BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Nabe cijenu jer mogu i uvijek će netko otići pa makar kasnije živio na kruhu i vodi. Isto ko sto ja mogu naci neki stari televizor koji je zadnji put radio 91 i stavit ga u oglas i tražit 1000€ e sad je pitanje dal će ga netko kupit ili neće. Vjerojatno će rec pa to ne vrijedi ni 100€ dam ti 20€ za njega i udaraj se nogom u guzicu. Tako i ovo treba procjenit dal ona vrijedi 250€ ili ne. S ege imam dosta iskustva bilo je cura koje su vrijedile al bilo je i onih kod kojih sam žalio pare. To se dogodilo s jednom s istoka odrađivala je sve mehanički
Zato služe recenzije i ocjene. Ne treba biti lijen i ako nisi ili jesi zadovoljan uslugom određene cure obavezno napisati komentar na EGE. Naravno i ovdje na forumu.
 
Kako ne kontaš? Što im više zine dupe za luksuzom tako dižu cijenu usluge! Nije skočila cijena na 300 eura zbog potražnje nego što se osladio život na visokoj nozi i skupe krpice. Sve te Brazilke mahom dolaze iz bijede i sirotinje, pa sad im se osladila lova i luksuz...Šta misliš što ne cijepaju te cifre po npr Njemačkoj ili Austriji gdje je standard daleko veći?
 
Da se napravi komisija koja će da propiše na šta kurve smeju da troše pare i koliko para, isto tako da propišu koliko smeju da naplaćuju. Ovo je neizdrživo 😂
 
Humor fail...

Ništa jarane moj samo cijepaj latinjare redom, ne žali džebane, svima nama na zavist! Poslije se nemoj ibretiti kada cijena skoči na 500 eura po satu...
 
Baš je zabavno kako naš mili Sofronije svesrdno zastupa devojke. A još je zabavnije kako je kod nas uvek aktivan kada nam stigne Kika/Lady Gracia/Slavic Girl ....

Čovek bi pomisio da mora da svuda idu zajedno

 
Baš je zabavno kako naš mili Sofronije svesrdno zastupa devojke. A još je zabavnije kako je kod nas uvek aktivan kada nam stigne Kika/Lady Gracia/Slavic Girl ....

Čovek bi pomisio da mora da svuda idu zajedno

Poprskao bih je po faci i uzviknuo "Slava Ukrajini!"
 
Jbga.. zivimo u drzavi koja je turisticka top destinacija.. jadran je top europska destinacija. Shodno tome sve je skupo. Od stanova do cura. Ona u slovackoj kosta 50 eura ura, doje ode 200. Zato jer moze i jer ima dovoljan broj ljudi koji ce to platit. Liti da ne govorim. Na jadranu je ludnica.
A opet nema ih puno kod nas. Doje 15 cura u Split i sve imaju posla. Da ih je 100 bilo bi jeftinije.
Ali realnost je takva i nista to nece prominit.
Ne slažem se. Nisu tako brojni klijenti turisti tj. poslovni putnici. Puno njih samo zakoluta očima kad usporede rang Budimpešte ili Beča. Baš njih briga kakvo je stanje u ZG. Skupo im je pa zaobilaze.

Važan je doživljaj razine cijena i usluga koji se ovdje raspravlja - važan za pimpove.

Da nije tako nebi se stalno pojavljivali razni new member likovi koji uvjeravaju plati što se traži, ako nemaš neidi, to tolko vrijedi, i ostale spike...

Ekipa na ovom forumu ima VELIKI utjecaj koliko će gostiju imati neka curka ili agencija. Već sam vidio kako se jedna curka morala oprositi od ovog tržišta. Čim vidite nekog sa bajkom: mi smo ovdje zanemarivi, tonu njih plaća, bla bla, možete biti sigurni od kud dolazi...
 
Baš je zabavno kako naš mili Sofronije svesrdno zastupa devojke. A još je zabavnije kako je kod nas uvek aktivan kada nam stigne Kika/Lady Gracia/Slavic Girl ....

Čovek bi pomisio da mora da svuda idu zajedno

Nemoj biti tako glasno glup 😂 barem se na forumu može videti istorija poruka. Graciji sam posvetio 2-3 poruke, ali paranoja i dalje traje.

Btw bio sam danas kod hvaljene Skarlett. Od mene dobija jedva prelaznu ocenu, ne bih je ponovio ni za džabe. Pišem kasnije malo više detalja.
 
Ne slažem se. Nisu tako brojni klijenti turisti tj. poslovni putnici. Puno njih samo zakoluta očima kad usporede rang Budimpešte ili Beča. Baš njih briga kakvo je stanje u ZG. Skupo im je pa zaobilaze.

Važan je doživljaj razine cijena i usluga koji se ovdje raspravlja - važan za pimpove.

Da nije tako nebi se stalno pojavljivali razni new member likovi koji uvjeravaju plati što se traži, ako nemaš neidi, to tolko vrijedi, i ostale spike...

Ekipa na ovom forumu ima VELIKI utjecaj koliko će gostiju imati neka curka ili agencija. Već sam vidio kako se jedna curka morala oprositi od ovog tržišta. Čim vidite nekog sa bajkom: mi smo ovdje zanemarivi, tonu njih plaća, bla bla, možete biti sigurni od kud dolazi...
Kolega imaš 1000 lajkova od mene. Nadajmo se da će veliki dio naših kolega shvatiti ovo što si napisao. Bravo
 
Ne slažem se. Nisu tako brojni klijenti turisti tj. poslovni putnici. Puno njih samo zakoluta očima kad usporede rang Budimpešte ili Beča. Baš njih briga kakvo je stanje u ZG. Skupo im je pa zaobilaze.

Važan je doživljaj razine cijena i usluga koji se ovdje raspravlja - važan za pimpove.

Da nije tako nebi se stalno pojavljivali razni new member likovi koji uvjeravaju plati što se traži, ako nemaš neidi, to tolko vrijedi, i ostale spike...

Ekipa na ovom forumu ima VELIKI utjecaj koliko će gostiju imati neka curka ili agencija. Već sam vidio kako se jedna curka morala oprositi od ovog tržišta. Čim vidite nekog sa bajkom: mi smo ovdje zanemarivi, tonu njih plaća, bla bla, možete biti sigurni od kud dolazi...
Potpuno se slažem. Forum ima ogroman utjecaj. Pogotovo recenzije. Ali dečki neće pišu. Ili ako ih pišu onda se stvore neki trolovi koji bi ušli u igru, nemaju s čim pa počnu pizdarije pisati i fantazirati.
Agencije su također na ovom forumu, gledaju i čitaju o svojim curama. Cure također.
Svi gledaju samo ga mi omalovažavamo kao nije ovo ništa. A kada je pala EGE stranica prije par mjeseci, cure su dosta klijenata pobrale preko ovog foruma. Isto kao i što smo mi došli do njihovih brojeva i lokacija
 
Potpuno se slažem. Forum ima ogroman utjecaj. Pogotovo recenzije. Ali dečki neće pišu. Ili ako ih pišu onda se stvore neki trolovi koji bi ušli u igru, nemaju s čim pa počnu pizdarije pisati i fantazirati.
Agencije su također na ovom forumu, gledaju i čitaju o svojim curama. Cure također.
Svi gledaju samo ga mi omalovažavamo kao nije ovo ništa. A kada je pala EGE stranica prije par mjeseci, cure su dosta klijenata pobrale preko ovog foruma. Isto kao i što smo mi došli do njihovih brojeva i lokacija
Dakle ako sam shvatio, a mislim da jesam, bitan je forum i mi kao klijenti?Onda je sve rješeno, znamo da cure ne mogu bez nas, a ako je tako onda nas ne mogu levatit nebulozama tipa 250-300.Pričao sam sa dosta njih i kažu da se u njihovim krugovima priča da se u Hrvatskoj može odlično zaraditi, više nego na drugim destinacijama. Znači moje je mišljenje da bi se u prvom redu djevojke i agenti trebali malo upristojit ili ćemo tražiti ostavku vlade zbog njihovih visokih cijena... Jedna od djevojaka je cjeli 11. mjesec bila u Splitu, a najprije rekla da će oststi 10 dana pa poći u Napulj. Ja sam joj spomenuo da je Zagreb veliki grad da bi gore moglo biti posla za nju i da još je u ZG... Eto bija sam opširan, ali da se zna kakav Napulj, Rim, Barcelona ili Minhen i Beč, ovdje se one raspištolje.
 
Forum ima utjecaj svakako... Primjer je ona emma koja je bila toliko hvaljena na forumu i na egeu. Dobivala je masu upita i digla cijenu jer joj se može, jebiga. Osobno sam bio poluposran nakon susreta bez obzira što je bila jedna od zgodnijih.

S druge strane, jedna me cura pitala koji kurac je s ljudima jer ima blokiranih više od 1000 brojeva, a svejedno povrh toga ima zadovoljavajuc broj klijenata uz izbirljivost s kime će leći. Brojke su na njihovoj strani i to je to, jednostavno.

Dok ide, ide. U svim sferama je valjda atraktivno ostvariti što veću maržu :)
 
Kakva ste vi svi skupina kretena dajte napravite si temu vise i odjebite, nakon umornog dana dodem procitat koju recenziju kad ono 3 idiota se nasla raspravljat
A ti majmune se upristoji i odjebi odavde. Tvoju recenziju nije nitko pročitao otkako si član već 1,5 godina.
Stoga kada prvu recrnziju napišeš, možeš nešto nekome reći. Do tada odjebi u skokovima i kuco
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh