BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Nagazio sam na minu pre neki dan, pa pošto je sad u HR da upozorim i ekipu kako bi istu izbegla 😀


Nedelja, imam da se vozim skoro 1000km, pa rekoh da nabrzaka napunim baterije u Ljubljani. Od mršave ponude izaberem njih 7-8 i pošaljem poruke, samo mi dve odgovore. Neke su odgovarale tek u sredu ili petak 😂
Elem, dogovorim ovu, tražim potvrdu da je ženska sa slike i dobijem sliku, to je to. Apartman u centru Ljubljane, mali ali ok.
Ženska nije ni izbliza ova sa oglasa, em je deblja (minus) i sva istetovirana (još veći minus) a kao finale - pirsing na obe bradavice 🥺 sme li se ta sisa stisnuti, igrati sa tim bradavicama?
Elem, nemam vremena a jaja su puna. Tuš pa akcija, a tu još gora priča. Pušenje može bez gumice (naravno da sam stavio) ali jaja neće da lizne. Kaže “blowjob means only dick” 😂 Sve joj smeta, nemoj ovako pa nemoj onako… istovarim se za 10 minuta i odoh dalje. Kažem joj na kraju “potrudi se da ne bude toliko očigledno koliko ne voliš ovaj posao. Bukvalno je izgledalo kao da si ti meni platila za sex”.
Kučka mrtva hladna odgovara da to što se meni ne sviđa, nekom drugom je super 😆 rekoh jeste, onome ko voli da jebe leševe.

Btw napisao sam recenziju bukvalno čim sam stigao do auta, ege je ne objavi. Par dana se dopisujem sa njihovom podrškom i tek jutros su ga ipak prihvatili. To apropo priče koja se ponavljala kao pokvarena ploča “a što ne pišete recenzije” - jbt za dati 1 zvezdicu na ege treba pokazati ozbiljnu odlučnost.
 
To ti je sve lutrija, nema tu pravila, uglavnom izbjegavat one "prljave" latine kako se kaže, gdje je higijena upitna i rade ko na traci, manji je rizik.

Veća je šansa da ćeš pokupit nešto sa PO, pogotovo kod onih koje su već godinama, desetljećima u tome, a cijena za kikiriki, pa im dolaze razni klošari il cigani.

Male šanse su da ćeš nešto ozbiljnije pokupit oralno.

Ako imaš partnera u privatnom životu, možeš se ić testirat povremeno da budeš siguran, ali razloga za brigu nema.
Da isto nitko ne zna za ove s ege brazilke, kolumbijke što su radile u mlađim danima. Onda se najbolje samo ići testirati redovito.
 
Nagazio sam na minu pre neki dan, pa pošto je sad u HR da upozorim i ekipu kako bi istu izbegla 😀


Nedelja, imam da se vozim skoro 1000km, pa rekoh da nabrzaka napunim baterije u Ljubljani. Od mršave ponude izaberem njih 7-8 i pošaljem poruke, samo mi dve odgovore. Neke su odgovarale tek u sredu ili petak 😂
Elem, dogovorim ovu, tražim potvrdu da je ženska sa slike i dobijem sliku, to je to. Apartman u centru Ljubljane, mali ali ok.
Ženska nije ni izbliza ova sa oglasa, em je deblja (minus) i sva istetovirana (još veći minus) a kao finale - pirsing na obe bradavice 🥺 sme li se ta sisa stisnuti, igrati sa tim bradavicama?
Elem, nemam vremena a jaja su puna. Tuš pa akcija, a tu još gora priča. Pušenje može bez gumice (naravno da sam stavio) ali jaja neće da lizne. Kaže “blowjob means only dick” 😂 Sve joj smeta, nemoj ovako pa nemoj onako… istovarim se za 10 minuta i odoh dalje. Kažem joj na kraju “potrudi se da ne bude toliko očigledno koliko ne voliš ovaj posao. Bukvalno je izgledalo kao da si ti meni platila za sex”.
Kučka mrtva hladna odgovara da to što se meni ne sviđa, nekom drugom je super 😆 rekoh jeste, onome ko voli da jebe leševe.

Btw napisao sam recenziju bukvalno čim sam stigao do auta, ege je ne objavi. Par dana se dopisujem sa njihovom podrškom i tek jutros su ga ipak prihvatili. To apropo priče koja se ponavljala kao pokvarena ploča “a što ne pišete recenzije” - jbt za dati 1 zvezdicu na ege treba pokazati ozbiljnu odlučnost.
Auu, a trebao si se ustat i otići dalje ili uzet dio novca ako si bio gotov za 10 min. Ili najbolje ne ići na ove neprovjerene ako ne želiš otići kad si već došao.
 
Jbg, to je rizik ovog posla 😂
Imao sam opciju ili da ne prcam taj dan ili da probam ovu. A bod u gostima se računa duplo 😆
Za 10min sam završio jer sam hteo da što pre obavim posao, vidim da tu nema sreće. Da se posle prepirem zašto nisam hteo da ostanem duže, ne mogu
 
decki moji u zadnjih par mjeseci cesto izgubim volju za ovaj hobi

otvorim oglas pa il vec vidim profil cure kojoj se neda jebat, il ruski profil iza kojeg je neka deseta cura, il mi prode kroz glavu da cu cekat na vratima ko majmun dok se agencija ne dogovori sama sa sobom, il mi nitko nece odgovorit na poruku (barem ne taj dan), il je cura u strogom centru i cim pomislim na trazenje parkinga i kasnjenje odma postanem zivcan... i nakon 10ak minuta zujanja po EGE sav nabrijan izgubim volju...

jedino iskreno u moru ovih "maldih jebenih zategnutih picaka" koje u stvarnosti ispod tone sminke izgledaju uzas, pretvaraju se da ne znaju engleski i jebu se kao da im se prijeti pistoljem (cast izuzetcima, kojih je malo) ko mi izgleda iole ok da bi otisao je ovaj profil
nisam bio, ali pokusat cu u narednih par dana.. jebote zena starija od mene, al u 100% slucajeva do sad je s takvima seks bio jeben.. te stara skola, one se jebu sa srcem i dusom.. i Vika je trenutno u ZG al ona je u mrtvom centru grada a neda mi se tamo ic...
 
decki moji u zadnjih par mjeseci cesto izgubim volju za ovaj hobi

otvorim oglas pa il vec vidim profil cure kojoj se neda jebat, il ruski profil iza kojeg je neka deseta cura, il mi prode kroz glavu da cu cekat na vratima ko majmun dok se agencija ne dogovori sama sa sobom, il mi nitko nece odgovorit na poruku (barem ne taj dan), il je cura u strogom centru i cim pomislim na trazenje parkinga i kasnjenje odma postanem zivcan... i nakon 10ak minuta zujanja po EGE sav nabrijan izgubim volju...
Fuckaj ga,tak je jer je ilegalno. Gdje je legalizirano,postoji i standard usluge.

Ako ti se EGE zgadil, onda je Wellcum Villach za tebe.Il se ozeni pa mozes oboje izbjeci 😃
 
decki moji u zadnjih par mjeseci cesto izgubim volju za ovaj hobi

otvorim oglas pa il vec vidim profil cure kojoj se neda jebat, il ruski profil iza kojeg je neka deseta cura, il mi prode kroz glavu da cu cekat na vratima ko majmun dok se agencija ne dogovori sama sa sobom, il mi nitko nece odgovorit na poruku (barem ne taj dan), il je cura u strogom centru i cim pomislim na trazenje parkinga i kasnjenje odma postanem zivcan... i nakon 10ak minuta zujanja po EGE sav nabrijan izgubim volju...

jedino iskreno u moru ovih "maldih jebenih zategnutih picaka" koje u stvarnosti ispod tone sminke izgledaju uzas, pretvaraju se da ne znaju engleski i jebu se kao da im se prijeti pistoljem (cast izuzetcima, kojih je malo) ko mi izgleda iole ok da bi otisao je ovaj profil
nisam bio, ali pokusat cu u narednih par dana.. jebote zena starija od mene, al u 100% slucajeva do sad je s takvima seks bio jeben.. te stara skola, one se jebu sa srcem i dusom.. i Vika je trenutno u ZG al ona je u mrtvom centru grada a neda mi se tamo ic...
Ok je zena. Ja bio kod nje.
 
Kako znate da je Trans ?
Za over adrianu ili kako se vec zove sam se uvjerio bio prosli tj kad je progovorila sve mi je bilo jasno. Samo sam se okrenuo I I voli droge odma me pitala jel se drogiram I imam li sta.

Isto sam bio prije par mjeseci kod jwdne nabildane crne kod kvatrica I imala je odvratan glas I picku.
Al je bill bivsa BB pa sam brio da je os testa I ipak je izjebo.
AL kad me krenula masirat imao sam Cuban osjwcaj kako mi je dupe gledala...
JEBENI TRANZICI..
Evo i ovaj je TS bio do pred koji dan u Zagrebu. Tko zna koliko vas ga posjetilo. A po faci nebi skužio da je transić. Treba odma čim uđeš u apartman pozdravit ličkim pozdravom (ruka u gaće), da nebi bilo zabune.
 
Nagazio sam na minu pre neki dan, pa pošto je sad u HR da upozorim i ekipu kako bi istu izbegla 😀


Nedelja, imam da se vozim skoro 1000km, pa rekoh da nabrzaka napunim baterije u Ljubljani. Od mršave ponude izaberem njih 7-8 i pošaljem poruke, samo mi dve odgovore. Neke su odgovarale tek u sredu ili petak 😂
Elem, dogovorim ovu, tražim potvrdu da je ženska sa slike i dobijem sliku, to je to. Apartman u centru Ljubljane, mali ali ok.
Ženska nije ni izbliza ova sa oglasa, em je deblja (minus) i sva istetovirana (još veći minus) a kao finale - pirsing na obe bradavice 🥺 sme li se ta sisa stisnuti, igrati sa tim bradavicama?
Elem, nemam vremena a jaja su puna. Tuš pa akcija, a tu još gora priča. Pušenje može bez gumice (naravno da sam stavio) ali jaja neće da lizne. Kaže “blowjob means only dick” 😂 Sve joj smeta, nemoj ovako pa nemoj onako… istovarim se za 10 minuta i odoh dalje. Kažem joj na kraju “potrudi se da ne bude toliko očigledno koliko ne voliš ovaj posao. Bukvalno je izgledalo kao da si ti meni platila za sex”.
Kučka mrtva hladna odgovara da to što se meni ne sviđa, nekom drugom je super 😆 rekoh jeste, onome ko voli da jebe leševe.

Btw napisao sam recenziju bukvalno čim sam stigao do auta, ege je ne objavi. Par dana se dopisujem sa njihovom podrškom i tek jutros su ga ipak prihvatili. To apropo priče koja se ponavljala kao pokvarena ploča “a što ne pišete recenzije” - jbt za dati 1 zvezdicu na ege treba pokazati ozbiljnu odlučnost.
Čestitke care, sad je ona/agencija popušila. Pa neka joj plate novi profil.
 
Pozdrav momci, zanima me jel neko od vas uspio pokupiti spolnu bolest sa EGE i mislite li da te kolumbijke i latine sto dolaze su zdravstveno ok? Naravno, akcija je s kondomom bila, ali sam se zapitao ima li potrebe testirati se na ozbiljnije stvari kao sto su hiv, hepatitis itd. Iako nemam nikakvih simptoma…
Pa ko God da ide na kurve trebao bi se povremeno testirat.
Ja sam za zivota pobrao neke bolestine.
Klamidija,gonorrhea..
Sreca da je bilo sve izlječivo.
Od tada nelizem kurvama picke nit se ljubim,nit prstenjacim.
Kod orala vam nemoze nista bit ako osoba ima zdrave zube I usnu higjenu.
Ako ne gutate izlucevine.

Nakon godina eskorta dosao sam na njihov level da je to za mene samo usluga kao I masaza ili šišanje I tjt.
Nekad se I zainteresiram al nakon par jebacina me prode.
A probao sam sto se tice sexa sve.
 
Pa ko God da ide na kurve trebao bi se povremeno testirat.
Ja sam za zivota pobrao neke bolestine.
Klamidija,gonorrhea..
Sreca da je bilo sve izlječivo.
Od tada nelizem kurvama picke nit se ljubim,nit prstenjacim.
Kod orala vam nemoze nista bit ako osoba ima zdrave zube I usnu higjenu.
Ako ne gutate izlucevine.

Nakon godina eskorta dosao sam na njihov level da je to za mene samo usluga kao I masaza ili šišanje I tjt.
Nekad se I zainteresiram al nakon par jebacina me prode.
A probao sam sto se tice sexa sve.
Pa di si care ISO lizat picku kurvi jesi me nasmijao sad 😂😂😂😂 lik
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh