BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Hehe meni to vrijeme baš odgovara jer taman završim s poslom. Ništa ako nitko nije bio čekam platu da sjedne pa javim dojmove
Ona ti je tu već neka 2 tjedna, tak da reci gazdi nek malo pogura tu plaću prije nego ode dalje hahaha. Makar ta agencija zna dulje vrijeme držati cure jer im očito dobro ide; Katty/Ketty je jedna od njih, koja je više tu nego doma.
 

Ovu bih ja izbjegavao; kroz poruke napiše nešto u stilu "you need to send me selfie when you are outside of my apartment". Ja napišem, ok, ajde video call da i ja tebe onda vidim, prije nego potrošim vrijeme na dolazak i veli ne, samo moj selfie. Najvjerojatnije neka rugoba s lažnim slikama ili druga vrsta prevare.
Nije rugoba, ali selfie ti traže neke cure. Ja sam imao jedno takvo iskustvo, tražila je selfie ispred ulaza u zgradu kao potvrdu da sam tu. Poslao sam sliku gdje se samo djelomično vidim. Na kraju bilo skroz dobro iskustvo...
 
Pozdrav ekipa! Nisam uspio naći nikakvu recenziju o Mariji. Ima par oglasa na ege. Najviše me zanima je li stvarno ona dočeka.

 
Isao sam na kongres i s obzirom da sam bio u drugom gradu idem loviti komade. Prvu lijepo zaspreham (35 godina, izgled 8/10) odemo lijepo navecer na veceru, pricamo, pricamo i na kraju kako je iz Zagreba kazem da sam ozenjen da si ne stvorim probleme > ona si nakon te izjave poslozi kockice i kao bude si razmislila... Javlja da ipak nije za kombinaciju, nakon toga zaspreham drugu (udana je tako da sigurno nema problema🤣) opet vecera, vino... (Cca 40-45 godina, izgled 7/10, ali sređuje se super i ostavlja puno bolji dojam, jebozovno djeluje, business woman). Zadnjim snagama dobijem ju u sobu. Kako se dobro sredila nisam niti skuzio koliko je mlohava kada je gola...😭 S obzirom da je u sobi ja napaljen posevim ju i mislim si koji mi vrag to treba🤣🤣🤣... Sada dolazim k sebi od svega... Potrosio na vecere, vina i zajebancije ohohohoho, a provod sve u svemu tako tako. Pitam frenda da li ima sto pametno u Zagrebu preko EGE, kaze nema, kakva je situacija u Austriji puno losija nego prije korone ne idi... Kakva je situacija u Mađarskoj nitko ne zna...

I sada pitanje, ako mi netko moze pomoci i privatnom porukom. 😎 Zelim zgodnu zensku da sam sljedecih tjedan dana pod dojmom. Imate preporuku, savjet...? Najradije bi neku latinu😇
 

Ista cura, prvi link prave slike.

+ vesela, nasmijana.

- pozuruje, ne radi ono sto se unaprijed dogovorite, odma nakon prvog pucnja pita jel idem pod tus.

Ne bih ponovio.
 
Pitam frenda da li ima sto pametno u Zagrebu preko EGE, kaze nema, kakva je situacija u Austriji puno losija nego prije korone ne idi... Kakva je situacija u Mađarskoj nitko ne zna...

I sada pitanje, ako mi netko moze pomoci i privatnom porukom. 😎 Zelim zgodnu zensku da sam sljedecih tjedan dana pod dojmom. Imate preporuku, savjet...? Najradije bi neku latinu😇

Nisam bio, al na EGE ima jebene recenzije. A u Mađarskoj,...ha "Budimpešta majka"
 

Netko bio kod nje u zadnje vrijeme?
Da li je kao na slikama?
 
Hvaranine, s obzirom da si uvijek nesebično dijelio recenzije, da ti se na neki način revanširam.
Brazilska crnkinja, lijepo tijelo s jednom manom - desna sisa ima neki feler, ima rupu, kao da je operirana. Simpa lice, aparatić na zubima koji ne smeta za pušenje, dapače pušenje zaslužuje vrlo visoku ocjenu.
Doček u donjem vešu, pete, osmijeh.
Priča portugalski i francuski, engleski ne, pa komunikacija sporo ide.
cca 30 godina, 165cm, 3-4, kilaža taman
100 europskih, oko 40 minuta.
Da nema feler s desnom sisom ponovio bi.
Tu je do utorka, nakon toga ide doma za Božić i NG.
Nisam osjetio rupu na sisi, ali jesam vrhunsku uslugu.
Vrijedi svaki Euro,totalni GFE, čista, zgodna, miriše, a jebe se ko zmaj.
Od prve poruke do kraja ,sve išlo glatko.
Iskreno preporučam
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh