BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Bila je već pozitivna recenzija u jednoj od tema, ali evo da potvrdim.
Dogovor lak na WA, pošalje te na pravi ulaz, doček u seksi rublju, prostor vrlo uredan i nov, tuširanje i čist ručnik.
Cura je sitna, ali je jako lijepa i prirodna, ima je na svim pravim mjestima. Slike su njezine i možda najmanje retuširane što sam vidio.
Odnos na bazi GFE, na brazilski način, ne vjeruješ gdje nauče te vještine.
Negativno možda što ne zna niš osim portugalskog, ali nije bilo problema s pantomimama, a i čini se da je još jedna cura u stanu iako je nisam vidio (na žalost).
Ostao sam pol sata jer mi nije bio prvi odnos taj dan, preporučujem da ostanete duže jer je doživljaj intenzivan. Bio sam fin kod dogovaranja i dobio popust, al to si sami riješite, ne pitajte dalje.
Eto, objektivan nisam jer me latine i sitne cure najviše pale, ali nikom neće biti žao.
Hvala, Thalita!!💕
 

Bila je već pozitivna recenzija u jednoj od tema, ali evo da potvrdim.
Dogovor lak na WA, pošalje te na pravi ulaz, doček u seksi rublju, prostor vrlo uredan i nov, tuširanje i čist ručnik.
Cura je sitna, ali je jako lijepa i prirodna, ima je na svim pravim mjestima. Slike su njezine i možda najmanje retuširane što sam vidio.
Odnos na bazi GFE, na brazilski način, ne vjeruješ gdje nauče te vještine.
Negativno možda što ne zna niš osim portugalskog, ali nije bilo problema s pantomimama, a i čini se da je još jedna cura u stanu iako je nisam vidio (na žalost).
Ostao sam pol sata jer mi nije bio prvi odnos taj dan, preporučujem da ostanete duže jer je doživljaj intenzivan. Bio sam fin kod dogovaranja i dobio popust, al to si sami riješite, ne pitajte dalje.
Eto, objektivan nisam jer me latine i sitne cure najviše pale, ali nikom neće biti žao.
Hvala, Thalita!!💕
Thalita je mala bombica. Prirodna, vesela. Super cura
 

Bila je već pozitivna recenzija u jednoj od tema, ali evo da potvrdim.
Dogovor lak na WA, pošalje te na pravi ulaz, doček u seksi rublju, prostor vrlo uredan i nov, tuširanje i čist ručnik.
Cura je sitna, ali je jako lijepa i prirodna, ima je na svim pravim mjestima. Slike su njezine i možda najmanje retuširane što sam vidio.
Odnos na bazi GFE, na brazilski način, ne vjeruješ gdje nauče te vještine.
Negativno možda što ne zna niš osim portugalskog, ali nije bilo problema s pantomimama, a i čini se da je još jedna cura u stanu iako je nisam vidio (na žalost).
Ostao sam pol sata jer mi nije bio prvi odnos taj dan, preporučujem da ostanete duže jer je doživljaj intenzivan. Bio sam fin kod dogovaranja i dobio popust, al to si sami riješite, ne pitajte dalje.
Eto, objektivan nisam jer me latine i sitne cure najviše pale, ali nikom neće biti žao.
Hvala, Thalita!!💕
Dio di si dobio popust me vise interesira od recenzije 😂
 
Mišljenje?
Bio jucer, prostor u centru cist rucnik kupaona bi mogla biti urednija cura je identicna kao na slikama radi jako dobar anal i jako se trudi vrijedi svaki euro. Poruke dolaze konstantno na mob ali ga totalno ignorira i posvecena je 100%
 

Evo jedan moj doprinos.

+ lagan dogovor, cist stan, cura je zgodna, visoka, dobre sise, zategnuta guza, uska je, ne zgleda kao na slikama nego kao na video klipu

- cijena, engleski bi trebao bolji biti, pise deepthroat included ali nista od toga, dosta je to genericki odradila nije bas GFE experience, agresivno jase kaj mi nije odgovaralo jer sam uzeo 1h, masaza joj je brza i nesto na grublju stranu, svrsavanje u kondom.

Ne bih ponovio. Kome se svidja nek uzme 30min i doma.
 
Da li je netko bio kod Any? Lokacija Zagreb, oglas je svaki drugi dan aktivan. Na slikama se ne vidi cijela faca vec samo napumpane cube, ima ogromno dupe i video ti twerka.

Jucer sam ju kontaktirao, dogovorili se u 18h al mi nije bila poslala lokaciju pa nisam ni krenuo. Javila se oko 22h, rekla je da je morala trazit novi smjestaj... dogovorili se danas u 12, saljem poruku kaze ne moze prije 17h.

Cisto da ne gubim vrijeme, ako itko ima kakav info bio bih zahvalan!
 
Da li je netko bio kod Any? Lokacija Zagreb, oglas je svaki drugi dan aktivan. Na slikama se ne vidi cijela faca vec samo napumpane cube, ima ogromno dupe i video ti twerka.

Jucer sam ju kontaktirao, dogovorili se u 18h al mi nije bila poslala lokaciju pa nisam ni krenuo. Javila se oko 22h, rekla je da je morala trazit novi smjestaj... dogovorili se danas u 12, saljem poruku kaze ne moze prije 17h.

Cisto da ne gubim vrijeme, ako itko ima kakav info bio bih zahvalan!
Bio sam je prošli tjedan
Meni je bila dobra
Slike su ti malo fotoshopirane al je sve u svemu ona na slikama.
Engleski joj je dobar , dobro govori i sve razumije,
Daje se u akciji, vidi se da je gluma al dosta dobro glumi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh