BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

mene zanima ima li tko iskustva sa ovom mladom curom , ima puno linkova i čini se jeftino



Bio ja sad, nazalost da, predobro da bi bilo istinito, jbg 2 puta sam naso dragulja za 150e a sad je bila pusiona s ovom.

Uglavnom nema veze sa tim slikama, 21god kaze, nezna beknut engleskog, ima bar 10 kila vise nego sta pise, faca, ah aj neki prosjek, duga smeda kosa, jaki bokovi, veca guza, silikoni cice, tvrdi jeftini.

Ne ljubi se, samo cmakanje, smeta joj brada di god pipnes.
Ima ljepi picic, da se licnut i prstenjacit.

Sjedim na njoj i idem joj stavit kitu u usta al neda ide prvo mirisit glavic, i ok stavi u usta i pusi malo i naglo stane da nece vise da stavim kondom.

Da skratim, dobro pusi i prek kondoma, i dobro jase, da se nabijat.
Ponovio nebi.
 
Oćeš nas ostaviti da ostanemo gladni pod ispruženom rukom ili buš se omilio i nahranio nas informacijama...?????

Bio ja sad, nazalost da, predobro da bi bilo istinito, jbg 2 puta sam naso dragulja za 150e a sad je bila pusiona s ovom.

Uglavnom nema veze sa tim slikama, 21god kaze, nezna beknut engleskog, ima bar 10 kila vise nego sta pise, faca, ah aj neki prosjek, duga smeda kosa, jaki bokovi, veca guza, silikoni cice, tvrdi jeftini.

Ne ljubi se, samo cmakanje, smeta joj brada di god pipnes.
Ima ljepi picic, da se licnut i prstenjacit.

Sjedim na njoj i idem joj stavit kitu u usta al neda ide prvo mirisit glavic, i ok stavi u usta i pusi malo i naglo stane da nece vise da stavim kondom.

Da skratim, dobro pusi i prek kondoma, i dobro jase, da se nabijat.
Ponovio nebi.
Eh da odgovorim sam sebi, sad bas malo svrljam po sajtu i vidio da sam zapravo ovu dobio na ovom gore broju, sad neznam sta mislit, osim da sam napaljena budala koja se nezna okrenut na vratima i tak mi i treba.
 
Oćeš nas ostaviti da ostanemo gladni pod ispruženom rukom ili buš se omilio i nahranio nas informacijama...?????
To su ti bile ove dvije, prije nekih mjesec dana su bile u ZG a i spomenute su tu na forumu.
Ko je sad na ta dva profila neznam ali znam da nisu one.

 
mene zanima ima li tko iskustva sa ovom mladom curom , ima puno linkova i čini se jeftino



Ja poslao preko WhatsApp-a poruku koliko ostaje u gradu, čim je pročitala (pročitao) nestade s aplikacije
 

Sara 525055


Valentina 537079


Lana456872


Rakel 525305

Netko bio s njima? Ili su fake?
 
Bio neki dan kod ove:


atraktivna mulatkinja, engleski odlican, app cist,uredan.

Na vratima odmah pusica i zagrljaj, nakon tusiranja ceka me na krevetu...

Ljubljenje, diranje, polegne me i krene pusiti onim svojim velikim usnama, lize ga od glave do jaja :)...ili dobro glumi ili je bila jebeno napaljena, okrenem je i polizem predivan mirisljavi picic, stenje, uvija se...

Nakon toga odaracina u svim pozama, svrsio u doggyu ko konj, napunio jebeni kondom (veli ona, wow koliko puno sperme, da nije bilo kabanice prefarbal bi je u bijelo)...

1h - 200europljana, u nedjelju odlazi i veli da se vise nece vratiti u HR, imate je jos danas i sutra..
 

Sara 525055


Valentina 537079


Lana456872


Rakel 525305

Netko bio s njima? Ili su fake?

Iz iskustva ću ti odmah reći da zaobiđeš oglase Kubanki od 150 eura, jedino ako nisi previše izbirljiv.
Nemaju veze sa slikama koje su na oglasu (uživo puno ružnije i deblje) , usluga nikakva , kradu vrijeme i upitna higijena. Možda se nekome i posrećilo koji put kao i sa Ukrajinkama i Ruskinjama ali do sada sam bio najzadovoljniji sa Brazilkama
 
Per esperienza vi dico subito di bypassare gli annunci di ragazze cubane da 150 euro, solo se non siete troppo schizzinosi.
Non hanno niente a che fare con le foto dell'annuncio (molto più brutte e grasse nella vita reale), nessun servizio, rubano tempo e igiene discutibile. Forse qualcuno è stato fortunato alcune volte, come con le ragazze ucraine e russe, ma finora sono stato molto soddisfatto delle ragazze brasiliane
C'è una sudamericana da provare?
 
Iz iskustva ću ti odmah reći da zaobiđeš oglase Kubanki od 150 eura, jedino ako nisi previše izbirljiv.
Nemaju veze sa slikama koje su na oglasu (uživo puno ružnije i deblje) , usluga nikakva , kradu vrijeme i upitna higijena. Možda se nekome i posrećilo koji put kao i sa Ukrajinkama i Ruskinjama ali do sada sam bio najzadovoljniji sa Brazilkama
Kubanke? Piše Kolumbija, to si mislio.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh