BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ta Tais bezobrazna drolja. Pitam je jel radi oral without i cim i odgovori ona that's disgusting i još nešto natrekelja; a ja njoj "And it's not disgusting to fuck for money with random guys?" i onda počela s nekim uvredama 😂.

Tako da je sigurno ista razina smeća ko i ta Carol.

E to je taj ego i stav o kojem pričam. Doslovno ti se postavi tako da ti bude glupo išta reći ili napraviti osim turnit ga u pičku.
 

Jednostavan dogovor putem WhatsAppa, Charlotte je vrlo ugodna osoba i prava eskort dama, lijepa je, atraktivna i tijela poput Venere. Da ne spominjem da je druželjubiva i komunikativna. Divno smo proveli vrijeme zajedno, fantastičan GFE, nisam mogao odvratiti ruke od njezinih prekrasnih oblina i svilenkaste kose. Ona zna svaki položaj kako raditi, izgledati, ponašati se, održati uzbuđenje. Definitivno za ponoviti
cijena 1 sat 200 eura, ostao duze
izgled 8, ima oziljake od carskog reza i silikona
gfe 10
akcija 9, ne radi anal
komunikacija 8, osnovni eng
profesionalnost 10
Pise 250 na ege, na 200 si uspio spustiti? U Splitu sam ovih dana pa cu posjetiti :)
 
dogovarao sa =>

dopisivanje ok
dodem na lokaciju, joj ona ima mengu
joj ima ona prijateljicu, prijateljica moze
vec sam lagano nadrkan jer rade idiota od mene al ajde

salje slike od =>
reko ajde

kaze cekaj 2 min
cekam ja.. nakon 4 min saljem poruku sta se dogada!?

evo cekaj jos 5
kazem ja ok.. cekam 5 i onda idem, vec sam lud...
nakon 5 ja da cu otic i bas stize poruka, ona spremna.. vani vruce, 35, ja na suncu ko debil... dvoumim se dal da ostanem il odem.. ajde ostat cu..

greska

ulazim u stan, mala se probudila upravo
ok.. dam joj pare, pitam jel joj agencija rekla za oral bez kondoma (za to sam kao vise platio al sam ispregovao sa agencijom za nizu cijenu) .. je je sve ok
ode ona
vraca se, kaze dao sam premalo
ja vec lud.. reko ne ne ne.. dogovorio sam sa agencijom cijenu..
ok ajde zove on nekog.. ok ajde..

krene "akcija".. znaci nema niceg, nema emocije, nema daska dobre volje.. niceg..
pocne mi cistit kurac sa vlaznim maramicama, nateze ga, pece za popizdit.. strasno..

treba mi kaze da legnem.. ok.. primi mi kurac za dno i trese ga ljevo desno... ajde dobro.. to traje 15 sekundi.. ok.. 30 sekduni.. ok.. sad vec minutu.. okrene se i pogleda u mene i kaze "it's not getting up"..
ja pizdim "why are you shaking it?! what are you doing?!"...

nakon pregovora da mi nije jasno sto pokusava, ajde pocne ga ona pusit (posto sam vec platio ekstra), kurac se digne jedva... u sobi nema klime, pakao...
pokusavam neke pokrete, na apsolutno sve dobivam "no"..
pitam ja nju, "what can I do for the paid price"
kaze ona mene "you can touch my beautiful body"
znaci ona je dosla, skinula se i misli da to vrijedi tih novaca... samim time sto je prisutna bez odjece misli da radi svoj posao...
jao... vec dugo nisam bio ovako nadrkan...

stavim ga, pocne se treba nabijat na reverse cowgirl umjesto gore dole nekako u stranu... opet boli za popizdit.. opet pregovaramo koji kurac radi.. nista vracam ga unutra.. osjetio sam nekako da bi mogao svrsit pa i jesam.. pokupio se, grizao jezik da ne steram u 3 picke materine i nju i agenciju i otisao...

KA
TA
STROFA
Bio sam i ja tamo, kod tih klosarskih prevarantica, samo ja sam ih našamaro i uzeo lovu nazad, čak je kurva i pimpa zvala i njega sam stero u kurac ;) imaju sreće što im glave nisam razbio tamo svima.
 

Kod ove sam bio prije 3 godine. Vjerujem da nema ljudi koji bi platili 300€ za sat vremena, ali svejedno da utvrdim gradivo.

Ima instagram:


Mala je meni cista desetka. Uzivo ista kao i na instagramu. Ima 26-27 godina.

Međutim, akcija živa katastrofa. Ženska umišljena od glave do pete. Ne može ovo, ne može ono. U akciji joj stalno nešto ne paše. Sjećam se da sam ju gricnuo za bradavicu da bi se ona na to izderala iz svog glasa. Bio sam tad još zelen i mislio sam si sad će mi uletiti ekipa s palicama.

Ali ajde napaljen ja svejedno jer je treba baš brutalna, i riješim prvu rundu nakon nekih pol sata. Platio sat. Ženska se krene oblačit, ja gledam i pišem joj na translateu jer ne zna riječi engleskog, da bi ona meni rekla gotovo je, plaćena je jedna runda. Ja reko koji kurac je gotovo, dogovoren je sat, a ženska se fino postavi s egom i krene me praktički tjerat van iz sobe.

Gluplje sam se osjećao jedino kad sam jebo debelu brazilku. Imala ogrtač, a u licu lijepa. Otvorim novčanik, ispadne 200 eura. Ona skine ogrtač, ispadne 20 kila sala.

A ova Carol ima i cimericu sad u Zagrebu:


Ne znam kakva je ona, ali u ovom biznisu se uvijek vodim onom "s kim si, takav si". Tako da ne vjerujem ni da ova pruža neku razinu usluge, čak naprotiv, vjerujem da joj Carol sugerira kako sjebati mušteriju.
Tako sam I ja used onu Ally malu prosli tjedan I probably mi je neke te pirangeiro fore is favela prodat.
Isto kao jedan sex 300 euro.
Prije pocetka akcije mi je pocela bas jako stiskat kurac koda ce ga otkinut.
Ono ni neprijatelju nebi tako drkao
:)
Onda ju krenem jebat pa se zaljepi za tebe da ga nemozes vadit pa ti namjesta kuk da ga nemozes zabit kako treba...sve fore samo da te sjebe.
Pa bi kao doggy pa se naguzi I prdne...
Kad bi je poceo jebat uz sve te njene prepreke gleda me u oci I govori mi fuck you.I opet mi se spusti.
I nakon 30min Kaze gospodica "tajmi" idem ja doma.
Toda sam pukao uhvatio ju za glavu I nabio da mi lize prostatu. Ni to nije htjela drzi glavu dolje ali nista ne lize.
Onda sam joj dao do znanja da je u zona di perigo...tu se usrala I pocela radit kako treba. Pocela me jebeno cjelog grist I lizat kurac mi je eksplodirao I tako je nastavila grist mi sise I vrat dok sam je bas nasilno unistavao u misionarskoj.
Svrsio sam abnormalnno bas sam je izjebao ko pseto...nakraju je ostala na rucku I Jo's jednom sexu sve u cjenu 1x
Pa se I rasplakala jer joj saudades filho..pa sam je I tješio no chorar bebe tudo bem.
Cak su je zvale ove njene brazilke jel sam ju oteo.
Dobila je I 50eura tip.
Ugl cudno ali dobro iskustvo.
Vecina tih kurvi su Haslerice I pokusat ce vas sjebat.
Ja sam pre iskusan I nemogu prljavo protiv prljavih igrača.
 
sad me detalji zanimaju :) sto je bila kap koja je prelila casu?
Prvo kad sam krenuo na tusiranje vidim wc gori od svinjca, tu sam im se ispišo po kadi iz bijesa, a vjerojatno sam vec podsvjesno htio otic kad sam vidio da zenska ima 15 kila vise nego na slikama (od ove dvije bila je jos jedna kod koje sam ja dosao), krevet zmazan,smrdljiv i ja tu trebam leć? Odmah odjeb i vraćaj pare, naravno njih tri su me napale gdje sam ja podemonio, al ako treba strgat ću sve tri za 150 eura
Najjaca stvar kad je pimpa zvala,vidis na video pozivu frajer u nekom tropskom podrucju a u zagrebu kiša pada 🤣
Poanta priče je da ni u kom slucaju ne ostavljate pare, nece mi se te fukse ponasat ko da su tu doma👍
 
Prvo kad sam krenuo na tusiranje vidim wc gori od svinjca, tu sam im se ispišo po kadi iz bijesa, a vjerojatno sam vec podsvjesno htio otic kad sam vidio da zenska ima 15 kila vise nego na slikama (od ove dvije bila je jos jedna kod koje sam ja dosao), krevet zmazan,smrdljiv i ja tu trebam leć? Odmah odjeb i vraćaj pare, naravno njih tri su me napale gdje sam ja podemonio, al ako treba strgat ću sve tri za 150 eura
Najjaca stvar kad je pimpa zvala,vidis na video pozivu frajer u nekom tropskom podrucju a u zagrebu kiša pada 🤣
Poanta priče je da ni u kom slucaju ne ostavljate pare, nece mi se te fukse ponasat ko da su tu doma👍
Nije baš lijepo to što si uradio ali si morao tako jer nisi imao izbora, na žalost. Neka si im pokazao da novac i tarifu treba ozbiljno shvatiti i odraditi... samo pošteno i profesionalno.
 

S ovom sam bio prije 2 tjedna u ZG-u. Kolumbijka sa top tijelom, umjetne sise ali jako dobro napravljene i odlična guzica, malo starija nego na slikama, uredna i mirišljava, jako vrckava i “živa”, nastoji ugodit klijentu, ne priča engleski pa je komunikacija malo teška ali sve nadoknadi akcijom, oral bez kondoma odličan, sve klasicne poze daje i baš uživa dok se jebe, top je bilo kad krene stenjat na španjolskom

220 EUR za sat vremena, definitivno bi ponovio, mislim da je sad u zadru, ali se rekla vratit u ZG
Pozdrav, ako nije problem, možete li nanovo staviti link njezina profila jer na ovaj kad se pretisne ne vodi nigdje.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh