BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Druga prijateljica bi trebala biti ova ova:


Išao prije 2-3 mjeseca dok su bile u Zagrebu. Dogovarao baš s ovom Lindom. Točno se sjećam svega. BIle su tamo negdje iznad doma sportova, neka manje prometna ulica. Stan dvosoban + dnevni boravak.

Dočekala me ta Lili/Andrea kod koje si ti bio. Spuštene roletne i sve mračno iako je bilo tipa 3-4 popodne. Svijetli ona kroz taj boravak mobitelom da dođemo do sobe. U sobi je već bilo nekih sunčevih zraka pa više nisam bio skeptičan da nije cura koju sam dogovorio, već sam jasno vidio da to nije ta.

Reko mala sve pet ali nisam tebe dogovorio. Pokazujem slike Linde i reko gdje ti je ova. Krene se Lili/Andrea derat nešto po boravku na španjolskom, i čujem kako neko nazad nešto odgovara. Upalim flashlight na mobitelu da vidim koji kurac se događa. Vidim na kauču u boravku leži ova druga Valentina/Valeria i pobacani jastuci i deke po njoj. Boravak cijeli u neredu isto. Reko ok nisi ni ti ta koju sam dogovorio.

Obije se cijelo vrijeme nešto smiju i govore mi da je Linda u onoj drugoj sobi. Uđem ja unutra, ženska spavala, izgledala ko zombi. Reko ma vi ste poremećene sve po redu, doviđenja i izašo van.

Bio već i malo ljut jer ponuda u Zg nije bila nešto dobra da imam drugih opcija, spustim se iz zgrade dolje, dolazi poruka na mobitel "baby wtf??" Blokiro broj i otišo dalje svojim poslom.
Trebao si im se posrat na tepih prije nego si izašao.
 

Ova je barem fer i napiše da je prije bila muško, a ne ko one Carol, Anna i ostale (vjerojatno ih ima još).
 
Dogovarao sa:


Ima još tih profila pod imenima Carlinha, Ca Lopes i Carla Lopes.

Dočekala me


Ženska u 30im godinama, uživo lošija nego na slikama. Reko sam joj da poruči agenciji da su kreteni, okrenio se i otišo.
 
Dogovarao sa:


Ima još tih profila pod imenima Carlinha, Ca Lopes i Carla Lopes.

Dočekala me


Ženska u 30im godinama, uživo lošija nego na slikama. Reko sam joj da poruči agenciji da su kreteni, okrenio se i otišo.
E hvala ti, jucer oko 23:30 sam se bio dogovorio i slucajno forum bio otvoren i vidio sto si napiso, pa reko da necu doc ipak.
 
Evo i odgovora. Zaobilazit u sirokom luku.iznimna ljepota i tu sve staje.nema gfe i trudi se od pocetka da ti bude potpuno odbojna tako da ni ljepota ne pomaze.posenje bez kao nebi to agent kaze da moze ali ne. Tu sam trebao vec izac.ajde kazem dobro bar je bomba bit ce ostalo bolje ali kurcina, pocne ga ona izdrkavat na najjace kazem cekaj to mogu i sam.znam spanjolski solidno pa na njenom jeziku razumjela.pocne opet kad ono za 15 sekundi ona hop gore.opat trebao otic ali ajde mozda bide aktivna kad ono nakon 15 sekundi ne pase mi ppza ajde se prebaci s koljena na tabane nakon jos 15 sec ne nemogu ne pase mi i krene ga ona opet izdrkavat.tu mi je vec puku film sto nije prije nije mi jasno.gubim volju ja i on ocito ona je nije ni imala.tad vec na pola reko daj vise koju pozu zelis pa da zavrsimo s time.kaze dogy.satro se u dogiju ali neide osjecam se ko na robiji a ona mrtvo puhalo. I opet ona vidi da vise ne mozes ces da ti ga izdrkam. Kazem necu ne trudis se nista ajde rewers hvatam je tu i tamo a ona se izmice na sve strane kad opet ona ma niti 15 sec joj nepase mi. A ja lud ajde boze daj da svrsim da zavrsi ova muka Isusova. Ajda ga vise izdrkaj jer ovako nista od toga a vrijeme se blizi kraju pa neda mi se ic pun doma.a kad ona pocne kao da svira bubnjeve udara po svakud, jaja ko činele.nista od toga daj se malo potrudi kad opet kao da ga nikad nije vidjela, neznam moze bir neiskustvo ali vise mi se cini taktika.konacno zavrsila i ta muka.i konacno dosao do zakljucka nikad vise mimo preporuke ma kako god izgledala.
Kod ove sam i ja bio nedavno, bez da sam pregledao forum i sad krenem pisati iskustvo i vidim ovo. Potpuno ista prica, totalno nezainteresirana, gubitak vremena i novca...zgodna je, al na ege je bilo puuno zgodnijih tako da je svakako za izbjegavati...jedan od rijetkih promasaja koje sam imao 😅
 

Meni izgleda bolje nego na slikama. U tijelu prava bomba, u licu lijepa. Dao bih oko 25 godina. Prijateljski raspoložena i engleski perfektan. Stan uredan. Tarife su 110/150. Na whatsappu nije ona nego manager.

Ne mogu reći ništa u vezi akcije jer je nije bilo. Tražio sam neke extra usluge, ali je odbila. Nudio nadoplatu, opet odbila. Nije mi ovaj put do regularne usluge, pa sam se zahvalio na vremenu i otišao. Moja pretpostavka obzirom na tih minutu-dvije komunikacije je da bi bilo dobro sve u svemu da sam ostao.
 

Meni izgleda bolje nego na slikama. U tijelu prava bomba, u licu lijepa. Dao bih oko 25 godina. Prijateljski raspoložena i engleski perfektan. Stan uredan. Tarife su 110/150. Na whatsappu nije ona nego manager.

Ne mogu reći ništa u vezi akcije jer je nije bilo. Tražio sam neke extra usluge, ali je odbila. Nudio nadoplatu, opet odbila. Nije mi ovaj put do regularne usluge, pa sam se zahvalio na vremenu i otišao. Moja pretpostavka obzirom na tih minutu-dvije komunikacije je da bi bilo dobro sve u svemu da sam ostao.
Pa sta si trazijo? Moze inbox ako neces javno
 

Meni izgleda bolje nego na slikama. U tijelu prava bomba, u licu lijepa. Dao bih oko 25 godina. Prijateljski raspoložena i engleski perfektan. Stan uredan. Tarife su 110/150. Na whatsappu nije ona nego manager.

Ne mogu reći ništa u vezi akcije jer je nije bilo. Tražio sam neke extra usluge, ali je odbila. Nudio nadoplatu, opet odbila. Nije mi ovaj put do regularne usluge, pa sam se zahvalio na vremenu i otišao. Moja pretpostavka obzirom na tih minutu-dvije komunikacije je da bi bilo dobro sve u svemu da sam ostao.
Jeli odbila usluge koje su navedene tamo, ili nesto dodatno van toga?
Koliko ih je u stanu?
 
Pozdrav jebaci, nisam dugo bio u posjeti kod kraljica noci, doslo mi da se sad aktiviram malo. Koje lokacije treba izbjegavati, nekoc je to bila kruziceva 6. Kakva su vam iskustva, doceka li vas treba sa slike ili su opet vecinom muljaze?

Ova mala mi je zapela za oko, a i ketty mi kaze da ce ovaj tjedan u zagreb skoknut

 
Pa sta si trazijo? Moze inbox ako neces javno
Od sat vremena usluge, pola sata isključivo predigre, ljubljenje s baš jako puno jezika (pokazo sam joj primjere) i za kraj CIM/CIF, ovisno kud pogodim 🤣

Jeli odbila usluge koje su navedene tamo, ili nesto dodatno van toga?
Koliko ih je u stanu?
Iskreno uopće ne čitam koje su usluge navedene u oglasu, ali u svakom slučaju ovo što sam tražio nisu common usluge haha.

Ima cimericu, nisam ju vidio. Gazda mi ju je ponudio, to je ova:

 
Jeli odbila usluge koje su navedene tamo, ili nesto dodatno van toga?
Koliko ih je u stanu?
Ovo joj je cimerica:

Izbjegavat. Odbija usluge navedene u komunikaciji sa pimpom, nakon 10min, ukljucujuci tusiranje, se digao i otisao. Ne vrijedi ni 10eur.

Je ta cura sa slika, ali malo pristava u licu. Slike su malo jace photoshopirane.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh