BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Bio samo na jednoj jer su ostale koma po mom ukusu, tako da bi platio i više samo da je top, ali ne postoje takve, bar ne na ege, za ostalo ne znam
Trenutni izbor u Zagrebu je KOMA općenito. Možda jednom tjedno/jednom u 2 tjedna nađem curu da je top, a u to i da je neka cijena normalna, ali ok, cijena nije toliko bitna nego sama cinjenica da nema dobre usluge.
 
Bio ja prije par dana
Odlicna, sitna, da se ljubit i dirat, 10/10 oral za mene, ne pozuruje ni nista, ugodna za razgovor i zna engleski, iako ponekad malo zapne jer jos uci na duolingu, ali avion za vecinu brazilki u tom smislu
Presutno mi je ponudila i svrsavanje u usta bez nadoknade u drugoj rundi, ali ipak sam puknuo dok sam ju udarao u doggyju, sad malo zalim ali jbg
Jedino sto malo upadne u oci na prvu su myb oziljci od silikona na sisama i carskog reza, ali meni nije toliko smetalo, bio sam napaljen taj dan
Charlotte
Bio i ja prije par dana. Sve potvrđujem. Sitna, sudjeluje, bj odličan, ljubi se, moze cob, bilo koja poza, kupaona cista. Engleski na dobroj razini.

Mana su ožiljci, ali akcijom to dobro skrije.

Izgled 9/10
Bj 10/10
Akcija 10/10
Apartman 10/10
 

Jennifer 624172, da li je netko bio? Da li je to ova na slikama ili druga neka?
 
Jel bio netko kod ove male crnkinje


Meni poslala poruku 300 eura za 1 sat, a to mi puno...
Nemoj me zajebavat da bi ovo isa jebati i jos platit. Izgleda mi kada ima sve bolesti svita.
 
kad ce vise one 110/150 cure doc. prije mi one nisu pasale al sad kad ove majmunolike kaubojke naplacuju 220/250 i stave 180 pol sata dode mi da se jednostavno preselim u madarsku ili neki kurac
 
kad ce vise one 110/150 cure doc. prije mi one nisu pasale al sad kad ove majmunolike kaubojke naplacuju 220/250 i stave 180 pol sata dode mi da se jednostavno preselim u madarsku ili neki kurac

probaj vidjet jel ovo zbilja tako kao sto pise...

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh