BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Tako to treba da bude 🤣🤣🤣
Zbog ovog samo mogu dignut cijenu sa 200-250 na 300 1h zato jer je split ''the hood'' hrvatske XD i cure se mozda budu plasile u buducnosti.
E sad real talk, te kurvestije iz brazila su povezane, imaju neku grupu na telegramu/viberu gdje shareaju info bilokakav tako da sve one po cijeloj HR def znaju da se ovo desilo i kojoj curi se desilo. Pokazivala mi jedna cura s kojom sam se skompao i tu famoznu privatnu crnu listu i sve to sta imaju.
 

Još jedno barem meni dobro iskustvo.
Slike njene ali jako jako fotošopirane pa to uzmite u obzir.
Ovo je jedan pravi komad žene, sise dupe sve cvrsto i prirodno. Minus je aparatić za zube.
Oral bez, meni je bas pasao, lize jaja cijeli kurac, pa pusi i istovremno masira jaja. Ne sramite se reci što i kako vam pase, slusa i trudi se. Sex u tri klsične poze kaubojka, misionarka i dogy. Može dosta podnjeti, ja sa svojih 110 kila stavio noge na ramena i uzeo sise u ruke i skoro svom težinom se naslonio na nju.
Jedino nije neki GFE samo se ovlaš ljubi.
Šteta 200 novih, rekao bih da se isplati.
Jel daje cim/cif kao sta pise u services?
 
Zbog ovog samo mogu dignut cijenu sa 200-250 na 300 1h zato jer je split ''the hood'' hrvatske XD i cure se mozda budu plasile u buducnosti.
E sad real talk, te kurvestije iz brazila su povezane, imaju neku grupu na telegramu/viberu gdje shareaju info bilokakav tako da sve one po cijeloj HR def znaju da se ovo desilo i kojoj curi se desilo. Pokazivala mi jedna cura s kojom sam se skompao i tu famoznu privatnu crnu listu i sve to sta imaju.
Zbog ovog samo mogu dignut cijenu sa 200-250 na 300 1h zato jer je split ''the hood'' hrvatske XD i cure se mozda budu plasile u buducnosti.
E sad real talk, te kurvestije iz brazila su povezane, imaju neku grupu na telegramu/viberu gdje shareaju info bilokakav tako da sve one po cijeloj HR def znaju da se ovo desilo i kojoj curi se desilo. Pokazivala mi jedna cura s kojom sam se skompao i tu famoznu privatnu crnu listu i sve to sta imaju.
sada policija radi svoj posao
 

sraaaam vas bilo splicani
Ona Erika kod koje sam bio prije neki dan, kad sam pitao di ce nakon Zagreba, rekla da ce u Zadar ili Rijeku. Ja pitam zasto ne u Split ipak je to iza Zagreba najveci grad. Rekla "O ne ne u Split, tamo ljudi nisu dobri i da je puno cura imalo problema." Pa Splićani sramite se kad ste kod kurava došli na takav glas.
 

Nisam bio, ali po korespodenciji ja bih izbjegavao jer liči na prevaru i razočaranje od akcije ako je već ta sa slika; oba profila vode na istu adresu, ali odgovaraju 2 totalno različite osobe (inače se prepozna koja cura je kod koje agencije prema načinu odgovaranja) i nude totalno različite usluge za cijenu.

Prvi profil, koji je vjerojatno "pravi" za 200e nudi bezvezne usluge s extra dodacima koji dođu na 400+ za neke normalne usluge (koje ostale brazilke nude za istu cijenu od 200e), dok drugi veli da je sve to već uključeno.

I normalno, na oba profila tvrde kako je onaj drugi laž.
 
Ima još jedan profil Larissa ili tak nekak.

Istina, to je kurva, ne bi trebala nuditi usluge "kako joj se netko svidi" jer to nije profesionalno ponašanje. Ili radiš nešto ili ne.

A profil popunjavaju agenti tako da uglavnom to i nije neka referenca, osim uređenih agencija kao ova koja nudi brazilke po 150/220.

Bio netko kod ove? Došla valjda jučer, ali na broju nema odgovora:
Yasmin izgleda odlično. Chubby crnkinja, mlada, popunjena na pravim mjestima... 😊
Dogovorio sam se s njom u ponedjeljak naći, ali mi je nešto iskrsnulo pa sam otišao iz Zagreba. Šteta...
 
Pozdrav. Da li netko zna da li ima koja sa egea da je dlakava ne mora puno biti dovoljno je i malo da ima. Kod koje god da sam bio bila je obrijana. Nebitno u kojem je gradu u Hrvatskoj. Hvala unaprijed.
 
Yes. Prekrasna cura. Fino, čvrsto tijelo. Simpatićna i voli se smijati. Prića ok engleski.

Kada j usporedim sa drugim "top pićkama" kako bi drugi rekli, onda nije u rangu jedne Mel Maya ili Lua/Nathaly. Nije mrtvo puhalo i dobro surađuje, ali fali joj onaj "pfund" aktivnosti, strasti, mašte i erotike top klase.

Mene Lua/Nathaly pojela od glave do pete, a nismo se znali niti 2 minute.

Mel Maya mi je skroz orkenula glavu sa svojim pristupom.

Kod njih dvoje mogu reći da su kurve od srca. Jebu se tako i daju gostu do znanja, da je dobrodošao. Jako veliki kino kod njih.

Recenzirao sam i Daphne i Kiki i spustio sam par rijeći o Grazieli. Ja mislim, da su one sve bolje od Anite kada ih direktno usporedim.

Ne shvati me krivo. Otići ću još jednom do Anite da vidim jer bude bolje, jer je svakako za ponoviti. A kad ja odem drugi put k jednoj, a nisam bio titally flashed prvi put, to nešto znaći!
Meni je Anita odlicno sjela, sa tvoje liste mogu ju uporediti samo sa Grazielom. Sa oba dvije sam uzivao daleko iznad prosjeka ali mi je Anita cak bila malo bolja. Uhvatio sam ju prvi dan kako je stigla u Zagreb pa je valjda bila puna energije. Volim kad mogu komunicirati i mada Graziela ima bolji Engleski, Anita me je iscjedila svojom energijom. Da li si bio kod Ketty? Nju sam fulao prosli put pa me zanima kako bi ju rangirao u odnosu na ostale?
 
po stoti put se vrti ovaj fake profil, zna mozda netko ako je ovaj put stvarno ona?
Mislim da je od lani nitko nije uspio sresti
 

sraaaam vas bilo splicani
Evo ja iz Splita. Da nazalost ima takvi i to je odavno poznato. Znam da oni svugdje dobro zaradjuju, tako i u Splitu. Ali taj jedan mali broj ljudi zna sve pokvariti, nazalost
 

sraaaam vas bilo splicani
Žao mi cura ali mi nije jasno kako su došle same u Hr kako nisu imale nekog lika da ih brani od ovakvih budala.
 
Meni je Anita odlicno sjela, sa tvoje liste mogu ju uporediti samo sa Grazielom. Sa oba dvije sam uzivao daleko iznad prosjeka ali mi je Anita cak bila malo bolja. Uhvatio sam ju prvi dan kako je stigla u Zagreb pa je valjda bila puna energije. Volim kad mogu komunicirati i mada Graziela ima bolji Engleski, Anita me je iscjedila svojom energijom. Da li si bio kod Ketty? Nju sam fulao prosli put pa me zanima kako bi ju rangirao u odnosu na ostale?
Ne. Ketty nisam isprobao. Ali Graziela je iz poćetka tražila blizinu. Poćeli smo akciju sa ljublenjem i međusobnim trljanjem tijela i plesom. I to se nije puno promjenilo tokom sata. Uvijek je imala tu bliskost.

No dobro.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh