BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Apsolutna preporuka.
Cura prelijepa, nasmijana, uživi se, udovoljava... ma da sam znao dva sata bi se igrao s njom.
Do 03.01. je pa ide.
 
Pozdrav društvo,

Htio bih podijeliti iskustvo koje sam nedavno doživio. Dogovorio sam se s jednom Brazilkom i bila je stvarno neovisna. Dogovorili smo se za 150 € za jedan sat.
Dođem u stan, odmah me počne ljubiti i drkati mi kurac. Još nisam ni novac dao. Izvučem 150€ iz džepa, a ona mi kaže da je 200€. Pokazujem joj poruku da smo se dogovorili za 150€ a ona svejedno hoće 200€. Kažem joj da nema šanse i polako krenem prema vratima. Zaustavlja me na vratima i kaže da je 150 € ok.

Nakon prve runde idem se oprati i spremiti za drugu rundu kad mi ona kaže NE, samo jedna runda (a ostalo mi još 40min).

Zamalo da nisam poludio i malo je falilo da dobije šamar.

Obukao sam se i htio otići od ljutnje, umjesto toga uzimam telefon i kažem da ću zvati policiju i pitam je ima li papire. Prvo se nešto bunila ali je nakon toga okrenula ploču i gura mi pare nazad u ruku i opet me počne ljubiti i vadi kurac i počne ga pušiti.

Htio sam uzet pare ali bio sam na kamagri i htio sam iskoristiti pare i kamagru do kraja pa smo odradili i drugu rundu kako treba.
Koja je to?
 

Apsolutna preporuka.
Cura prelijepa, nasmijana, uživi se, udovoljava... ma da sam znao dva sata bi se igrao s njom.
Do 03.01. je pa ide.
Ja sam bio i docekala me skroz neka druga cura.Ocito da ih ima vise pa ako imas srece otvori ti ta s slika
 
Jeli bio netko?
 

Bio kod July. Cura sa slika, jos zgodnija uzivo. Sve pohvale. Cista, mirisljiva, nasmijana. Prije pocetka jos jednom utvrdio gradivo. Probala je reci ne na CIM, ali sam joj pokazao poruku s uslugama pa je rekla ok.
Radi pravi DT i to skroz do kraja, ogroman klitoris pa nisam odolio da ju ne polizem. Sex isto super, par poza.
Uglavnom sve super.
Cijena 150/30. Apartman cist, rucnik cist, centar grada. Malo zeznuto za parking zbog Adventa.
Spdolutna preporuka. Super mulatkinja.
Nisam pitao dokad ostaje. Ak bjm mogao, ponovit cu
 

Bio kod July. Cura sa slika, jos zgodnija uzivo. Sve pohvale. Cista, mirisljiva, nasmijana. Prije pocetka jos jednom utvrdio gradivo. Probala je reci ne na CIM, ali sam joj pokazao poruku s uslugama pa je rekla ok.
Radi pravi DT i to skroz do kraja, ogroman klitoris pa nisam odolio da ju ne polizem. Sex isto super, par poza.
Uglavnom sve super.
Cijena 150/30. Apartman cist, rucnik cist, centar grada. Malo zeznuto za parking zbog Adventa.
Spdolutna preporuka. Super mulatkinja.
Nisam pitao dokad ostaje. Ak bjm mogao, ponovit cu
Do kraja 1mj
 

Ufff
Izgleda ko žešća igra?
Bio tko?
Nema nie tamo. Probao kontaktirati, dobio genericku poruku s adresom i da su 2 cure na lokaciji, koje nisam ni nasao na webu.

Hi baby
2 colombians womans in the same flat

30 min 90€ 1 time sex
1 hour 150€ 2 time sez
1 hour outcall 200 + taxi



SERVICES INCLUIDE
•Sex
•Masagge
•Diferents positions
•Blowjob

EXTRA SERVICES
We decide in person whether we do them or not, it depends on your hygiene.
Bj without +20€
Suck pussy +20€
Kiss +10
 
Bio kod ove:
Dogovorio sat vremena sa analom.

Prvo, ista kao na slikama. Na nekim slikama čak izgleda čudno pa je uživo bolja.
Sitna, mlada, nema špeka, ožiljaka, celulita. Sise manje, prirode, super stojeće.
Za ovo ostalo što se trenutno nudi - avion.

Prostor u centru.
Uđeš u zgradu, ono sve svježe žbukano, valjda još danas. Mislim da sam još i majstore čuo.

Onda se nekak jedva sporazumimo na koja vrata da idem, ono izlazi neka ženska ili muško, pojma nemam.
Ili jako grda ženska, ili tetkasti muškarac.
Mislim da je to bio pimp ili koji već kurac.

Uđem, dam pare, tuš.
Rekla je da je tek došla pa sam dobio svjež i miristan ručnik.
Engleski nula.

Krenemo, ona dosta distancirana. Izbjegava bilo kakve poljupce, reko dobro, nisam za to ni došao.
Lagano je pipam, pripremam, ona ljubi vrat.
Legnem da se baci na posao.
Lagano se spuštala dolje, ljubila sve, i radila to dosta senzualno. Pa oko kurca, jaja, i potrajalo je dok nije kurac u usta stavila. Meni osobno puno bolje nego kada samo navale na kurac, tako da mi se to svidjelo.
Pušenje također dosta dobro, lagano na početku sa dosta sline. Nije nešto ekstra duboko išla, ali ok.

Nije stavljala nikakav lubrikant, barem ne dok sam ja bio tamo, tako da je i to plus.
Osjetio sam da je vlažna, a to me uvijek napali.
Karao je malo tako u misionarki, pa noge na ramena, onda kažem doggy.

Odozada mala fakat dobro izgleda i nabija se na kurac.
Nije dugo trebalo da joj metnem palac u guzicu.
Nije se ništa bunila, štoviše rekao bi da joj je pasalo.
Tako lagano ja pripremam rupu sa prstom dok je jebem, onda odlučim da je vrijeme da ga dobije u pak.
Krenem ja, ona se izmiče.
I tako naprijed, nazad, prst može, kurac ne. Ja svršim jer nisam više mogao.

U pauzi smo razmijenili par rečenica tek toliko, ali opet je ona dosta nezainteresirana.

Druga runda opet više manje isto, doggy, ja opet ista taktika, a ona neda guzicu.
Tada mi je već stvarno dopizdilo i kažem ja njoj da sam platio za anal i ako ne da, da će morati vratiti pare.
Tek tada se prestala izmicati.
Meni zbog natezanja kurac nije 100%, ali ok, nakon više pokušaja nekak joj uđe. Prst može primiti, ali joj je guzica stvarno uska.
Nešto malo je jebem, čim probam dublje ona počne da je boli. I tak nekakvo bezvezno pokušavanje, meni dopizdi.
Vidio sam da neću moći ni svršiti drugi puta pa sam legao samo. Krenem se spremati i preko translate-a joj napišem da se nismo tako dogovorili i da vrati pare.

Tu je bila korektna i vratila ih je bez ikakvih prigovora. Napisala je da nije ona pisala za anal, već agent.
Poruke sam vidio i bilo je netko naše žensko ime, tako da pretpostavljam da stvarno je pimp onaj trandžo kojega sam vidio vani.
Mene samo zanima kako takvi uđu u tak biznis i tko bi ikada njega/nju shvatio ozbiljno.
I ta lokalna gamad nam svima zajebe uslugu.

Uglavnom, računao da ću je jebati u guzicu, ali skoro da nisam.
Mislio da ću svršiti dva puta, a ono samo jednom.

Izgled: 9/10
Usluga: 4/10

Ponovio i preporučio - nebi.

Nova godina, odluka je da prestanem biti magarac i plaćati za ovakve loše usluge.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh