BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Vratila se “teta” Danijela, sletila jutros u ZG, poslala poruku da je dostupna od popodne i eto mene u 18 kod nje

Standardno uzeo sat vremena, osobno se s njom osjećam ko sa curom jer se znamo jedno 3-4 godine, apartman je promijenila, znala je bit oko tresnjevke prije, sad je par minuta pjeske od lisinskog prema kolodvoru

Akcija sve sta je vec godinama opisano, strastvena, predana, nabija se ko i uvijek, cak mi se cini da je malo jace krenila sa teretanom jer izgleda po meni bolje nego ikad, jedino je mali zajeb sta je prehladena, nista prestrasno ali tocno osjetis da joj malo smeta, bit će tu tjedan dana
Ima netko instagram od te Daniele, idem ovaj vikend pa da malo vidim kak izgleda, sve slike na ege stare
 
Javila se da je dosla...tu je 7 dana....ja odmah danas napadam. :)
Lokacija Vukovarska, blizu Lisinskog
Ona radi sa Danielom čini mi se, pošto zadnji put kad sam bio kod Daniele još je neka cura bila u apartmanu
 
Pozdrav momci, evo mene sa ekipicom chillamo u nekoj kuci. Jebem 20 treba od jednom 😎 Kazu ovi kulturni momci da svatko tko dodje dobije pice na racun kuce. Radimo po smjenama, pa ako hoce netko doci da me zamijeni. Ovi ljubazni momci ce mene pustiti da se odmorim kad dodje netko drugi 🫡

Lokacija

Slike
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh