BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Da odmah obavijestim zvao sam ovu
curu ona prica nije agent pitao je cak za verifikacijski video cini predobra poslala je nakon 1min cinila se normalna sat je 200e ja cili sretan sve super ali naravno ima ALI nece cura pare nece ni bon nego da se opekla puno puta da hoce kripoto valutu mislim se u picku materinu poveli su ic na visi level sad ako netko hoce isprobati srecu to je ova cura
Bas je ova zenska bila?
 

Top žena, vrhunsko tijelo, sise jesu silikoni ali jako lijepo pristaju u ruci, vrhunska guzica i sveukupno vrh tijelo sa par tetovaža koje inače ne volim, ali na njoj baš lijepo pristaju

Jako dobro priča engleski, trudi se udovoljit, vrhunsko pušenje, ne požuruje i stvarno surađuje, u apartmenu je sa irinom/alexandrom, šteta 200 eura za 45 minuta
 

Top žena, vrhunsko tijelo, sise jesu silikoni ali jako lijepo pristaju u ruci, vrhunska guzica i sveukupno vrh tijelo sa par tetovaža koje inače ne volim, ali na njoj baš lijepo pristaju

Jako dobro priča engleski, trudi se udovoljit, vrhunsko pušenje, ne požuruje i stvarno surađuje, u apartmenu je sa irinom/alexandrom, šteta 200 eura za 45 minuta
Kakve su sad to gluposti, 200€ za 45 minuta?? Kak je krenulo bit ce uskoro 200€ za 30 minuta.
 
IZBJEGAVATI.Znaci uzmem 30 min,dodem na adresu i cura se zaprica (ode 5 min).Onda trazi da se obavezno istusiras i kad si gotov onda se tek ide ona otusirati i tu ode jos10-tak minuta.Znaci 30 min se svede na 10-15 max min.I kad smo bili gotovi(normalno da nisam uspia svrsit u tako kratkom roku) kazem ja njoj kao drugi put cu uzeti sat a ona da ako se uzme sat kratka masaza je obavezna(moga bi se kladit da bi i tu otislo 15-tak minuta )i nakon prve runde opet pod tus.Znaci realno od 60 min akcija je mozda 20-tak i za to dati 200 €
Evo je u ZG, mislim da je još malo digla cijene jer je sada 1h 250, ali trenutno i nije neki izbor pa....

Jel ona na fotkama i kakva je uživo?
 
Nina, Georgia, Nastya i vjerojatno još par oglasa upućuju na istu adresu. Je li uopće ijedna od tih koje su na EGE? Inače, "Afrodita" nudi 250 za sat, a ove druge 200, iako je očito sve ista osoba. A znači može i dodatni popust ako se okreneš! 🤣
 
Dakle Nina, Georgia, Nastya, Afrodita, Kristina, Beatrica i još par oglasa na istu foru, sve upućuju na istu adresu, gdje se nalazi ova (barem trenutno):


Uživo ista kao na fotkama s ravnom kosom, zgodna, mršava s trbuščićem, na drugim mjestima utegnuta. Simpatična, ali nema ono nešto, mehanička. U akciji pasivna, oral (bez) očajan, bez ikakvog ritma i osjećaja, što mi je totalno iritantno. Uglavnom ne bi ponovio.

Inače ako bi netko probao, kontaktirajte preko Nina profila jer je tad cijena 200e/sat, dok je preko Afrodita i Kristina profila 250e (nemam pojma zašto)
 
Decki ono sto ja radim prije nego odlucim koju cu zensku,procitam review i nemos fulat,upocetku sam i ja se zajebo sa umisljenim kozama gledanja na sat i to ostalo u toj mjeri da sam trazio povrat novca..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh