BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

pitanje svih pitanja , dali se kod nas može naći azijatkinja ili crnkinja a da nije preko agencije , hvala
azijatkinja rijetko & teško uopće (uklj. agenciju) - gotovo 0. Crnkinja se zna zalomiti među Brazilkama, mislim da i ona jedna francuskinja se vrti....ali tipa iz U.K. ili direkt neke od Afričkih zemalja - vrijedi kao i za azijatkinje - 0. Zato sam par objava prije i predložio nešto (akciju)!! p.s. ja sam s dotičnom bio u inozemstvu.
 
azijatkinja rijetko & teško uopće (uklj. agenciju) - gotovo 0. Crnkinja se zna zalomiti među Brazilkama, mislim da i ona jedna francuskinja se vrti....ali tipa iz U.K. ili direkt neke od Afričkih zemalja - vrijedi kao i za azijatkinje - 0. Zato sam par objava prije i predložio nešto (akciju)!! p.s. ja sam s dotičnom bio u inozemstvu.
I ja vec duze vremena trazim neku Azijatkinju.
Bila u 5 ili 6mj jedna Brazilka, crnkinja. Jedno od boljih iskustava.
 

Jel bio netko kod ove Sofie. Samo da mi potvrdi da je osoba sa slike. Planiram ići prekosutra kod neke, ova mi je u užem izboru.
Ili imate neku bolju ideju ? Nešto provjereno.
 

Jel bio netko kod ove Sofie. Samo da mi potvrdi da je osoba sa slike. Planiram ići prekosutra kod neke, ova mi je u užem izboru.
Ili imate neku bolju ideju ? Nešto provjereno.
ova izgleda bomba,odi pa javi kakva je :D
 
To svakako, nema toga sto antibiotik nemre rijesiti. Kakva je opcija da se pokupi neko vece sranje tipa HIV?
Mene je uvjerio ovaj na testiranju da bez kondoma šanse su par % da se pokupi, rekao bih da to nije statistika za nas koji u mjesec dana promijene 5 razlicitih, nisam pitao kako se liječi jer je čovjeku rano testiranje i antibiotik odgovor na sve
 

Iskustva ekipa? Jel dobra?
Ta je bila tu više puta. Ovo je cijena iz Dubai-a. Cijena koju traži tu je 200-250, ako baš ideš probaj smanjiti maksimalno jer ne vrijedi ni 100. Ima lijepu face i velike sise, ko na slikama i to je to. Sise su pretvrde, rez na trbuhu, strije, nije baš aktivna niti zainteresirana, traži svaku priliku da uzme mobitel i tipka, engleski nula, stan i soba neuredni. Zna neke hrvatske riječi i izraze i voli se smijati (kad napokon pust mobitel) i tu ispadne simpatična, ali nije cilj samo simpatičnost.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh