BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Nemojte biti tako glasno glupi 😂
Pohvalio sam jednu devojku (iako sam i pre i posle nje pisao za neke druge devojke) i neki paranoik je iz toga zaključio da sam joj pimp. Onda su to ovi sa kraćom pameću to prihvatili bez razmišljanja, i sad ponavljajh kao mantru.
Jesam nekoliko puta reagovao kad vidim kmečanje o cenama, naprosto mi je jezivo da čitam navodno odrasle osobe kako kukaju. Ali to se izgleda ne može ispraviti, staro drvo se ne savija 😂 slušajte ove što im se dve zmije zaplele oko novčanika pa jebite one kiborge za 150e, a ako dobro odrade posao onda stisnite zube pa grunite još 10e bakšiša 😂😂😂 šou
 
Poslednje mudro što si izgovorio je “ukakio sam se” pa su u vrtiću pravile mini feštu, jer si bio poslednji u grupi 😂😂😂
Nisam mislio samo na moju mudrost nego još dosta kolega što si i pročitao već.A vidiš sve i po komentarima.I zaboravio si da sam sa tobom završio diskusiju prije mjesec i po otprilike pa sam te slobodan podsjetiti na to.Molim bez osvrta,smijeha,lajka ili dislajka...Nisi mi interesantna sfera..jbg
 
Ali eno “njih” 😂 kakva paranoja jbt
Pimp je svako ko mu kaže da je sramota na 18+ forumu “kme, kme, kme” zbog novca na svakoj drugoj stranici, i da se danas za 150e u 99% slučajeva može jebati samo kiborg ili neka upitne higijene. Ili oboje 😂

Back on topic: Valerie je ponovo u Zagrebu, pa ko je voljan da proba najtopliji prijem ikada i najbolji blowjob ikada, a voljan je da zažmuri na par kg viška, neka ne gubi ni minute:


Za one koji će “prokljuviti” da sam i njoj pimp, neka ne beru brigu: ne uzimam joj od cene, moje je samo ono preko 10e što joj date kao bakšiš. 10e je dovoljno za čast, tu se držim odluke dvočlane komisije u sastavu maestro i Kir Janja
 
Ali eno “njih” 😂 kakva paranoja jbt
Pimp je svako ko mu kaže da je sramota na 18+ forumu “kme, kme, kme” zbog novca na svakoj drugoj stranici, i da se danas za 150e u 99% slučajeva može jebati samo kiborg ili neka upitne higijene. Ili oboje 😂

Back on topic: Valerie je ponovo u Zagrebu, pa ko je voljan da proba najtopliji prijem ikada i najbolji blowjob ikada, a voljan je da zažmuri na par kg viška, neka ne gubi ni minute:


Za one koji će “prokljuviti” da sam i njoj pimp, neka ne beru brigu: ne uzimam joj od cene, moje je samo ono preko 10e što joj date kao bakšiš. 10e je dovoljno za čast, tu se držim odluke dvočlane komisije u sastavu maestro i Kir Janja
Duo with girl koji je označila kvačicom znači da u cijeni koja piše imaš i cimericu ili ?
 


Ja sam bio kod ove i nemam nijednu zamjerku,blizu centra je necu govorit ulicu.
250e sat vremena 2 pucnja cura sudjeluje stagod hoces radit seks s kondomom ostalo bez,silikoni u sisama i guzi prcasto sve stoji full,ne pozuruje na prvu sam probao skinut cijenu na 200e nekako kao 45min ovo ono al nije popustila s njom sam pisao kaze da je tu zasad stalno.
Kolumbijka sve cisto uredno ona jako uredna moram priznat jednom mjesecno ovakvo vrijedi sta probat jer ovi sljamovi s plavog oglasnika to sve treba tuc kolko god ih ima.
Ovakve zene nisu nase cure s balkana nikako ovo je ziva vatra 😂😂
 
Može li link sa ege, ne vidim više njen oglas
nema ne egeu ali ovdje ostaje duže


Dobra je. Imam i ja insta od par njih

Zanimljivo, vecina njih su neki "influenceri" u Brazilu.

imam i ja par instagrama, svaka 3 latina ima tinder , a tek svakoj 10 na tinderu piše instagram , mislim da sam već stavio u ovoj temi par njih
 
nema ne egeu ali ovdje ostaje duže




imam i ja par instagrama, svaka 3 latina ima tinder , a tek svakoj 10 na tinderu piše instagram , mislim da sam već stavio u ovoj temi par njih
Pise da je trenutno u Osijeku.

 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh