BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Najbolje kad se nekima žali na loše komentare o sebi.
I nije nego za penziju.
Aha.. znaci nekom seljaku je za penziju a meni sta je probao servis po cijelom svijetu ukljucujuci Dubaj je najbolja po cijeni i tome sta se nudi. Mozda ja nesto krivo vidim.. Mozda kad se vratim iz Svicarske se spustim u kafic pa poslusam sta ova gospoda imaju za rec. Ali na kraju dana.. svakome svoje.. Nekomu su Ruskinje i Ukrainke kaviar od zena a nekome su crnkinje i brazilke za 20€..
 
Aha.. znaci nekom seljaku je za penziju a meni sta je probao servis po cijelom svijetu ukljucujuci Dubaj je najbolja po cijeni i tome sta se nudi. Mozda ja nesto krivo vidim.. Mozda kad se vratim iz Svicarske se spustim u kafic pa poslusam sta ova gospoda imaju za rec. Ali na kraju dana.. svakome svoje.. Nekomu su Ruskinje i Ukrainke kaviar od zena a nekome su crnkinje i brazilke za 20€..
Dakle, ženska ima lice da ne može pomaknuti niti jedan mišić na njemu a kamoli nasmiješiti...od pravih ženskih atributa ima tj. nema ništa...osim silikona...ima >45 godina...sretno!
 
Aha.. znaci nekom seljaku je za penziju a meni sta je probao servis po cijelom svijetu ukljucujuci Dubaj je najbolja po cijeni i tome sta se nudi. Mozda ja nesto krivo vidim.. Mozda kad se vratim iz Svicarske se spustim u kafic pa poslusam sta ova gospoda imaju za rec. Ali na kraju dana.. svakome svoje.. Nekomu su Ruskinje i Ukrainke kaviar od zena a nekome su crnkinje i brazilke za 20€..
s obzirom da vika čita ovaj forum, a ti u svojim porukama uglavnom nju spominješ, hvališ i reklamiraš, koja je šansa da si zapravo ti vika

gospon svjecki putniče
 
s obzirom da vika čita ovaj forum, a ti u svojim porukama uglavnom nju spominješ, hvališ i reklamiraš, koja je šansa da si zapravo ti vika

gospon svjecki putniče
Ma svi smo mi pimpovi Vike. Koja je sansa da izmedju svih ovih pohvala od ljudi koji su tu godinama, da svi lazu. A 2 profila, od kojih je jedan tek napravljen, koji kritiziraju absolutno sve, su u pravu. Ajde s tom sizofrenijom. Lici mi ili na ljutnju ili na sindrom "hocu se istaknit da idem protiv vecine". Prestani sidit u kuci, izadji vanka, udahni zraka, pa ce ti ta ljutnja na random cure ic ca.
 
Ma svi smo mi pimpovi Vike. Koja je sansa da izmedju svih ovih pohvala od ljudi koji su tu godinama, da svi lazu. A 2 profila, od kojih je jedan tek napravljen, koji kritiziraju absolutno sve, su u pravu. Ajde s tom sizofrenijom. Lici mi ili na ljutnju ili na sindrom "hocu se istaknit da idem protiv vecine". Prestani sidit u kuci, izadji vanka, udahni zraka, pa ce ti ta ljutnja na random cure ic ca.
Ako pozorno pročitaš svoje rečenice bit će ti jasnije tko je frustriran i tko treba udahniti zraka.
Drugo, nisam nigdi spomenio pimp nego da Vika osobno stoji iz tvog profila.

S obzirom koliko te uzurpiraju napisani postovi, sve je izglednije da si to stvarno ti Vika :giggle:
Moraš to malo diskretnije odraditi :ROFLMAO:
 

Pa evo pošto sam ja mislim završio s odlascima kod cure iz linka da objavim i ja recenziju o njoj (nadam se da me nećete optužiti da sam njen pimp jer stvarno nisam)

U protekla dva mjeseca posjetio sam ju sigurno 5,6 puta i mogu reći čak da smo i razvili nekakav prisniji (koliko je to moguce uopce) odnos jer je cura zaista okej, pristojna i pametna. Cura je moj tip pa stvarno nisam objektivan ali po meni joj je izgled 10/10. Zna engleski cime je i sam dozivljaj puno puno bolji obzirom da u razgovoru moze biti i solidne zajebancije. Što se tiče higijene, stvarno nemam zamjerke i mislim da se na to nitko od vas neće žaliti. Vidi se da cura drži do toga!

U odnosu je također podatna, koža meka, pičkica još više i kao stvorena za lizanje. Seks također 10/10 (za mene) pristaje na sve poze i uživa u njima

Ja sam bolesnik pa bi ju ja ženio ali eto život je takav kakav je hahaha

150 €/30 min
Prostor čist u centru grada
Zaključak: ne propustiti nikako po meni, najbolja ikad
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh