači,
pratim ovu temu skoro godinu dana pa da i ja ostavim svoje komentare. Bio sam dosad kod 3 cure:
1. Vika - otišao kod hvaljene Vike i s razlogom je tako. Od ulaska u stan gdje sam imao osjećaj kao da sam došao kod cure, a ne kod eskort dame do same akcije. Malo mi je u faci previše izoperirana ali podnošljivo, u tijelu zgodna. Akcija super. Preporuka za otić, pogotovo za 1. put da se opustite što se odlaska kod eskorta tiče.
2. Stella - vidio sam da je u Osijeku bila pod Gaby. Ekipa, ako netko ima insta od ove male ili neki kontakt nek mi odma pošalje. Definitivno najzgodnija cura koju sam ikad vidio, kita se digla odma na ulazu. Da je 300 sat kod nje ne bi mi bilo žao dat kako je zgodna. Ne zna engleski ali je top akcija bila. Preporuka za otić.
3. Gia - Top. Od akcije do GFE. Najbolja akcija od sve 3 definitivno, žena uživa u tome što radi. Također, preporuka za otić.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh