BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Dogovorio se jučer sa:


Katastrofa, jedino do sad loše iskustvo na EGE. Uđem unutra i odmah mi splasnulo uzbuđenje, ona sjedi za stolom, niti pozdrav, niti smiješak, hladna... Ali mislim si ok, bude bolje kad krene akcija. Skinemo se, kreče akcija i staje, nju muči zašto nisam skinuo čarape. Da ne mogu u čarapama u krevet, ja joj kažem da čarape ostaju i ona popizdi kao onda možeš otići. Obučem se, pokupim novac sa stola i odem.

Mlad sam, držim do higijene i uvijek dođem čist, čist obučen i mirišljav. Teza da sa prljavim čarapama ne mogu u njen krevet ne drži.

Čarape me stajale sexa 🤪
Gdje je Vika? U kojem dijelu grada?
 
dečki ako bog da idem kod ove elle večeras


ela slike su naj jaci filter ikad... fim je vjerovatno realan... ali da ima 26 nije bas realno.... nadam se dobrom iskustvu da mozemo i mi drugi
 
Nikako da se pojavi aktivna pa nisam pisao recenziju, glupo mi je nešto pisat, a ne zna se o kome se piše.


Apsolutna preporuka, nažalost bio sam u žurbi i nisam mogao uzeti više od pola sata. Cura je fenomenalna, nasmijana i jako vesela. Oral radi bez, akcija super, može kako god želite, iako je malo osjetljivija i uža pa u početku malo lakše, ali kasnije jebeno dobar sex. Mogao bi reći jedan od top 3 iskustva s EGE, GFE jako jako dobar za nekog tko to traži.

Uživo izgleda još bolje, iako ako tražite nekakvu sitnu djevojku, nije za vas, vidi se i po fotkama da je jačih bokova, veće guze i dobrih sisa, što je meni jebeno privlačno, prava latina. Engleski nabada, nešto malo zna.

30min - 150€

Ponavljam definitivno na minimalno 1h ako bude opet u Zagrebu :)
 
Nikako da se pojavi aktivna pa nisam pisao recenziju, glupo mi je nešto pisat, a ne zna se o kome se piše.


Apsolutna preporuka, nažalost bio sam u žurbi i nisam mogao uzeti više od pola sata. Cura je fenomenalna, nasmijana i jako vesela. Oral radi bez, akcija super, može kako god želite, iako je malo osjetljivija i uža pa u početku malo lakše, ali kasnije jebeno dobar sex. Mogao bi reći jedan od top 3 iskustva s EGE, GFE jako jako dobar za nekog tko to traži.

Uživo izgleda još bolje, iako ako tražite nekakvu sitnu djevojku, nije za vas, vidi se i po fotkama da je jačih bokova, veće guze i dobrih sisa, što je meni jebeno privlačno, prava latina. Engleski nabada, nešto malo zna.

30min - 150€

Ponavljam definitivno na minimalno 1h ako bude opet u Zagrebu :)
Cimerica od Tiffany, bar kad su bile u ZG. Tiffany barem meni jedno od boljih druzenja ove godine.
 
Nikako da se pojavi aktivna pa nisam pisao recenziju, glupo mi je nešto pisat, a ne zna se o kome se piše.


Apsolutna preporuka, nažalost bio sam u žurbi i nisam mogao uzeti više od pola sata. Cura je fenomenalna, nasmijana i jako vesela. Oral radi bez, akcija super, može kako god želite, iako je malo osjetljivija i uža pa u početku malo lakše, ali kasnije jebeno dobar sex. Mogao bi reći jedan od top 3 iskustva s EGE, GFE jako jako dobar za nekog tko to traži.

Uživo izgleda još bolje, iako ako tražite nekakvu sitnu djevojku, nije za vas, vidi se i po fotkama da je jačih bokova, veće guze i dobrih sisa, što je meni jebeno privlačno, prava latina. Engleski nabada, nešto malo zna.

30min - 150€

Ponavljam definitivno na minimalno 1h ako bude opet u Zagrebu :)

Meni se cini ista cura. I u Rijeci i Zagrebu.
 

Pozdrav ekipa!

Evo da krenem sa jednom vrlo dobrom recenzijom, znaci sigurno najbolje iskustvo dosad.
Cura u navedem, javio joj sena WhatsApp, odgovorila u pristojno vrijeme i dogovorili termin. Došao sam pola sata ranije i šaljem joj poruku mogu li ući ona kaže naravno, dolazim po tebe, otvara vrata sa smiješkom lijepa mala cura sa tetovaža, odličnom guzicom i crvenkastom kosom, upoznamo se, ulazimo i cijelo vrijeme je diram za guzicu dok hodamo do apartmana.
ulazimo u apartman i krenemo se žvalit kao životinje i nevjerojatno je što ona inicira to žaljenje, nakon jedno minutu-dve se odmaknemo i dogovorimo posao, platim joj sat vremena 200 novih + 70 za anal.
Idemo skupa pod tuš (jako je mali ali smo se stisli) i cijelo vrijeme se prci, hoces da je diram, stavlja kurac izmedju guzova mazi se , strasno me napalila.
Ulazimo u sobu i onako napaljen joj krenem lizati picku , ona se uzivila, stenješ uživa (čak se ne premaže, stvarno uživa, imaš osjećaj ko da svojoj curi to radiš ne kurvi haha) i nakon tog joj krenem prstenjacit i picku i šupak, pa se malo dere, pa stenje, pa ovo ono, savršen prizor.
E onda, krece pušenje, ne da ga guta cijelog nego sve nestane u njoj i drzi, pusi ga do korijena, deeptroaths se sama, ja je facefuckam nasilno , ma nema šta nisam sa njom probo oko tog....
Kažem joj da mi liže šupak, unatoč tome što mi je preko poruka napisala da ne radi to, krene ga lizati kao da nema sutra, pa kurac opet guta ovo ono i tako u krug.
Onda kondom i jebanje, suradnje, inicira, udara se sama stvarno uživa u seksu ma čudo, onda u dupe, stenje, boli ali se sama krene nabijat...
Svršavanje je bilo joj po faci i u usta dok je ona bila na koljenima na podu.
Druga runda isto tako sve samo u krug.
ljudi moji doslovno niti jednu stvar nisam rekao da je žena odbila, znači sve može, ali ama baš sve.....
Ako postoji nešto 10/10 pa čak i 11/10 onda je to ovo...
Apsolutno svaka čast za žensku, ovo nisam očekivao.
Apsolutno preporučam i apsolutno ću opet ići....
E da i priča engleski vrlo dobro i može se razgovarati sa njom o svemu

P.s. Moram naglasiti da je to moje iskustvo i možda sam joj ja samo tako dobro sjeo jer sam joj možda zgodan, ali sam siguran da će se i za vas pobrinuti u najmanju ruku vrhunski.
Repostaj oglas, čisto me zanima koja je to
 
Pozdrav društvo,

Htio bih podijeliti iskustvo koje sam nedavno doživio. Dogovorio sam se s jednom Brazilkom i bila je stvarno neovisna. Dogovorili smo se za 150 € za jedan sat.
Dođem u stan, odmah me počne ljubiti i drkati mi kurac. Još nisam ni novac dao. Izvučem 150€ iz džepa, a ona mi kaže da je 200€. Pokazujem joj poruku da smo se dogovorili za 150€ a ona svejedno hoće 200€. Kažem joj da nema šanse i polako krenem prema vratima. Zaustavlja me na vratima i kaže da je 150 € ok.

Nakon prve runde idem se oprati i spremiti za drugu rundu kad mi ona kaže NE, samo jedna runda (a ostalo mi još 40min).

Zamalo da nisam poludio i malo je falilo da dobije šamar.

Obukao sam se i htio otići od ljutnje, umjesto toga uzimam telefon i kažem da ću zvati policiju i pitam je ima li papire. Prvo se nešto bunila ali je nakon toga okrenula ploču i gura mi pare nazad u ruku i opet me počne ljubiti i vadi kurac i počne ga pušiti.

Htio sam uzet pare ali bio sam na kamagri i htio sam iskoristiti pare i kamagru do kraja pa smo odradili i drugu rundu kako treba.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh