BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Jednostavan dogovor putem WhatsAppa, Charlotte je vrlo ugodna osoba i prava eskort dama, lijepa je, atraktivna i tijela poput Venere. Da ne spominjem da je druželjubiva i komunikativna. Divno smo proveli vrijeme zajedno, fantastičan GFE, nisam mogao odvratiti ruke od njezinih prekrasnih oblina i svilenkaste kose. Ona zna svaki položaj kako raditi, izgledati, ponašati se, održati uzbuđenje. Definitivno za ponoviti
cijena 1 sat 200 eura, ostao duze
izgled 8, ima oziljake od carskog reza i silikona
gfe 10
akcija 9, ne radi anal
komunikacija 8, osnovni eng
profesionalnost 10
Svaka na mjestu, dva puta sam ju posjetio u Zagrebu i zaista me nije razocarala nijednom. Podatna, njezna cura koja i uziva u odnosu ako se potrudite oko nje. Slike na profilu su apsolutno njene, a kako je i kolega rekao obline su bas za radit sve moguce perverzije s njima koje mozete zamisliti. Nasmiješena konstantno i pošto nabadam španjolskog moguća je i zajebancija s njom. Lijepo iskustvo sve u svemu.

30 min/120 magneta za frizider
 

Kod ove sam bio prije 3 godine. Vjerujem da nema ljudi koji bi platili 300€ za sat vremena, ali svejedno da utvrdim gradivo.

Ima instagram:


Mala je meni cista desetka. Uzivo ista kao i na instagramu. Ima 26-27 godina.

Međutim, akcija živa katastrofa. Ženska umišljena od glave do pete. Ne može ovo, ne može ono. U akciji joj stalno nešto ne paše. Sjećam se da sam ju gricnuo za bradavicu da bi se ona na to izderala iz svog glasa. Bio sam tad još zelen i mislio sam si sad će mi uletiti ekipa s palicama.

Ali ajde napaljen ja svejedno jer je treba baš brutalna, i riješim prvu rundu nakon nekih pol sata. Platio sat. Ženska se krene oblačit, ja gledam i pišem joj na translateu jer ne zna riječi engleskog, da bi ona meni rekla gotovo je, plaćena je jedna runda. Ja reko koji kurac je gotovo, dogovoren je sat, a ženska se fino postavi s egom i krene me praktički tjerat van iz sobe.

Gluplje sam se osjećao jedino kad sam jebo debelu brazilku. Imala ogrtač, a u licu lijepa. Otvorim novčanik, ispadne 200 eura. Ona skine ogrtač, ispadne 20 kila sala.

A ova Carol ima i cimericu sad u Zagrebu:


Ne znam kakva je ona, ali u ovom biznisu se uvijek vodim onom "s kim si, takav si". Tako da ne vjerujem ni da ova pruža neku razinu usluge, čak naprotiv, vjerujem da joj Carol sugerira kako sjebati mušteriju.
Znači takav je osjećaj kad te zajebe ladyboy 😂
 

Pretragom foruma ne mogu naći ništa o njoj. Mislim da je prije bila pod drugim imenom. Molim ako netko ima iskustvo s njom da se javi. Ne bih volio da opet bude okret na vratima...
 

Pretragom foruma ne mogu naći ništa o njoj. Mislim da je prije bila pod drugim imenom. Molim ako netko ima iskustvo s njom da se javi. Ne bih volio da opet bude okret na vratima...
 
Da je estetska kirurgija toliko napredna, svaka bogatija ženska bi izgledala ko top model

Točno to, mislim da je ekipa malo zabrijala na par objavi po redditu (mogu i ja sad random žensku proglasit transićem).

A i @Pocetnik joj je vidio picu i jebao, nisam stručnjak za to, al vjerojatno bi skužio nešto.

Općenito cura izgleda ženstveno do bola, tak da osobno ne vjerujem da je bila muško.
 
Daj ti ili @Sperminator dokaze da je bila.
Kao prvo, nedavno se pricalo o Camili u temi Osijek da je trans. I cijeli forum: je je je. Ovdje jebate samo punjetaroši.

Ali sad za ovu. Pogledaj instagram i vidi ko je prati. Znam, veoma teško jer ima puno pratioce

Reddit si naša, a ako znas kako Reddit funkcionira, onda bi tribalo to vec bit dokaz dovoljno

Ali imaš i ovdje https://www.forumtravesti.com.br/fo...terior/1258007-isah-marion-isa-marquezine-etc

Pa mozes još više googlat
 

Pretragom foruma ne mogu naći ništa o njoj. Mislim da je prije bila pod drugim imenom. Molim ako netko ima iskustvo s njom da se javi. Ne bih volio da opet bude okret na vratima...
Zvala se prije i Anitta Brasil i Dundara... Izvrsna, odlicno iskustvo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh