BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

kako dubioza pjeva zaradit ću brze pare pošten rad je za budale. Brza lova. Ako je zgodna ta na oglasu misliš kak dog s njom dođeš na adresu druga cura ako ti odg izgledom napaljen si neces se okrenut . Ova će dobit 200€ za 1h njih 2 podjele pol pol i sretne one, a to sto si ti popušio i bio s drugom je drugi par čarapa
Danas dobijem od nove Ukrainke service list poruku identičnu sa emotikonima kao jučer od Ukrainke koja je tu već par dana i ovaj put adresa drukčija,ove su bolje umrežene od terorista
 
Jel jebao tko ovu srpsku plastiku?
 
Do sada sam probao oko 20-ak ovih sa ege-a i ovu curu moram preporučiti.

Dogovor jednostavan, vjerojatno s agentom ali nije ni bitno.

Stan malo zapadnije od trga, kad dođeš proviri kroz prozor i onda da pravu adresu preko puta. Nije najdiskretnija lokacija kome je to bitno, ali nije ni ulaz pored kafića u kojem sviju znaju šta se dogaša unutra. :D
Cura izgleda top (ko voli ovakav izgled), moj zaključak je da će u jednom trenu naći nekog nogometaša ili postati influencer ili tako nešto, jer ima sve predispozicije :D . Više manje sve što piše to i dobijete, možda je koji cm niža, ali čak i ne mora biti. Ali meni uživo čak ljepša nego na slikama. Sise su umjetne i nešto veće nego na slikama, ali vjerojatno najbolje umjetne koje sam imao pod rukom. Trbuh ravan i utreniran, guzica taman malo veća da se ima za šta primiti. Meni je u faci baš top, i onako šta god da ti radi jednostavno je preslatka i uživaš gledajući je dok se trudi oko tebe.

E sad ono što me kupilo je stav. Više od ijedne kod koje sam bio imaš osječaj kao da ti se istinski raduje što si došo i da joj je baš bitno da ti bude lijepo. Doček full sređena, poljubac odma s vrata. Sve dalje podređeno tebi i tvojim željama.

Ono što se možda nekim neće svidjeti je da baš nema nekog divljanja (čini se da je još podosta neiskusna možda, ili jednostavno ne voli takve stvari).

Engleski je za brazilku okej, može se pričati s njom ali ne o smislu života :D Kaže da ga je počela učiti nedavno i čak joj ok ide.

Za dva dana piči za brazil tako požurite.
 
Ovo je cimerica garant.
 
Da,malo sam se dvoumio i zbog cijene i zbog mlađih (kako su bar nevedene godine) i kaže da ne voli zajedničko tuširanje
 
Da li i vas zivcira kad se ne javljaju? Jel moguce da sve spavaju do popodne ili im se ne da? Ne mozes nijednu dobit u jutarnjim satima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh