BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

O jbt...ja jučer u 13.00 otkazao jer nisam ju mogao više čekat. Dobro da nisam jer bi i ja lagano dobio popizditis kad bi druga otvorila vrata...i ja bi bez problema se okrenuo i otišao. Jbg, nemremo se baš nekako efikasno borit protiv toga.
 
To je do šlampavog sajta. Sve profile koje si okacio imaju oznaku V

Kod ove Brune barem video radi.....kod Aishe (kod nas) se odmah može posumnjati u čorava posla jer da nije valjda bi popravili onaj video što ne radi, a ništa nije dirano. I koj će ti ti k* 4-5 profila, kod nekih cura i svaki različito ime!! wtf
Video je bio pokvaren I kad je originalna Aisha bila tu. I onda je bila agencija, isto nekoliko profila, tako da to nista ne znaci. Agencija je napravila njezine profile i posto je bila popularna, odlucili su to sad iskoristiti da upecaju ljude koji nece imati dosta krvi u mozgu da se okrenu.
 

Netko bio kod ove dame? Bas mi je jebozovna
 
Video je bio pokvaren I kad je originalna Aisha bila tu. I onda je bila agencija, isto nekoliko profila, tako da to nista ne znaci. Agencija je napravila njezine profile i posto je bila popularna, odlucili su to sad iskoristiti da upecaju ljude koji nece imati dosta krvi u mozgu da se okrenu.
Izgleda upjeh na kraju, poslao slike dopisivanja na EGE i oznacio fake, i svi profili nestali.
 
jel probao itko?

Jesam, polupreporuka.
To je cura sa slika , docekala me u onoj mrežastoj kombinaciji, ali sigurno ima više od deklariranih 22. Grudi imaju baš ružne ožiljke, mada na opip nisu one kamene. Ali osim toga jako simpa i umiljata. Nije rumunjka nego kolumbijka ali za južnoamerikanku jako dobar engleski.
Usluga je meni bila jako dobra, prvo me izmasirala i to jako jako dobro radi, preporučujem da uzmete sat vremena i pustite da vas prvo izmasira, rekao bih da ima neki trening.
Nako masaže krene lagano maženje ljubakanje, grickanje po vratu i slično. Pa lagano lizanje jaja i okolice stavlja kondom i pušenje ono oće da liže jajaj ali samo pusenje sa kondomom, mada i tako je bilo dobro. I onda sex tu malo previše glumi ali meni ne smeta dosta je aktivna ja zadovoljan.
200 evropskih sat vremena.
 

Mislim se između ove dvi... Iskustva?
 

Netko nju isprobao?
Prije dva mjeseca, u Splitu. Već je neko vrijeme po Hrvatskoj. Slike su stvarne. One gdje je s plavim pletenicama su novije. Manji silikoni, napeta guzica, mišiči nisu onako naglašeni. Dob je točna. Vesele osobnosti. Oral bez, dobar. Sex, sudjeluje. Izdrži jako nabijanje. 250 bombona je puno.
 

Bio upravo kod nje, u Ri. je do subote, njene slike, iako naravno nasminkana/isfiltrirana, u živo meni više baca na indijku nego brazilku, iako kaže da je iz Brazila... Nije neka ultra ljepotica ali ima ono nešto, sitna je, korektna, čak bi možda i ponovio.... Engleski 0

Ovo joj cimerica:

 

Bio upravo kod nje, u Ri. je do subote, njene slike, iako naravno nasminkana/isfiltrirana, u živo meni više baca na indijku nego brazilku, iako kaže da je iz Brazila... Nije neka ultra ljepotica ali ima ono nešto, sitna je, korektna, čak bi možda i ponovio.... Engleski 0

Ovo joj cimerica:

Daj nemoj me zezat,cista latina kakva indijka 😂

Nitko nije tvrdio da je ekstra zgodna ali je zgodna i dobar gfe daje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh