BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ja neznam jel umene takva besparica.
Al stvarno sve ovo po EGEu nevrjedi 200-250 eura sat nikako....za outcalle traze 300_350 koji kurac je tim zenturacama.
Ugl su prljave cesto I'm smrde picke...ege je postao po. Al jos gori jel je 3x skuplji.
I uostalom umjetne sise guzice kosa usne lice nokti....odvratno sve skupa u globalu.

Pune oziljaka I masnica to je realno cjena ko na PO cast izuzecima.
 
Bio jucer kod ove, zapravo na tom oglasu. Treba nije ta, ali je nolosa.
120 za 20 min, pusenje bez, lazni DT, akcija ok, sisa 3 malo manja.
Prostor u Branimirovoj, urecno, cisto. Ona isto tako. Velika tetovaza na guzici. Visoka cca 165, valjda 55 kg.
Ugl sve skupa nelose, ali mi na kraju zao love jer je obicna cura.
EGE je fakat katastrofa, vise nema vrhunskih trebi
Brijem da cu se ostavit ovog hobija
 
Bio jucer kod ove, zapravo na tom oglasu. Treba nije ta, ali je nolosa.
120 za 20 min, pusenje bez, lazni DT, akcija ok, sisa 3 malo manja.
Prostor u Branimirovoj, urecno, cisto. Ona isto tako. Velika tetovaza na guzici. Visoka cca 165, valjda 55 kg.
Ugl sve skupa nelose, ali mi na kraju zao love jer je obicna cura.
EGE je fakat katastrofa, vise nema vrhunskih trebi
Brijem da cu se ostavit ovog hobija
Ostavi se odlazaka po ljeti, sve sex bombe su bile u Splitu i otišle većina od tamo ili uzele godisnji
 
Danas posjetio ovu 👇


Nije mi bila u užem izboru, ali jednostavno nisam imao sreće jer su dvije cure koje sam želio otišle iz Splita, a treća nije bila dostupna.
Uglavnom, cura je skroz ok, dosta smo "pričali" koristeći Google translate. Dogovorio 150 bodova za 45 minuti i 2 runde. Nije bilo loše, al očekivao sam i bolje.
 
Posjetio netko kralja drzislava? Koja tamo operira? Vec druga mi salje adresu, a slucajno mi izletjela i na ege-u da je u milanu 😄
 
Posjetio netko kralja drzislava? Koja tamo operira? Vec druga mi salje adresu, a slucajno mi izletjela i na ege-u da je u milanu 😄

Screenshot_2023-07-26-22-36-11-388_com.whatsapp.jpg

Zagreb

Milano
 
Pogledajte prilog 6361

Zagreb

Milano

Pa to nisu iste cure, ajd po naočale 😂.
 
Pozdrav, ekipa novi sam ovdje na forumu.
Uglavnom nažalost se moram nadovezati na loše recenzije na uslugu u zagrebu.
Zaželio se malo džindžirindžija bio u gradu taman žena u jurišićevoj pitam preko poruka da li ide u standardnu cijenu oral bez kondoma kaže sve ide.
Uglavnom uđem u stan stvarno je top ko na slikama treba joj 10 min da konačno krenemo jer stalno se šeće po stanu.
Krenemo na krevet ja joj kažem da počne s pušenjem, butra stavlja kondom. Ja rekao pa piše da radiš bez kondoma, ona da radim za dodatnih 50 Eur. Ugl ja sam dogovorio 30 min za 120 Eur ja joj kažem ajde 170 pušenje bez kondoma i 45 min ona pristane.
Krene akcija stvarno dobro puši, trpanje i ja nakon 9 minuta svršim. Ja se obrišem kažem daj novi kondom ona me gleda i kaže pa može se samo jednom, što opet nije napisala nego je rekla da vremenski je samo uvjetovano. Tako da sam 9 min platio 170 eur naravno počeo se s njom raspravljati bez rezultata razmišljao uzet novce, ali opet ne znaš ko je u sobi do.
Tako da isto ko i kolege s kupit pare welcum i znaš na čemu si.
 
Pozdrav, ekipa novi sam ovdje na forumu.
Uglavnom nažalost se moram nadovezati na loše recenzije na uslugu u zagrebu.
Zaželio se malo džindžirindžija bio u gradu taman žena u jurišićevoj pitam preko poruka da li ide u standardnu cijenu oral bez kondoma kaže sve ide.
Uglavnom uđem u stan stvarno je top ko na slikama treba joj 10 min da konačno krenemo jer stalno se šeće po stanu.
Krenemo na krevet ja joj kažem da počne s pušenjem, butra stavlja kondom. Ja rekao pa piše da radiš bez kondoma, ona da radim za dodatnih 50 Eur. Ugl ja sam dogovorio 30 min za 120 Eur ja joj kažem ajde 170 pušenje bez kondoma i 45 min ona pristane.
Krene akcija stvarno dobro puši, trpanje i ja nakon 9 minuta svršim. Ja se obrišem kažem daj novi kondom ona me gleda i kaže pa može se samo jednom, što opet nije napisala nego je rekla da vremenski je samo uvjetovano. Tako da sam 9 min platio 170 eur naravno počeo se s njom raspravljati bez rezultata razmišljao uzet novce, ali opet ne znaš ko je u sobi do.
Tako da isto ko i kolege s kupit pare welcum i znaš na čemu si.
Kada te izradi na taj način uzimas novac, a u sobi je do je druga djevojka ili nitko...a sve da je i nezz tko usluga nije odrađena i ako je tu netko tko odgovara za uslugu i istu dogovara razumit će to, ako ne razumi onda ga urazumiš i točka. Pardon, uzimas pola novca!!!
 
Nije ti nigdje "napisala" da je uključeno u cijenu, nego samo da radi to; zato sve moraš pitat prije, imaju ti oni svakakve fore da navuku naivce. I ne odgovara cura, nego pimp koji napiše svašta pa dodatno provjeriš s curom prije. Ja utipkam sve u google translate i pokažem joj pa ona ili potvrdi ili ne, pa se okrenem ili se dogovorimo.

Pravilo za pola sata (kod većine) je kad svršiš to je to, ako drugačije ne dogovoriš prije. I nema nikad nikog u sobi do, osim druge cure. I da ima, ne može ti nitko ništa kad tražiš dio povrata zbog loše usluge. Ali zbog naivnosti ne možeš tražiti nikakav povrat.

I ovo sve je već napisano više puta, pa vas i dalje dobivaju na te iste fore.
 
Nije ti nigdje "napisala" da je uključeno u cijenu, nego samo da radi to; zato sve moraš pitat prije, imaju ti oni svakakve fore da navuku naivce. I ne odgovara cura, nego pimp koji napiše svašta pa dodatno provjeriš s curom prije. Ja utipkam sve u google translate i pokažem joj pa ona ili potvrdi ili ne, pa se okrenem ili se dogovorimo.

Pravilo za pola sata (kod većine) je kad svršiš to je to, ako drugačije ne dogovoriš prije. I nema nikad nikog u sobi do, osim druge cure. I da ima, ne može ti nitko ništa kad tražiš dio povrata zbog loše usluge. Ali zbog naivnosti ne možeš tražiti nikakav povrat.

I ovo sve je već napisano više puta, pa vas i dalje dobivaju na te iste fore.

Točno.

Nepisano pravilo je (koje sam i ja naučio kroz iskustvo) da moraš SVE dogovorit do najsitnijeg detalja (od broja svršavanja,gfea,french kissiga,orala, prstenjačenja itd.) prvo preko poruke a onda opet sve ponovit i dogovorit sa curom na licu mjesta, jer većinom svima dogovara agent i one nemaju pojma što ste se vi dogovorili, jer agent većinom pristane na sve, samo da dođeš.

A onda ako povrdiš, odnosno dogovoriš s curom, dobro, a ako ne, ćao.

Jbg neke će ti potvrdit i na licu mjesta da sve može i opet će te pokušat izradit u akciji, e takve su najgore, proklete kurve.
Nije ti nit za otić, a nit za ostat..
 
Evo ova ti ima
jel se isplati ta Yanna, mislio sam je posjetiti ovih dana? tj. jel kooperativna ?
čini mi se ko neka bodybuilderica, sa sisama samo da ne puknu - uvijek kad stišćem takve, imam osjećaj da će prsnuti svaki tren :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh