BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Postoji još jedna blacklista u koju sam se uvjerio prije 3,4 dana.
Black lista koje vode pojedine agencije.
Saznao sam od telefoniste jedne ruske agencije da se moj broj nalazi na toj listi i da je blokiran. Naravno, kontaktirao sam ih s drugog broja i nakon par urednih posjeta s moje strane sam ga pitao zašto je moj glavni broj blokiran.
Rekao mi je da je taj broj blokiran radi puno negativnih recenzija.
Nisam mogao vjerovati.
Ja mu govorim da su negativne recenzije( jedna zvjezdica na EGE profilu) napravljene zato što sam bookirao jednu a dobio drugu curu i to je prevara. Isto tako su dobili i 3,4 dobre ocjene ako me dočekala cura koja je bookirana. Na kraju mi je rekao da me neće odblokirati ali ako ga kontaktiram s ovog pomoćnog broja, da će mi slati uvijek slike od cura koje su zaista dostupne.
Rješenje je upozoriti agenciju ( kada saznaš da razgovaraš s agentom/ telefonistom) da praviš okret na vratima i pisati recenziju nakon 2,3 dana( što je glupo).
 
  • Like
reagiranja: Aco
me kakva crna slika .. ne salji nista..

a i na temelju cega ti je frend reko da se "nesto desava"?
ja u zadnjih 2 tjedna 3 puta bio preko EGE, sve ok bilo, dapce - izvrsno!
S agencijom Chocolate and cream se nešto čudno dogodilo ovih dana.
Uvijek su imali tri aktivna agenta na tri različita broja i dostupni skoro 24/7.
Sada spala knjiga na dva slova.
Jedan agent , novi traži selfie i sliku novca.
Ne priznaju stari status regular klijenta,.....
Ima još toga.
Uglavnom i ja sam to primjetio ima nekih 10,12 dana
 
  • Like
reagiranja: Aco
I onda Bambino ti si pristajao na taj uvjet i slao si svoju sliku??????
Daj nemoj zajebavati!!!! Slika se NE ŠALJE.
Još malo ćemo slati i lovu putem bona. Pa ćemo se nadati i moliti da nas primi, smrzavati se u hladnom haustoru dok čekamo.
Taj tko govori da šalje sliku ili je pimp ili ima posebne potrebe pa neka ne tipka ovdje.
Koje slike, koji bonovi.
NE šalju se slike, niti se kupuju bonovi.
 
Ne mislim na tu listu, ali poznata mi je.

Listu koje vode cure međusobno kao datoteka. Niko i Ijak su se prošlo ljeto o tome razgogarali, ako se ne varam.
Više mi imamo žalbi na njih ali mi se ne žalimo, ne pišemo negativne recenzije na EGE,a trebali bi.
A pimpovi, agenti, curke puno više pišu o nama, nevjerojatno.
 

Na ovo sam mislio.
Ok.
Ova je svima vidljiva i to je ok.
Spominjali smo i tu, internu ( nama nedostupnu) listu, o nama ka o klijentima.
I na kraju list pojedinih agencija koje imaju puno fake profila i koje nevole da im cure dobiju lošu ocjenu. A dobijaju jer oglašavaju cure koje danima, mjesecima nisu tu a tvrde da ce one otvoriti vrata.
Ponavljam,ne sve agencije ali ima ih dosta.
 
  • Like
reagiranja: Aco
Ok.
Ova je svima vidljiva i to je ok.
Spominjali smo i tu, internu ( nama nedostupnu) listu, o nama ka o klijentima.
I na kraju list pojedinih agencija koje imaju puno fake profila i koje nevole da im cure dobiju lošu ocjenu. A dobijaju jer oglašavaju cure koje danima, mjesecima nisu tu a tvrde da ce one otvoriti vrata.
Ponavljam,ne sve agencije ali ima ih dosta.
Ekipa gdje je nestala muskost! Ako te zenska zajebava ne znam kako mozete normalno je**ti, jer ako te zajebava imas osjecaj inferiornosti i meni osobno to ne odgovara. Uđete i pristanete na uvjete koje vam netko postavi (druga osoba otvori, smrdi...), a duboko u sebi znate da to nije to NE mozete se osjecati kao muskarci... Ne zaboravite one zive od nas! Treba biti korektan, fer, pametan, ali one trenutno vise zajebavaju nas nego mi njih i ja se necu dati zajebavati od njih, a nemojte ni vi! Ako ne valja, nije to to okrenite se napisite losu recenziju, ako valja napiste dobru recenziju i biti ce nam svima lakse 😎
 
Ekipa gdje je nestala muskost! Ako te zenska zajebava ne znam kako mozete normalno je**ti, jer ako te zajebava imas osjecaj inferiornosti i meni osobno to ne odgovara. Uđete i pristanete na uvjete koje vam netko postavi (druga osoba otvori, smrdi...), a duboko u sebi znate da to nije to NE mozete se osjecati kao muskarci... Ne zaboravite one zive od nas! Treba biti korektan, fer, pametan, ali one trenutno vise zajebavaju nas nego mi njih i ja se necu dati zajebavati od njih, a nemojte ni vi! Ako ne valja, nije to to okrenite se napisite losu recenziju, ako valja napiste dobru recenziju i biti ce nam svima lakse 😎
EGE je postao katastrofa, gori od PO. Jer postoje dva pristupa, naivci ili oni s više para plaćaju 300 eura i ne zanima ih kako koja cura izgleda i drugi pristup da želiš realnu sliku i video prije dolaska uz normalne cijene. A neki profili ovdje su od agenata i pimpova.
Treba sjesti u auto i otići u bilo koji FKK Slovenija ili Andiamo, Goldentime ili Wellcum. Dodješ popričaš, ako ima kemije onda ju izabereš. Tko bira, pa onaj tko plaća.
Najbolje da ja šaljem svoju sliku nekoj tamo, koje gluposti se pričaju. Mi biramo prvi a ne one. Gdje je tu muškost, Slažem se.
 
Upozorenje za Sandy profil, šeće po gradovima, ima ih vjerojatno više a neće da šalje slike. Otkantati odmah.
 
Ekipa gdje je nestala muskost! Ako te zenska zajebava ne znam kako mozete normalno je**ti, jer ako te zajebava imas osjecaj inferiornosti i meni osobno to ne odgovara. Uđete i pristanete na uvjete koje vam netko postavi (druga osoba otvori, smrdi...), a duboko u sebi znate da to nije to NE mozete se osjecati kao muskarci... Ne zaboravite one zive od nas! Treba biti korektan, fer, pametan, ali one trenutno vise zajebavaju nas nego mi njih i ja se necu dati zajebavati od njih, a nemojte ni vi! Ako ne valja, nije to to okrenite se napisite losu recenziju, ako valja napiste dobru recenziju i biti ce nam svima lakse 😎
Tako je Miki,sve si napisao kako treba biti i svi se trebamo ovoga držati.Većina djevojaka sa EGE-a ne opravdava svoju cijenu(čast iznimkama), a skuplje su samo u Dubaiu i Singapuru i onda pišu da neće dolaziti kod nas??? Eto vidit ćemo kako neće...ovdje im je najbolje...doduše tu i tamo naleti poneki krkan šta ih maltretira,predstavi se da je član zakona ili ih nedaj Bože opljačka, ali opet manje nego drugdje, toga ima svagdi, al na te stvari se ne može utjecati..Bravo još jedan put na komentaru, živija i dugo koristio(KVALITETENE) usluge.. Pozz
 
Sigurno da im je dobro kod nas, da nije ne bi ih bilo toliko koliko ih ima. Bio sam par puta kod ege i nisam imao problema, mada nisam bio zadnjih 7-8 mjeseci.
Samo da je skupo, skupo je, a većina ne opravdava cijenu.
Jednom došao i dočekala me totalno druga djevojka i ja budala pristao, rekao sam sebi, što ću kad sam već tu.
Jedino tad sam se zajebao. Trebao sam odjebati i jednostavno otići.
Što se tiče PO, cijene su dosta niže, ali nikad nisam išao.
Puno lažnih profila, puno prevaranata, tu bi išao samo na preporuku
 
Ekipa gdje je nestala muskost! Ako te zenska zajebava ne znam kako mozete normalno je**ti, jer ako te zajebava imas osjecaj inferiornosti i meni osobno to ne odgovara. Uđete i pristanete na uvjete koje vam netko postavi (druga osoba otvori, smrdi...), a duboko u sebi znate da to nije to NE mozete se osjecati kao muskarci... Ne zaboravite one zive od nas! Treba biti korektan, fer, pametan, ali one trenutno vise zajebavaju nas nego mi njih i ja se necu dati zajebavati od njih, a nemojte ni vi! Ako ne valja, nije to to okrenite se napisite losu recenziju, ako valja napiste dobru recenziju i biti ce nam svima lakse 😎
Kolega.
Pročitaj još jedan put moj post. Komentirao sam agencijske blackliste a ti spominješ muškost i ženske koje zezaju.
Kada kontaktiraš agenciju, valjda ti je jasno , da ne komuniciraš sa curom koju želiš posjetiti.
 
Sigurno da im je dobro kod nas, da nije ne bi ih bilo toliko koliko ih ima. Bio sam par puta kod ege i nisam imao problema, mada nisam bio zadnjih 7-8 mjeseci.
Samo da je skupo, skupo je, a većina ne opravdava cijenu.
Jednom došao i dočekala me totalno druga djevojka i ja budala pristao, rekao sam sebi, što ću kad sam već tu.
Jedino tad sam se zajebao. Trebao sam odjebati i jednostavno otići.
Što se tiče PO, cijene su dosta niže, ali nikad nisam išao.
Puno lažnih profila, puno prevaranata, tu bi išao samo na preporuku
Da li si napisao negativnu recenziju na njezin profil na EGE ?
 
Pa zadnjih paar dana ni kod nas nije bajna situacija za cure.
Plavci u nekoliko dana imali intervencije kod pojedinih dama koje su dobile naloge za deportacije.
Jedna provjereno prenoćila u pritvoru
 
Težak je njihov život,to je jasno,ali većini njih Hrvatska je ka El Dorado i samim tim bi trebale biti bolje po pitanju izgleda za novac koji naplaćuju,a i biti malo manje zahtijevne odnosno naplaćivati bar 20% posto manje...recimo 150 za sat max. i to je onda obostrano pošteno,a ne se itat 250 ili 300???....ovaj iznos za sat mora biti raketa po svemu,a takvih je malo ili ih nema. Inače idem 2-3 puta na mjesec i nije baš problem platiti, ali daj brate da je cura vrhunska, u biti onakva kakav joj je profil
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh