BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

U nadi da izbjegne neugodno iskustvo, nadam se da će mi netko s iskustvom pomoći u izboru. Sutra idem u akciju, a u užem izboru su:





Nadam se da će se naći netko tko je imao iskustvo s ovim curama.
 
Izgleda da se vratila :


Nisam bio (nije moj tip baš) ali ona bi trebala bit dobra, bar su takve recenzije bile prije, ako se nije pokvarila.

Mislim da se Mia zvala, bila je sa onom Rayssom koju su svi hvalili i koju je kresnulo pola hrvatske (osim mene naravno hehe..).

Vidim da ta Rayssa nedugo korigirala nos, sad još bolje izgleda, nadam se da će i ona navratit opet.
 
U nadi da izbjegne neugodno iskustvo, nadam se da će mi netko s iskustvom pomoći u izboru. Sutra idem u akciju, a u užem izboru su:





Nadam se da će se naći netko tko je imao iskustvo s ovim curama.
NIsam sa doticnom ali po zadnjem iskustvu i onom sto sam procitao kolumbijke u sirokom luku izbjegavat.
 
Jucer se dogovaram sa agentom za jednu kuju,pise na stranici 30min/100,1h/200 i kaze on da pocinje ona od sutra radit. Pitam ga ja danas koja je cijena kaze on :
Incall 30 min/150
Incall 1h/250€



Included ->sex in all positions, blowjob with cundom, massage, touching all body.

Incall 1h/250€
Included in 1h price -> Blowjob without condom OR french kissing! 😉

Outcall 1h minimum/300€ + taxi -> Included in price -> Blowjob without condom OR french kissing!

Foot fetish or cum on body or golden shower => extra €30 for each
Kazem mu ja da tako ne pise na stranici , on da je potraznja velika pa da su se cijene povecale. Ja reko nista onda. Malo su se te kurabe uzdigle previse da im se placa toliko. Treba im se malo smanjit promet pa ce se spustit na zemlju one i ti njihovi debili.
Pricas o Ruby tocno to
 
U nadi da izbjegne neugodno iskustvo, nadam se da će mi netko s iskustvom pomoći u izboru. Sutra idem u akciju, a u užem izboru su:





Nadam se da će se naći netko tko je imao iskustvo s ovim curama.
Opcija je i ova 👇

 
Ako nema potražnje cijena pada
Nazalost, nije to tako jednostavno. Pala bi cijena, ali bi onda pala i ponuda koja je i ovako slaba. Nitko te cure ne drzi ovdje, ako im se ne svidi cijena koju mogu dobit, uvijek mogu otic u neku drugu drzavu. Cijena bi mogla pasti jedino kad bi se pojavili neki dodatni faktori koji bi privukli cure da dođu cime bi ponuda narasla, a potraznja ostala ista (npr. Legalizacija kurvanja je faktor koji bi mogao dovesti do toga). A uostalom, u ovom trenutku nisu toliki problem cijene koliko katastrofalno ponasanje cura, jer ako se cura ponasa kao truplo i samo gleda kako da te zajebe, to iskustvo ne vrijedi ni 200 ni 100 ni 50 eura vec NULA eura.
 
Jucer se dogovaram sa agentom za jednu kuju,pise na stranici 30min/100,1h/200 i kaze on da pocinje ona od sutra radit. Pitam ga ja danas koja je cijena kaze on :
Incall 30 min/150
Incall 1h/250€



Included ->sex in all positions, blowjob with cundom, massage, touching all body.

Incall 1h/250€
Included in 1h price -> Blowjob without condom OR french kissing! 😉

Outcall 1h minimum/300€ + taxi -> Included in price -> Blowjob without condom OR french kissing!

Foot fetish or cum on body or golden shower => extra €30 for each
Kazem mu ja da tako ne pise na stranici , on da je potraznja velika pa da su se cijene povecale. Ja reko nista onda. Malo su se te kurabe uzdigle previse da im se placa toliko. Treba im se malo smanjit promet pa ce se spustit na zemlju one i ti njihovi debili.
Ja sa ruby dogovorio po manjoj tarifi bez problema nitko nije spominjao ove skuplje cijene. Problem imamo sad oko toga sto je pusenje bez kondoma samo ako uzmes sat vremena ne pola sata hahaha...tako da ne znam jos na cemu smo 🤣
 
Nakon zadnjih par dana huntinga i okretanja na vratima, stiže uspješan ulov.


Sjeverna trešnjevka. Tarife su 100/200. Stan uredan, ručnik čist.

Engleski jako slab. Kaže da ima 24 godine, tako nekako bih i ja rekao. U licu je ista kao na oglasu. Nadprosječno visoka cura i jako dobro popunjana tamo gdje treba biti popunjena. Prava bomba. Sise prirodne, nisu nešto ogromne. Guzica zato je.

Ljubi se jezikom bez filtera, htjela je pušiti bez gumice, ali sam to na vrijeme zaustavio. Iako je bilo tečnijih, akcija bez neke zamjerke. Ne drka po mobitelu. Cum in face uz nadoplatu. U osnovnoj tarifi može cum on body. Djeluje kao da je imala malu tremu. Kaže da sam joj prva mušterija, sad jel je istina, ne znam.

U svakom slučaju ne mogu skicirati scenarij da ova mala nekog zajebe, baš zato što se osjetio taj neki "strah". Moj sveukupni dojam je 9/10 primarno jer nije baš ful moj tip, više volim đepne venere.

Ima i cimericu, nisam ju baš dugo imao prilike odmjeravati, ali u licu djeluje i lijepše (iako imala je dosta šminke). Imala je ogrtač pa joj ne mogu komentirati tijelo:

 
Znači to nije ova?

Mislim da o ovoj Ruby pricaju. Ja sam bio kod Mel koja je isto bila super, usluga vrhunska. Nakon par dana kako sam bio kod Mel pitao dal ima cimericu za trojku pa mi poslala njenu sliku.
 

Prilozi

  • 0561F96C-E43C-4302-ACB3-5185A83EA935.jpeg
    0561F96C-E43C-4302-ACB3-5185A83EA935.jpeg
    325,8 KB · Pregleda: 171
  • 903F9666-2D00-431A-8446-ACF3C2FA3036.jpeg
    903F9666-2D00-431A-8446-ACF3C2FA3036.jpeg
    163,2 KB · Pregleda: 166

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh