BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Jel bio netko s njom?
fejk profil, cura iza tog profila ti je ova:


Bio jednom, cisto bacanje novaca. Ne radi nista sto pise i totalno nezainteresirana. Pokupio sam se i otisao nakon 20 min cim sam vidio kako bi bilo dalje.
 
Sve tocno.inače ne izleda loše.sise 5.utegnuta.higijena top.jedino što stalno maže pičku lubrikantom pa ti lizanje i nije opcija.jebao sam je s otvorenim prozorom.valjda joj vruce.sve u svemu 2000 glodavaca malo puno za ovu
 

Posjetio sam Serenu.
Izgled meni jako dobar, atletski tip, slike i video su dosta vjerni, prekrasna guza. Dogovor preko agencije, dosta lak.
Međutim akcija nije nesto, oral bez ali se nadoplacuje kao ekstra, ali je opet probala navuci kondom prije, nakon sto sam joj rekao da sam nadoplatio za bez, nevoljko se slozila i odradila jedan od slabijih orala. Sama acija jedna od onih gdje te non stop malo odguruje.
1900 sa doplatom za oral bez, rekao bih da ne vrijedi tih para.....
 
Jel netko probao Mariu znam da je već bila kod nas?
 
fejk profil, cura iza tog profila ti je ova:


Bio jednom, cisto bacanje novaca. Ne radi nista sto pise i totalno nezainteresirana. Pokupio sam se i otisao nakon 20 min cim sam vidio kako bi bilo dalje.
Potpisujem, bio kod nje u Osijeku. Isto tako lazni profili njeni su Lillia, Lina, Maria, Alison...samo neki koje sam provalio, ili po slici na WA ili me docekala ova na vratima nakon dogovora s nekom od ovih navedenih
 
Bio netko, kakva su iskustva?
Davnih dana jos. Po pitanju izgleda u faci je jako lijepa, ali u tijelu ima oko 30 kg viska. Znaci kilaza je bas izrazito kriticna.

Sto se tice akcije trudila se ona i sve pet, ali jednostavno previse mi je smetalo svo to salo da bih uopce uzivao.

To su bili jos pocetci i nit sam se okretao curama na vratima kao sto bih danas, a ujedno me docekala u nekom ogrtacu s kojim je to dobro pokrila, pa mi je fokus bio na licu koje je realno dosta lijepo.

Platio sam 1h u to vrijeme nesto tipa 1100 kn, svrsio za manje od pola sata i krenio se oblacit, na sto me ona krenula nagovarat kao ne ne, ima jos vremena, ali nakon tog cuma, jednostavno nije bilo nikakve svrhe da se ekspresno ne pokupim. Nekako mi je bilo zao cure kad sam odlazio, ali opet mi je bilo zao sebe jos vise jer pare su bas bile bacene.

E sad, proslo je vremena. Mozda je napredovala u meduvremenu pa se taj visak kila smanjio. Na slikama se nebi reklo da je kilaza problem, ali to je i u moje vrijeme bio slucaj.
 
Bio netko, kakva su iskustva?
Ja sam bio, cura je slatka, je ima je malo, ali meni osobno to ne smeta previse, bolje nego da su same kosti, da ima nes ispod mene lol
Lijepa je u faci, mlada, dobro raspolozena bila pogotovo kad je vidjela da sam sretan kad sam svrsio hahah

Nesto sitno razumije engleski i zna koju rijec ali slabo.
 
Ja sam bio, cura je slatka, je ima je malo, ali meni osobno to ne smeta previse, bolje nego da su same kosti, da ima nes ispod mene lol
Lijepa je u faci, mlada, dobro raspolozena bila pogotovo kad je vidjela da sam sretan kad sam svrsio hahah

Nesto sitno razumije engleski i zna koju rijec ali slabo.
Onda moguce da je u meduvremenu malo smrsavila, ja sam bio tamo mozda cak i prije vise od godinu dana. Svako malo vidim da dode.

Da je lijepa u faci i da je zainteresirana, apsolutno da. E sad kako i sam kazes "ima je malo", pa ko voli nek izvoli
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh